WelcomeSmile Hotels in LatviaGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Latvia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Latvia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Latvia tourist travel information links

Lodging Accommodation in Latvia   Home : Latvia  
  Cesis
 
  Daugavpils
 
  Jurmala
 
 
  Liepaja
 
  Riga
 
  Roja
 
 
  Sigulda
 
  Ventspils
 
 

Listings Other cities in Latvia -- Quick Selection:
A Adazi  Ainazi  Aizpute  Aluksne  Aluksne  Apsuciems  Apsuciems  Auksne  
B Babīte  Baltezers  Baltezers  Balvi  Bauska  Bauska  Bigaunciems  Bille  Birini  Broceni  
C Cesvaine  
D Dikļi  Dumele  Dzelmes  Dzerbene  Dzimtmisa  Dzirciems  
E Edole  Edole  Ergļi  
G Garkalne  Grenctale  Gulbene  Gulbene  
I Iecava  Iecava  Igate  Igums  Ikskile  
J Janmuiza  Jaunjelgava  Jekabpils  Jekabpils  Jekabpils  Jelgava  Jelgava  Jelgava  Jurkalne  Jurkalne  
K Kadaga  Kakisi  Kandava  Kandava  Kandava  Karli  Karsava  Karsava  Kegums  Kekava  Koknese  Koknese  Kosrags  Kuldīga  Kuldiga  Kuldiga  Kusneri  
L Līgatne  Lade  Lade  Lapmezciems  Liepajas rajons  Liepupe  Ludza  
M Mērsrags  Madona  Madona  Madona  Malpils  Marciena  Melturi  Mezotne  Milzkalne  
N Nica  Nica  Nirza  
O Ogre  Ozolnieki  
P Pavilosta  Placis  Plavinas  Plavniekkalns  
R Ragana  Ranka  Rezekne  Rubene  Rubene  Rudbarzi  
S Sabile  Sabile  Salacgriva  Salacgriva  Saldus  Saldus  Samisi  Saulkrasti  Saulkrasti  Saulkrasti  Slampe  Smarde  Smarde  Smiltene  Smiltene  Smiltene  Strenci  Svente  Svetciems  
T Talsi  Talsi  Tukums  Tume  
V Valdemarpils  Valgalciems  Valka  Valmiera  Valmiera  Valmiera  Varzas  Vecmuiza  Vilce  
Z Zuteni  


Results 1 - 15 of 128

 1. Virkas Muiza Details
  Latvia: :
  Kuldiga 3300:
  Virkas iela 27
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Surrounded by a park and the valley of the Venta River, the Virkas Muiza occupies a historic German mansion in a very quiet location, 20 minutes away from the famous waterfall and the centre of Kuldiga. Every hotel room has a different interior and there are no 2 identical rooms in the hotel. Some rooms have 4-metre-high ceilings and big windows. The oldest part of the hotel has smaller, compact rooms with small windows. Next to the Virkas Muiza, there is a parking lot and places to have a picnic. You can rent bicycles, and the hotel also organises horseback riding excursions and trips to a local ceramics workshop.
  Naktsmītni Virkas Muiža ieskauj parks un Ventas upes ieleja. Viesnīca ir izvietota vēsturiskā vācu savrupnamā, kas atrodas ļoti klusā vietā, 20 minūšu pastaigas attālumā no slavenā ūdenskrituma un Kuldīgas centra. Katrā viesnīcas numurā ir citāds interjers, viesnīcā nav divu identisku numuru. Dažos numuros ir 4 metrus augsti griesti un lieli logi. Viesnīcas senākajā daļā ir izvietoti nelielāki un kompaktāki numuri ar nelieliem logiem. Blakus viesnīcai Virkas Muiža atrodas autostāvvieta un pikniku vietas. Jūs varat nomāt velosipēdus, un viesnīcas darbinieki rīko arī izjādes ar zirgiem un braucienus uz vietējo keramikas darbnīcu.


 2. Jaunmoku Palace Hotel *** star 3 three stars Details
  Latvia: :
  Tume 3139:
  Jaunmoku pils
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Jaunmoku Palace Hotel is situated in a quiet area, only 0.6 miles from Lake Jaunmoku. It offers horse riding facilities, a sauna and stylish rooms with free Wi-Fi. The palace is situated between the hills of Kurzeme region. It was built in 1901 as a hunting palace ans consists of 2 buildings - the palace itself and the manor house. Each room offers warm interiors and private bathroom facilities. Guests can also enjoy satellite TV. There is a restaurant serving dishes a la carte from various menus, as well as a breakfast buffet. The Jaunmoku has free parking and a 24-hour front desk service.
  Viesnīca Jaunmoku Palace atrodas klusā vietā, tikai 1 km attālumā no Jaunmoku ezera. Viesnīcas viesiem tiek piedāvāta iespēja doties izjādēs ar zirgiem, kā arī sauna un eleganti numuri ar bezmaksas bezvadu internetu. Pili ieskauj Kurzemes reģiona pakalni. Viesnīca ir celta 1901. gadā un sākotnēji kalpoja kā medību pils. Viesnīca sastāv no 2 ēkām - pils un muižas. Katrā numurā ir mājīgs interjers un privāta vannas istaba. Viesu rīcībā ir arī satelīttelevīzija. Restorānā tiek piedāvātas bufetes tipa brokastis, kā arī ēdieni no dažādām brīvizvēles ēdienkartēm. Viesnīcas Jaunmoku Palace viesiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta un diennakts reģistratūra.


 3. Hotel Naktsmajas *** star 3 three stars Details
  Latvia: :
  Valmiera 4201:
  Vaidavas iela 15
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Naktsmajas is a peaceful Scandinavian-style hotel offering comfortable accommodations for reasonable prices in Valmiera in Northeastern Latvia. Located near the Vidzeme Olimpic Center and a 5 minute drive from the center of the city, Hotel Naktsmajas offers friendly service and modern rooms with dark curtains, adjustable air conditioning/heating and small refrigerators. There are also 2 seminar rooms. The hotel is an ideal choice for travelers on the way between Tallinn and Riga, business travelers visiting one of Valmiera’s many companies, as well as tourists admiring the region’s many natural and historic attractions.
  Mierīgā viesnīca Naktsmājas ir iekārtota skandināvu stilā. Viesiem tiek piedāvātas ērtas naktsmītnes par saprātīgu cenu Valmierā, Latvijas ziemeļaustrumu daļā.Viesnīca atrodas netālu no Vidzemes Olimpiskā centra un 5 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Viesnīca Naktsmājas piedāvā draudzīgu apkalpošanu un modernus numurus ar tumšiem aizkariem, regulējamu gaisa kondicionētāju/apkuri un nelielu ledusskapi. Viesnīcā ir 2 semināru telpas. Viesnīca ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuri atrodas ceļā starp Tartu un Rīgu, biznesa ceļotājiem, kuri apmeklē kādu no Valmieras daudzajiem uzņēmumiem, kā arī tūristiem, kuri dodas apbrīnot reģiona daudzos dabas un vēstures objektus.


 4. Upmaļi Details
  Latvia: :
  Vilce 3026:
  Upenieki Vilces pag. Jelgavas nov
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Upmaļi features a sauna and is located in the quiet area of Jelgava, on the bank of a big pond. It features free Wi-Fi access in the rooms. The rooms here are classically furnished and feature either private or shared bathroom facilities. At Upmaļi you will find a garden with barbecue facilities There is also a billiards table and a spacious terrace. At an extra charge, staff of Upmali can arrange for shuttle services. The nearest bus stop and a shop are 2 km away. Town of Tērvete is located 12 km away.
  Naktsmītne Upmaļi ar saunu atrodas klusā Jelgavas rajonā, liela dīķa krastā. Naktsmītnes numuros ir bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Numuriem ir klasisks iekārtojums, kā arī vai nu privāta, vai arī koplietošanas vannas istaba. Naktsmītnei Upmaļi ir dārzs ar grila iekārtām. Viesu rīcībā ir arī biljarda galds un plaša terase. Par papildmaksu naktsmītnes Upmaļi personāls var noorganizēt transporta pakalpojumus. Tuvākā autobusu pietura un veikals atrodas 2 kilometru attālumā. Tērvetes pilsēta ir 12 kilometru attālumā.


 5. Eco-House Ainaži Details
  Latvia: :
  Ainazi 4035:
  Sporta iela 2 Salacgrīvas nov.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Eco-House Ainaži is located only 150 yards from the sand dune and the Gulf of Riga beach. Free WiFi access is provided, as is free private parking. The accommodation will provide you with an LCD TV, a balcony and a terrace. There is a full kitchen with a dishwasher and a refrigerator, as well as 2 bathrooms. You can enjoy garden view from all the rooms. At Eco-House Ainaži you will find a communal sauna and a garden with barbecue facilities. Shuttle services can be provided at a surcharge. An array of activities can be enjoyed on site or in the surroundings, including skiing, cycling and hiking.
  Brīvdienu māja Eco-House Ainaži atrodas tikai 150 metru attālumā no smilšu kāpas un Rīgas jūras līča pludmales. Viesiem bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums, kā arī privātā autostāvvieta. Naktsmītnei ir LCD televizors, balkons un terase. Viesu rīcībā ir pilnībā aprīkota virtuve ar trauku mazgājamo mašīnu un ledusskapi, kā arī divas vannas istabas. No visām guļamistabām paveras skats uz dārzu. Brīvdienu mājai Eco-House Ainaži ir koplietošanas sauna un dārzs ar grila iekārtām. Par papildmaksu viesiem var tikt sniegti transporta pakalpojumi. Uz vietas vai apkārtnē var nodarboties ar dažādām aktivitātēm, tostarp var slēpot, braukt ar riteni un doties pārgājienos.


 6. Vetrasputns Details
  Latvia: :
  Mērsrags 3284:
  Ozolu 10
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the small town of Mersrags close to the shore of the Gulf of Riga, this cosy guesthouse offers perfect conditions for relaxing amidst a beautiful and unspoilt natural landscape. The Vetrasputns features comfortable rooms with free internet access, a sauna, a café, and a beautiful garden with a trampoline and a barbecue. The guesthouse is surrounded by unique countryside with a variety of landscapes, from a sandy beach to forests full of berries and mushrooms. Nearby Lake Engure National Park is a great place for fishing, boating, and bird-watching. Riga is 93 km away from the Vetrasputns.
  Mājīgais viesu nams atrodas Mērsraga nelielajā pilsētiņā, tuvu Rīgas jūras līča krastam, piedāvājot lieliskus apstākļus atpūtai skaistā un neskartā dabā. Pludmale ir 2 kilometru attālumā no viesu nama Vētrasputns. Viesu namam Vētrasputns ir ērti numuri ar bezmaksas interneta pieslēgumu, kā arī sauna, kafejnīca un skaists dārzs ar batutu un grilu. Viesu namu ieskauj unikāls lauku apvidus ar daudzveidīgu ainavu - gan smilšainu pludmali, gan ogu un sēņu pilnu mežu. Lielisku vietu makšķerēšanai, laivu braucieniem un putnu vērošanai piedāvā netālu esošais Engures ezera dabas parks. Rīga ir 93 kilometru attālumā no viesu nama Vētrasputns.


 7. Guest House Vecmuiza Details
  Latvia: :
  Vecmuiza 4022:
  Vecmuiza Liepupes pag. Salacgrivas nov.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Guest House Vecmuiza is a complex of guest houses and a central building in the Livland region. It offers simple accommodation with free Wi-fi. Free private parking is available. All rooms of the Vecmuiza are heated and have wooden interiors. They have either shared or private bathroom facilities. Most have a TV set, and some have a private sauna. The Vecmuiza has a spacious garden with a designated barbecue and bonfire area. There also is a basketball, football and volleyball court on site, as well as a sauna. The complex has several communal facilities, which include a fireplace room. If ordered in advance, meals are served in the banquet hall. The nearest bus stop and the Via Baltica highway are both within 200 metres.
  Vidzemes naktsmītne Vecmuiža ir viesu namu komplekss un centrāla ēka. Viesiem tiek piedāvātas vienkāršas naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu. Viesiem ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta. Visi naktsmītnes Vecmuiža numuri ir apkurināmi, tajos ir koka interjers. Numuriem ir koplietošanas vai privātā vannas istaba. Lielākajā daļā numuru ir televizors. Dažos numuros ir privāta sauna. Naktsmītnei Vecmuiža ir plašs dārzs ar ierīkotu grila un ugunskura vietu. Uz vietas ir basketbola, futbola un volejbola laukumi, kā arī sauna. Kompleksā ir vairākas koplietošanas telpas, tostarp kamīnzāle. Ja pieprasa iepriekš, maltītes tiek pasniegtas banketu zālē.Automaģistrāle Via Baltica un tuvākā autobusu pietura atrodas 200 metru attālumā.


 8. Guest House Zirga Smaids Details
  Latvia: :
  Kusneri 5751:
  Ludzas rajons, Nirzas pagasts, Kusneri
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located within a natural setting in Latgale, Latvia's Lake District, Zirga Smaigs is situated on the coast of Lake Nirza. It offers cottages with a TV set with satellite channels and free private parking. The interiors of the cottages are done in wood in a light, warm colour. Each one has a kitchen with a refrigerator, electric kettle and a coffeemaker. All have a seating area and a private bathroom with a shower. While staying in the Zirga Smaids you can play a game of football or volleyball. It also rents boats and catamarans. Bikes are available for free, and the guest house offers bicycle trips of the region with an experienced guide. Lake Nizra is only 20 metres from the guest house Zirga. The nearest railway station is Nirza, and is located 5 km from the property. The nearest bus stop is only 200 metres away.
  Viesu nams Zirga Smaids atrodas dabas ieskautā vietā Latgalē - Latvijas zilo ezeru zemē, Nirzas ezera krastā. Viesiem tiek piedāvātas kotedžas un bezmaksas privātā autostāvvieta. Kotedžās ir televizors ar satelīta kanāliem. Kotedžas ir iekārtotas gaišos un siltos krāsu toņos, un tām ir koka apdare. Visās kotedžās ir pieejama virtuve ar ledusskapi, elektrisko tējkannu un kafijas automātu. Katrā kotedžā ir atpūtas zona un privāta vannas istaba ar dušu. Viesu nama Zirga Smaids viesi var spēlēt futbolu vai volejbolu. Ir pieejama arī laivu un katamarānu noma. Viesu nams nodrošina bezmaksas velosipēdus. Viesiem tiek piedāvāti velobraucieni pa reģionu pieredzējuša gida pavadībā.Nirzas ezers atrodas tikai 20 metru attālumā no viesu nama Zirga Smaids. Tuvākā dzelzceļa stacija Nerza atrodas 5 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā autobusu pietura ir tikai 200 metru attālumā.


 9. Rezidence Kurzeme **** star 4 four stars Details
  Latvia: :
  Kakisi 3291:
  Rezidence Kurzeme Renges Strazdes pag. Talsu nov.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Relax and enjoy Latvia's beautiful countryside at Rezidence Kurzeme. A 90-minute drive from Riga, you will find peace and natural beauty in a comfortable and private country resort setting. Activities include fishing and swimming in the lake and a traditional outdoor sauna and hot tub. Enjoy cross-country skiing in winter, or play pool and ping pong in the club house. Play a game of basketball, volleyball or football on the sports courts or explore nature in the surrounding forests and meadows. Accommodations range from private homes accommodating 21 people to studio apartments. The spacious club house is also an elegant venue for parties and special events.
  Rezidences Kurzeme apkārtnē jūs varat izbaudīt Latvijas skaistās lauku ainavas. Šī mežu un pļavu ieskautā lauku kūrortviesnīca piedāvā 3 privātas guļbaļķu ēkas un dzīvokļus. Rezidencē Kurzeme ir guļbaļķu ēkas, kurās ir pieejamas tādas ērtības kā duša un tualete katrā numurā, pilnībā aprīkotas virtuve, plaša koplietošanas zona un kamīns. Ēkām ir arī terase. Dzīvokļos ir virtuve un privāta vannas istaba. Rezidences Kurzeme viesi var makšķerēt un peldēties ezerā, kā arī izmantot tradicionālo āra pirti un burbuļvannu. Jūs varat nodarboties ar distanču slēpošanu ziemā vai arī spēlēt biljardu un galda tenisu kluba mājā. Jūs varat spēlēt basketbolu, volejbolu un futbolu, kā arī braukt ar velosipēdiem vai doties pārgājienos. Plašā kluba māja ir eleganta vieta ballītēm un īpašiem pasākumiem. Rezidence Kurzeme atrodas Talsu rajona Strazdes pagastā, Kurzemē, aptuveni 105 km attālumā no Rīgas un 90 km attālumā no Ventspils.


 10. Hostel Hospital Details
  Latvia: :
  Sabile 3294:
  Rigas iela 43
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  A historic red-brick building in the centre of Sabile, the Hostel Hospital provides views of the Abava river valley. It offers rooms with patio and fridge and a shared kitchen. The Hostel Hospital is a convenient base for relaxing walks through the Sabile vineyards or visits to the Open-Air Art Museum at Pedvale. A cash machine as well as 3 cafés also serving food can be found in Sabile.
  Hostelis Hospital ir iekārtots vēsturiskā sarkano ķieģeļu ēkā, kas atrodas Sabiles centrā. No hosteļa paveras skats uz Abavas upes ieleju. Hostelis piedāvā numurus ar terasi un ledusskapi, kā arī koplietošanas virtuvi. Hostelis Hospital ir ērta apmešanās vieta, lai dotos relaksējošās pastaigās pa Sabiles vīna dārziem vai apmeklētu Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeju. Sabilē ir pieejams arī bankomāts un 3 kafejnīcas, kurās varat ieturēt maltītes.


 11. Guest House Nicava Details
  Latvia: :
  Nica 3473:
  Nicava Nica Nīcas pag. Nicas nov.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Guest House Nīcava is located in beautiful countryside surroundings, in the 100-year-old park and it offers accommodation with free Wi-Fi in the rooms. The Baltic Sea coast is about 7 km away. The rooms at Nīcava are spacious and decorated in a classical style. Each comes with a TV and private bathroom equipped with a bath and a hairdryer. The restaurant at Guest House Nīcava is a member of the Latvian chefs association Restauration Professionnelle and it offers traditional Latvian food. The café situated in conservatory and offers views of the garden and the pond. Guests can also dine outdoors and barbecue facilities are provided. The guest house offers 24-hour front desk service and banquet facilities. Children will enjoy spending time at the playground provided on site. Guest House Nīcava is situated off the national road A11 and about 8 km from the Liepāja Lake.
  Viesu nams Nīcava atrodas skaistā lauku vidē, 100 gadus vecā parkā. Viesu nams piedāvā numurus ar bezmaksas bezvadu internetu. Baltijas jūras piekraste atrodas aptuveni 7 km attālumā.Viesu nama Nīcava numuri ir plaši un iekārtoti klasiskā stilā. Visos numuros ir televizors, kā arī privāta vannas istaba ar vannu un fēnu. Viesu nama Nīcava restorāns ir Latvijas Pavāru un konditoru asociācijas Restauration Professionnelle biedrs. Restorāns piedāvā tradicionālus latviešu virtuves ēdienus. Kafejnīca atrodas ziemas dārzā, un no tās paveras skats uz dārzu un dīķi. Viesi var ieturēt maltītes svaigā gaisā un izmantot grila iekārtas. Viesu nams piedāvā diennakts reģistratūru un banketu telpas. Bērni var atpūsties viesu nama rotaļlaukumā.Viesu nams Nīcava atrodas pie valsts autoceļa A11 un apmēram 8 km attālumā no Liepājas ezera.


 12. Rusi Details
  Latvia: :
  Milzkalne 3104:
  Rusi Engures nov. Smardes pag.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated in the quiet and beautiful surroundings, Rūši offers accommodation in cottages with children’s playground, barbecuing facilities and a pond where guests can fish. The town of Tukums is 5 km away. The cottages are bright and classically decorated and each features a seating area, a TV and a bathroom with free toiletries and a hairdryer. Each cottage also comes with a kitchen or a kitchenette equipped with a refrigerator, a microwave and all the necessary kitchenware. A dining area is also available. Rūši offers bicycle rental and a sauna at a surcharge. Guests can also go cross country skiing or cycling. The nearest shop is 1 km away and the Baltic Sea coast is 8 km from the property.
  Lauku māja Rūši atrodas klusā, skaistā apkaimē un piedāvā naktsmītnes kotedžās ar bērnu rotaļu laukumu, grila iespējām un dīķi, kur viesi var zvejot. Tukums atrodas 5 km attālumā.Katrā gaiši un klasiski iekārtotajā kotedžā ir atpūtas zona, televizors un vannas istaba ar bezmaksas tualetes piederumiem un fēnu. Katrā kotedžā ir arī virtuve vai virtuvīte, kas ir aprīkota ar ledusskapi, mikroviļņu krāsni un visiem nepieciešamajiem virtuves piederumiem. Viesiem ir pieejama arī ēdamistabas zona. Lauku māja Rūši par papildmaksu piedāvā velosipēdu nomu un saunu. Viesi var arī nodarboties ar distanču slēpošanu vai riteņbraukšanu. Tuvākais veikals atrodas 1 km attālumā, un Baltijas jūras piekraste atrodas 8 km attālumā no īpašuma.


 13. Hotel Spa Arkadia *** star 3 three stars Details
  Latvia: :
  Apsuciems 3116:
  Engures pag. Engures nov. Tukuma raj.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The new Hotel Spa Arkadia is located in the small town of Apsuciems, 60 km west of Riga and only 250 metres from the shores of the Baltic Sea. Enjoying a picturesque location right by the meandering Lacupite River, this comfortable hotel features a modern spa centre offering professional massages and beauty treatments. The Hotel Spa Arkadia also offers a big restaurant, a bistro, conference facilities, a children's playroom, a billiard room and a gym.
  Jaunizveidotā viesnīca Arkadia atrodas Apšuciemā, 60 kilometrus uz rietumiem no Rīgas un aptuveni 500 metru attālumā no Baltijas jūras piekrastes.Ērtā viesnīca atrodas gleznainā vietā, tieši pie līkumainās Lāčupītes. Viesnīcā ir pieejams mūsdienīgs spa centrs, kurā ir pieejamas profesionālas masāžas un skaistumkopšanas procedūras. Viesnīcā Arkadia ir pieejams arī liels restorāns, bistro, konferenču iespējas, bērnu rotaļu telpa, biljarda zāle un trenažieru zāle.


 14. Balvi Hotel Details
  Latvia: :
  Balvi 4500:
  Tautas iela 14
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the charming town of Balvi in eastern Latvia, this hotel offers budget accommodation with free Wi-Fi and TV. The on-site Café Kore serves several types of breakfast. The Balvi Hotel features a 24-hour front desk and free private parking facilities on the premises. All the rooms are en suite, and include a practical work desk. Some rooms feature a microwave and a fridge for basic cooking needs. A tea/coffee maker is also provided to prepare in-room fresh coffee. The breakfast can be served in the room upon request. The Balvi is within walking distance of both Lake Balvu and Lake Bolupe.
  Viesnīca atrodas Balvos - burvīgā Austrumlatvijas pilsētā. Viesnīcā tiek piedāvātas budžeta klases naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu un televizoru. Viesnīcas kafejnīcā Kore tiek pasniegtas vairāku veidu brokastis. Viesnīcas Balvi viesu rīcībā ir diennakts reģistratūra un bezmaksas privātā autostāvvieta. Visos numuros ir privātas labierīcības un praktisks rakstāmgalds. Dažos numuros ir mikroviļņu krāsns un ledusskapis, lai nodrošinātu iespēju viesiem pašiem gatavot ēdienu. Ar tējas/kafijas automātu viesi numurā var pagatavot svaigu kafiju. Brokastis var tikt pasniegtas numurā (pēc pieprasījuma).Viesnīca Balvi atrodas pastaigas attālumā gan no Balvu, gan Bolupes ezera.


 15. Andreni Details
  Latvia: :
  Dzerbene 4118:
  Andreni Dzerbenes pag. Vecpiebalgas nov. Cesu raj.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the peaceful Dzerbene countryside 24 km from Cesis, the Andreni has a sauna and a terrace. It offers rooms with free Wi-Fi and free private parking. The Andreni features a shared kitchen and 2 shared living rooms. One has a fireplace, while the other features satellite TV, CD and DVD players, and karaoke facilities. There is a games room with table tennis and darts at the Andreni. Barbecue facilities are available in the garden. The daily breakfast can also be served in the rooms.
  Naktsmītne Andrēni atrodas klusā Dzērbenes lauku teritorijā, 24 km attālumā no Cēsīm. Naktsmītnes viesiem ir pieejama sauna un terase. Naktsmītnē tiek piedāvāti numuri ar bezmaksas bezvadu internetu, kā arī viesu rīcībā ir bezmaksas privātā autostāvvieta. Naktsmītnē Andrēni ir pieejama koplietošanas virtuve un 2 koplietošanas atpūtas telpas. Vienā no tām ir kamīns, savukārt otrā ir satelīttelevīzija, CD un DVD atskaņotāji, kā arī karaoke iespēja. Naktsmītnē Andrēni ir pieejama arī spēļu telpa ar galda tenisu un šautriņām. Dārzā ir grila iekārtas. Katru dienu piedāvātās brokastis var tikt pasniegtas arī numuros.


Next Page  
Switch to page 1   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  

Latvia tourist travel information links


Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd