WelcomeSmile Hotels in LatviaGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Latvia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Latvia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Flag of Latvia Latvia tourist travel information links

Lodging Accommodation in Latvia   Home : Latvia  
  Cesis
  Daugavpils
  Jurmala
 
  Kandava
  Liepaja
  Riga
 
  Roja
  Sigulda
  Ventspils

Listings Other cities in Latvia -- Quick Selection:
A Adazi  Ainazi  Aizpute  Aluksne  Aluksne  Apsuciems  Apsuciems  Auksne  
B Babīte  Baltezers  Baltezers  Balvi  Bauska  Bauska  Bille  Birini  Broceni  
C Ceļaraji  Cesvaine  
D Dikļi  Dumele  Dzelmes  Dzerbene  Dzimtmisa  Dzirciems  
E Edole  Ergļi  
G Garkalne  Grenctale  Gulbene  Gulbene  
I Iecava  Iecava  Igate  Igums  Ikskile  
J Janmuiza  Jaunjelgava  Jekabpils  Jekabpils  Jekabpils  Jelgava  Jelgava  Jelgava  Jurkalne  Jurkalne  
K Kadaga  Kakisi  Karli  Karsava  Karsava  Kegums  Kekava  Koknese  Koknese  Kosrags  Kuldīga  Kuldiga  Kuldiga  Kusneri  
L Līgatne  Lade  Lade  Lapmezciems  Lapmezciems  Liepajas rajons  Liepupe  Ludza  
M Mērsrags  Madona  Madona  Madona  Malpils  Marciena  Melturi  Mezotne  Milzkalne  
N Nica  Nica  Nirza  
O Ogre  Ozolnieki  
P Pavilosta  Placis  Plavinas  Plavniekkalns  
R Ragana  Ranka  Rezekne  Rubene  Rubene  Rudbarzi  
S Sabile  Sabile  Salacgriva  Salacgriva  Saldus  Saldus  Samisi  Saulkrasti  Saulkrasti  Saulkrasti  Slampe  Smarde  Smarde  Smiltene  Smiltene  Smiltene  Strenci  Svente  Svetciems  
T Talsi  Talsi  Tukums  Tume  
V Valdemarpils  Valgalciems  Valka  Valmiera  Valmiera  Valmiera  Varzas  Vecmuiza  Vilce  
Z Zuteni  


Results 41 - 50 of 125

 1. Pie Maijas Hotel Details
  Latvia: :
  Saulkrasti 2160:
  Murjanu iela 3
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Featuring 2 saunas and a spacious garden, the Pie Maijas is situated in Saulkrasti sea resort, only 300 metres from the sandy beach. Its rooms and bungalows come with a TV and a private bathroom. All rooms offered by the Maijas are bright and decorated with warm tones. Each comes with either shower or a bath. Some offer a seating area or an electric kettle. A continental breakfast is served every morning in the dining room with a fireplace. You have access to a small kitchenette with a refrigerator and a microwave. You can enjoy barbecuing in the garden or relax in either infrared or the classic sauna. There is also a trampoline and front desk stuff is at your disposal 24 hours a day. Pie Maijas is situated 200 metres from the local bus station, the Murjanu iela. Saulkrasti Railway Station is 3 km away.
  Viesu namam Pie Maijas ir 2 saunas un plašs dārzs. Viesu nams atrodas piejūras kūrortā Saulkrasti, tikai 300 metru attālumā no smilšu pludmales. Viesu nama numuros un bungalo ir televizors un privāta vannas istaba. Visos viesu nama Pie Maijas numuros ir gaišs, siltos toņos veidots interjers. Katrā numurā ir duša vai vanna. Dažos numuros ir atpūtas zona vai elektriskā tējkanna. Kontinentālās brokastis katru rītu tiek pasniegtas ēdamzālē ar kamīnu. Viesiem ir pieejama arī neliela virtuvīte ar ledusskapi un mikroviļņu krāsni. Jūs varat izmantot grilu dārzā vai arī atpūsties infrasarkano staru pirtī vai klasiskā saunā. Ir pieejams arī batuts. Reģistratūras personāls ir viesu rīcībā visu diennakti. Viesu nams Pie Maijas atrodas 200 metru attālumā no vietējās autobusu pieturas Murjāņu ielā. Dzelzceļa stacija Saulkrasti ir 3 km attālumā.

 2. Kolonna Hotel Kuldiga Hotel Details
  Latvia: :
  Kuldiga 3301:
  Pilsetas laukums 6
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Kolonna Hotel Kuldiga is located in the center of the Latvian town of Kuldiga, close to the park and the river. It offers free parking and a continental breakfast. The restaurant of the Kolonna serves local specialties. Breakfast is served in the on-site cafe. Kuldiga is one of the most romantic towns in Latvia, with many traditions. Sights include Ventas Rumba, the widest waterfall in Europe (817 ft), the castle of the Teutonic Order and the old brick bridge across the Venta River. Built in 1874, it is one of the longest brick bridges in Europe.
  Viesnīca Kolonna Hotel Kuldiga atrodas Latvijas pilsētas Kuldīgas centrā, netālu no parka un upes. Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas autostāvvieta un kontinentālās brokastis, kas tiek pasniegtas uz vietas esošajā kafejnīcā.Kuldīga ir viena no Latvijas romantiskākajām pilsētām ar daudzām tradīcijām. Apskates vietās ietilpst Ventas rumba - platākais ūdenskritums Eiropā (249 metri) - kā arī Teitoņu ordeņa pils un vecais ķieģeļu tilts pār Ventas upi. Tilts ir būvēts 1874. gadā un ir viens no garākajiem ķieģeļu tiltiem Eiropā.

 3. Igates Pils Hotel Details
  Latvia: :
  Igate 4013:
  Igate Igates pils Limbazu nov. Vidrizu pag.
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  The Igates Pils Hotel is located in Igate Castle, 70 km north of Riga, offering a quiet and beautiful location on the shore of a lake, which almost completely surrounds the castle. First mentioned in 1455, the castle has changed names and ownership many times. In about 1880 it was rebuilt as a manor house in the Neo-Renaissance style. Since 1998 it has been used as a hotel. The traditionally furnished rooms are equipped with all modern conveniences and offer wonderful views of the park. With its wide range of conference, banqueting and function rooms, Igate Castle is an ideal choice for seminars, meetings and events. Because of its tranquil and beautiful surroundings, it is also the perfect place for recreation. In summer the garden is full of roses and other flowers in full bloom. A historic mill on the hotel grounds is still used for grinding buckwheat.
  Viesnīca Igates Pils ir izvietota Igates pilī, kas ir 70 kilometrus uz ziemeļiem no Rīgas. Viesnīca atrodas klusā un skaistā vietā, ezera krastā, kas gandrīz pilnībā ieskauj pili. Pils pirmo reizi ir tikusi minēta 1455. gadā un kopš tā laika vairākkārt mainījusi savu nosaukumu un īpašnieku. Aptuveni 1880. gadā tā tika pārbūvēta par neorenesanses stila muižu. Kopš 1998. gada tā tiek izmantota kā viesnīca. Tradicionāli iekārtotajos numuros ir visas mūsdienu ērtības, un no numuriem paveras lielisks skats uz parku. Viesnīcas Igates Pils dažādās konferenču, banketu un svinību telpas ir lieliski piemērotas semināriem, sanāksmēm un pasākumiem. Viesnīcas mierīgās un skaistās apkārtnes dēļ tā ir arī lieliska atpūtas vieta. Vasarā dārzā zied rozes un citas puķes. Viesnīcas teritorijā esošās vēsturiskās dzirnavas joprojām tiek izmantotas griķu malšanai.

 4. Metras Maja Hotel Details
  Latvia: :
  Aizpute 3456:
  Pasta iela 1a
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Mētras Māja is located in the city centre, 500 metres from the Old Town. It offers accommodation in pastel-coloured rooms with free Wi-Fi. There is a sauna in the building, as well as a hairdresser. Each room at the Māja includes a private bathroom with shower and is individually decorated. There is also a TV. Mētras Māja has a common kitchen, where guests are welcome to cook their own meals. There is also a gift shop, an art gallery and a solarium in the complex. The property has free private parking and is located near the Liepāja – Kuldīga motorway.
  Naktsmītne Mētras Māja atrodas pilsētas centrā, 500 metru attālumā no vecpilsētas. Viesiem tiek piedāvāta nakšņošana numuros ar interjeru pasteļtoņu krāsās un bezmaksas bezvadu internetu. Ēkā ir pieejama sauna, kā arī frizieris. Katrā naktsmītnes Māja numurā ir privāta vannas istaba ar dušu un individuāls iekārtojums. Viesu rīcībā ir arī televizors. Naktsmītnē Mētras Māja ir koplietošanas virtuve, kurā viesi var paši sev pagatavot maltītes. Viesiem šajā kompleksā ir pieejams arī dāvanu veikals, mākslas galerija un solārijs. Naktsmītne atrodas netālu no Liepājas-Kuldīgas automaģistrāles, un viesu rīcībā ir bezmaksas privātā autostāvvieta.

 5. Baili Hotel Details
  Latvia: :
  Valmiera 4224:
  Baili, Kauguru pag., Beverinas nov.
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  The camping site Baili is located 2 km away from the town of Valmiera. It offers accommodation with free Wi-Fi and a sauna. Valmiera Train Station is about 4 km away. Baili offers wooden bungalows designed in the local style as well as rooms in the main building. Each room is non-smoking and comes with a TV and a bathroom. There is a café with a fireplace in the main stone building, where guests can have breakfast or enjoy snacks and drinks. Barbecue facilities are available on site. There is a ski slope located 30 metres from the Baili where guests can ski and snowboard. Winter sports equipment can be hired from the camping staff and skiing lessons are also offered. In the summer Baili organises canoeing trips on the rivers Gauja and Salaca. Gauja National Park, the largest one in Latvia, is about 9 km away.
  Kempings Baiļi atrodas 2 km attālumā no Valmieras. Kempings piedāvā naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu un saunu. Valmieras dzelzceļa stacija atrodas aptuveni 4 km attālumā.Kempingā Baiļi ir pieejami tradicionālā stilā veidoti koka bungalo, kā arī numuri galvenajā ēkā. Visi numuri ir nesmēķētāju. Katrā numurā ir televizors un vannas istaba. Viesi var brokastot vai baudīt uzkodas un dzērienus kafejnīcā ar kamīnu, kas atrodas galvenajā akmens mūra ēkā. Uz vietas ir pieejamas grila iekārtas. Viesi var nodarboties ar slēpošanu un snovbordu slēpošanas trasē, kas atrodas 30 metru attālumā no kempinga Baiļi. Ziemas sporta aprīkojumu ir iespējams nomāt no kempinga personāla. Kempinga viesiem tiek piedāvātas arī slēpošanas nodarbības. Vasarā kempings Baiļi rīko kanoe braucienus pa Gauju un Salacu. Gaujas nacionālais parks (lielākais Latvijā) atrodas aptuveni 9 km attālumā.

 6. Guest House Jankrasti Hotel Details
  Latvia: :
  Janmuiza 4154:
  Krasta iela 3a, Priekulu novads
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Surrounded by forest, Guest House Jankrasti lies 400 metres from the Gauja River. It offers a sauna, an indoor swimming pool, and rooms with satellite TV. The heated rooms at Jankrasti have carpeted floors and are decorated in soft, natural colours. All rooms are equipped with a work desk and have private bathrooms. A breakfast is available upon request at an additional charge. There is also a communal kitchen for guests and barbecue facilities. The pet-friendly guest house offers a library and a garden. Guests can also benefit from the free public internet connection. Jankrasti Guest House is 5km from Cesis. Free private parking is possible on site.
  Viesu nams Jāņkrasti atrodas mežu ieskautā vietā, Jāņmuižā, 400 metru attālumā no Gaujas. Viesiem ir pieejama sauna un iekštelpu peldbaseins, kā arī numuri ar satelīttelevīziju. Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu internets. Viesu nama Jāņkrasti maigajos un dabiskos krāsu toņos iekārtotajos numuros ir apkure un grīda ar paklāju. Visos numuros ir rakstāmgalds un privāta vannas istaba. Brokastis ir pieejams pēc pieprasījuma un par papildmaksu. Viesu rīcībā ir arī koplietošanas virtuve, kā arī grila iekārtas. Mājdzīvniekiem draudzīgajā viesu namā ir pieejama bibliotēka un dārzs. Viesi var izmantot arī bezmaksas publisko internetu. Viesu nams Jāņkrasti atrodas 5 kilometru attālumā no Cēsīm. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

 7. AMO Hotel Hotel Details
  Latvia: :
  Jelgava 3004:
  Aviacijas iela 42
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  AMO Hotel is located on the 2nd floor of a modern building. Free Wi-Fi access is available in all areas, as well as a free private parking with video surveillance. Decorated in earth tones, rooms here offer a flat-screen TV with cable channels, air conditioning and a minibar. Featuring a shower, private bathrooms also come with free toiletries. There are various car pictures on the walls. At AMO Hotel you will find a terrace and a free luggage storage. Daily maid service if provided free of charge, as is the bed linen change every 3 days. It is possible to arrange a paid excursion to the bus building factory located on site. Guests are welcome to prepare meals in the shared kitchen at the hotel. A cup of tea or coffee can be enjoyed in the AMO Café downstairs. The centre of Jelgava can be reached in a 5-minute drive. The Riga International Airport is 42 km away and the shuttle is available at a surcharge.
  Viesnīca AMO atrodas modernas ēkas 2. stāvā. Visās zonās ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Viesu rīcībā ir arī bezmaksas privātā autostāvvieta ar videonovērošanu. Numuros ir interjers zemes toņos, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, gaisa kondicionētājs un mini bārs. Privātajās vannas istabās ir duša, kā arī bezmaksas tualetes piederumi. Uz sienām ir dažādas bildes, kurās ir attēlotas automašīnas. Viesnīcai AMO ir terase un bezmaksas bagāžas glabātuve. Viesu rīcībā bez maksas ir istabenes pakalpojumi ik dienu, savukārt gultas veļa tiek mainīta ik pēc 3 dienām. Par maksu ir iespējams noorganizēt ekskursiju uz autobusu rūpnīcu, kas atrodas uz vietas. Viesi ir laipni aicināti gatavot maltītes viesnīcas koplietošanas virtuvē. Pirmajā stāvā esošajā viesnīcas AMO kafejnīcā var baudīt tēju vai kafiju. Jelgavas centrs ir 5 minūšu brauciena attālumā. Rīgas Starptautiskā lidosta atrodas 42 kilometru attālumā. Transporta pakalpojumi ir pieejami par papildmaksu.

 8. Guest House Ziedkalni Hotel Details
  Latvia: :
  Dumele 3264:
  Ziedkalni, Dundagas pagasts, Dumeles ciems
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Located next to Slītere National Park in Dundaga, this rustic guest accommodation boasts forest views and a pond. A sauna and massage services are offered. Each room features wood panelling. Featuring rustic decor with nature inspired accents, each room at The Ziedkalni has access to a shared bathroom. Making practical use of space, all rooms include end tables, unique lighting and chairs. For added convenience, guests at The Ziedkalni have access to common kitchen. Bicycle rentals are available for exploring the local sights. Carp fishing is possible in the on-site pond. Route P131, which connects Riga with Kolka, is within 6 kilometres from this accommodation. The Gulf of Riga and the Baltic Sea are both under 10 kilometres away.
  Lauku stila viesu nams atrodas Dundagā, blakus Slīteres nacionālajam parkam. Pie viesu nama ir dīķis, un no naktsmītnes paveras skats uz mežu. Viesiem ir pieejama sauna un masāžas pakalpojumi. Katram numuram ir koka paneļu apdare. Viesu nama Ziedkalni numuros ir lauku stila interjers ar dabas iedvesmotiem akcentiem. Katram numuram ir piekļuve koplietošanas vannas istabai. Visos numuros ir neliels galds, unikāls apgaismojums un krēsli, padarot numurus ērti izmantojamus. Papildu ērtībai viesu nama Ziedkalni viesiem ir pieejama koplietošanas virtuve. Apkārtnes izpētei ir pieejama velosipēdu noma. Uz vietas esošajā dīķī ir iespējams makšķerēt karpas. Autoceļš P131, kas savieno Rīgu un Kolku, atrodas 6 km attālumā no viesu nama. Rīgas jūras līcis un Baltijas jūra atrodas mazāk nekā 10 km attālumā.

 9. Kuldigas Metropole *** star 3 three stars Hotel Details
  Latvia: :
  Kuldīga 3301:
  Baznicas iela 11
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  This newly renovated hotel is located in the very heart of the beautiful and romantic historic quarter of Kuldiga. Kuldigas Metropole has been a hotel and restaurant since 1910. There is a garden terrace open during the summer season. The cozy rooms have a view of a pedestrian street or the river. The town’s attractions are only a few steps away from the Kuldigas Metropole. These include Ventas Rumba, the widest waterfall in Europe, the longest brick bridge in Europe, the narrow streets in the historic quarter, and the pretty historic houses with their red-tile roofs.
  Šī nesen atjaunotā viesnīca atrodas skaistās un romantiskās Kuldīgas vecpilsētas centrā.Kuldīgas Metropole ir viesnīca un restorāns jau kopš 1910. gada. Vasaras sezonā ir atvērta dārza terase. No mājīgajiem numuriem paveras skats uz gājēju ielu vai upi. Pilsētas interesantākie apskates objekti ir tikai dažu soļu attālumā no viesnīcas Kuldīgas Metropole. To starpā ir Ventas Rumba (platākais ūdenskritums Eiropā), garākais ķieģeļu tilts Eiropā, vecpilsētas šaurās ieliņas un jaukās, vēsturiskās mājas ar sarkano dakstiņu jumtiem.

 10. Guest House Kalbakas Hotel Details
  Latvia: :
  Smiltene 4729:
  Kalbakas, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Located in Smiltene, Guest House Kalbakas offers simple, heated hotel rooms with a TV set. Free wired internet is available in public areas, and it offers free private parking. The Kalkabas boasts a bathhouse and rents bicycles, and there also is a children's playground on site. Guests also have access to a common kitchen area that includes all the necessities needed to prepare a meal. The Guest House Kalbakas is located in a calm and quiet area. Kalnamui?a is within 2 km away.
  Viesu nams Kalbakas atrodas Smiltenē un piedāvā vienkāršus viesnīcas numurus ar apkuri un televizoru. Bezmaksas vadu internets ir pieejams sabiedriskajās zonās. Viesu nams piedāvā bezmaksas privāto autostāvvietu. Viesu namam Kalkabas ir pirts un velosipēdu noma. Uz vietas atrodas arī rotaļu laukums bērniem. Viesiem ir pieejama arī koplietošanas virtuves zona ar visu nepieciešamo maltīšu gatavošanai. Viesu nams Kalbakas atrodas mierīgā un klusā apkārtnē. Kalnamuiža ir 2 km attālumā.

Previous Page   Next Page  
Switch to page [1]   [2]   [3]   [4]   5   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  

Flag of Latvia Latvia tourist travel information links


Copyright © 1998-2017 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by