WelcomeSmile Hotels in LatviaGoodday! CityIndexTravel Logo
Latvia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Latvia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Latvia tourist travel information links

Lodging Accommodation in Latvia   Home : Latvia  
  Cesis
  Daugavpils
  Jurmala
 
  Liepaja
  Riga
  Roja
 
  Sigulda
  Ventspils
 

Listings Other cities in Latvia -- Quick Selection:
A Adazi  Ainazi  Aizpute  Aluksne  Aluksne  Apsuciems  Apsuciems  Auksne  
B Babīte  Baltezers  Baltezers  Balvi  Bauska  Bauska  Bigaunciems  Bille  Birini  Broceni  
C Cesvaine  
D Dikļi  Dumele  Dzelmes  Dzerbene  Dzimtmisa  Dzirciems  
E Edole  Edole  Ergļi  
G Garkalne  Grenctale  Gulbene  Gulbene  
I Iecava  Iecava  Igate  Igums  Ikskile  
J Janmuiza  Jaunjelgava  Jekabpils  Jekabpils  Jekabpils  Jelgava  Jelgava  Jelgava  Jurkalne  Jurkalne  
K Kadaga  Kakisi  Kandava  Kandava  Kandava  Karli  Karsava  Karsava  Kegums  Kekava  Koknese  Koknese  Kosrags  Kuldīga  Kuldiga  Kuldiga  Kusneri  
L Līgatne  Lade  Lade  Lapmezciems  Liepajas rajons  Liepupe  Ludza  
M Mērsrags  Madona  Madona  Madona  Malpils  Marciena  Melturi  Mezotne  Milzkalne  
N Nica  Nica  Nirza  
O Ogre  Ozolnieki  
P Pavilosta  Placis  Plavinas  Plavniekkalns  
R Ragana  Ranka  Rezekne  Rubene  Rubene  Rudbarzi  
S Sabile  Sabile  Salacgriva  Salacgriva  Saldus  Saldus  Samisi  Saulkrasti  Saulkrasti  Saulkrasti  Slampe  Smarde  Smarde  Smiltene  Smiltene  Smiltene  Strenci  Svente  Svetciems  
T Talsi  Talsi  Tukums  Tume  
V Valdemarpils  Valgalciems  Valka  Valmiera  Valmiera  Valmiera  Varzas  Vecmuiza  Vilce  
Z Zuteni  


Results 46 - 60 of 128

 1. Metras Maja Hotel Details
  Latvia: :
  Aizpute 3456:
  Pasta iela 1a
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Mētras Māja is located in the city centre, 500 metres from the Old Town. It offers accommodation in pastel-coloured rooms with free Wi-Fi. There is a sauna in the building, as well as a hairdresser. Each room at the Māja includes a private bathroom with shower and is individually decorated. There is also a TV. Mētras Māja has a common kitchen, where guests are welcome to cook their own meals. There is also a gift shop, an art gallery and a solarium in the complex. The property has free private parking and is located near the Liepāja – Kuldīga motorway.
  Naktsmītne Mētras Māja atrodas pilsētas centrā, 500 metru attālumā no vecpilsētas. Viesiem tiek piedāvāta nakšņošana numuros ar interjeru pasteļtoņu krāsās un bezmaksas bezvadu internetu. Ēkā ir pieejama sauna, kā arī frizieris. Katrā naktsmītnes Māja numurā ir privāta vannas istaba ar dušu un individuāls iekārtojums. Viesu rīcībā ir arī televizors. Naktsmītnē Mētras Māja ir koplietošanas virtuve, kurā viesi var paši sev pagatavot maltītes. Viesiem šajā kompleksā ir pieejams arī dāvanu veikals, mākslas galerija un solārijs. Naktsmītne atrodas netālu no Liepājas-Kuldīgas automaģistrāles, un viesu rīcībā ir bezmaksas privātā autostāvvieta.


 2. Baili Hotel Details
  Latvia: :
  Valmiera 4224:
  Baili, Kauguru pag., Beverinas nov.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The camping site Baili is located 2 km away from the town of Valmiera. It offers accommodation with free Wi-Fi and a sauna. Valmiera Train Station is about 4 km away. Baili offers wooden bungalows designed in the local style as well as rooms in the main building. Each room is non-smoking and comes with a TV and a bathroom. There is a café with a fireplace in the main stone building, where guests can have breakfast or enjoy snacks and drinks. Barbecue facilities are available on site. There is a ski slope located 30 metres from the Baili where guests can ski and snowboard. Winter sports equipment can be hired from the camping staff and skiing lessons are also offered. In the summer Baili organises canoeing trips on the rivers Gauja and Salaca. Gauja National Park, the largest one in Latvia, is about 9 km away.
  Kempings Baiļi atrodas 2 km attālumā no Valmieras. Kempings piedāvā naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu un saunu. Valmieras dzelzceļa stacija atrodas aptuveni 4 km attālumā.Kempingā Baiļi ir pieejami tradicionālā stilā veidoti koka bungalo, kā arī numuri galvenajā ēkā. Visi numuri ir nesmēķētāju. Katrā numurā ir televizors un vannas istaba. Viesi var brokastot vai baudīt uzkodas un dzērienus kafejnīcā ar kamīnu, kas atrodas galvenajā akmens mūra ēkā. Uz vietas ir pieejamas grila iekārtas. Viesi var nodarboties ar slēpošanu un snovbordu slēpošanas trasē, kas atrodas 30 metru attālumā no kempinga Baiļi. Ziemas sporta aprīkojumu ir iespējams nomāt no kempinga personāla. Kempinga viesiem tiek piedāvātas arī slēpošanas nodarbības. Vasarā kempings Baiļi rīko kanoe braucienus pa Gauju un Salacu. Gaujas nacionālais parks (lielākais Latvijā) atrodas aptuveni 9 km attālumā.


 3. Guest House Jankrasti Hotel Details
  Latvia: :
  Janmuiza 4154:
  Krasta iela 3a, Priekulu novads
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Surrounded by forest, Guest House Jankrasti lies 400 metres from the Gauja River. It offers a sauna, an indoor swimming pool, and rooms with satellite TV. The heated rooms at Jankrasti have carpeted floors and are decorated in soft, natural colours. All rooms are equipped with a work desk and have private bathrooms. A breakfast is available upon request at an additional charge. There is also a communal kitchen for guests and barbecue facilities. The pet-friendly guest house offers a library and a garden. Guests can also benefit from the free public internet connection. Jankrasti Guest House is 5km from Cesis. Free private parking is possible on site.
  Viesu nams Jāņkrasti atrodas mežu ieskautā vietā, Jāņmuižā, 400 metru attālumā no Gaujas. Viesiem ir pieejama sauna un iekštelpu peldbaseins, kā arī numuri ar satelīttelevīziju. Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu internets. Viesu nama Jāņkrasti maigajos un dabiskos krāsu toņos iekārtotajos numuros ir apkure un grīda ar paklāju. Visos numuros ir rakstāmgalds un privāta vannas istaba. Brokastis ir pieejams pēc pieprasījuma un par papildmaksu. Viesu rīcībā ir arī koplietošanas virtuve, kā arī grila iekārtas. Mājdzīvniekiem draudzīgajā viesu namā ir pieejama bibliotēka un dārzs. Viesi var izmantot arī bezmaksas publisko internetu. Viesu nams Jāņkrasti atrodas 5 kilometru attālumā no Cēsīm. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.


 4. Hotel Jelgava **** star 4 four stars Hotel Details
  Latvia: :
  Jelgava 3001:
  Liela iela 6
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Hotel Jelgava is ideally situated in the very centre of the city, just a few steps from Jelgava Palace and just a 10-minute walk from Jelgava's bus station. It is close to the city's commercial centre, shopping centres, bars and night clubs, as well as the main tourist attractions. Guests can try their best at a karaoke bar, where drinks are served along with popular Latvian tunes. Among the Hotel Jelgava's attractions are the spa area with sauna, Turkish bath and summer garden, a beauty parlour and 3 conference rooms. Hotel Jelgava is a 10-minute walk from the city beach, on the bank of the River Lielupe.
  Viesnīca Jelgava atrodas ērtā vietā - pašā pilsētas centrā, tikai dažu soļu attālumā no Jelgavas pils un tikai 10 minūšu pastaigas attālumā no Jelgavas autoostas. Viesnīca atrodas netālu no pilsētas darījumu centra, tirdzniecības centriem, bāriem, naktsklubiem un galvenajām tūrisma apskates vietām. Viesi var izmēģināt savas prasmes karaoke bārā, kur tiek pasniegti dzērieni populāras latviešu mūzikas pavadījumā.Viesnīcas Jelgava ērtību skaitā ir spa zona ar saunu, turku pirti un vasaras dārzu, kā arī skaistumkopšanas salons un trīs konferenču telpas. Viesnīca Jelgava atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no pilsētas pludmales, kas ir Lielupes krastā.


 5. Guest House Ziedkalni Hotel Details
  Latvia: :
  Dumele 3264:
  Ziedkalni, Dundagas pagasts, Dumeles ciems
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located next to Slītere National Park in Dundaga, this rustic guest accommodation boasts forest views and a pond. A sauna and massage services are offered. Each room features wood panelling. Featuring rustic decor with nature inspired accents, each room at The Ziedkalni has access to a shared bathroom. Making practical use of space, all rooms include end tables, unique lighting and chairs. For added convenience, guests at The Ziedkalni have access to common kitchen. Bicycle rentals are available for exploring the local sights. Carp fishing is possible in the on-site pond. Route P131, which connects Riga with Kolka, is within 6 kilometres from this accommodation. The Gulf of Riga and the Baltic Sea are both under 10 kilometres away.
  Lauku stila viesu nams atrodas Dundagā, blakus Slīteres nacionālajam parkam. Pie viesu nama ir dīķis, un no naktsmītnes paveras skats uz mežu. Viesiem ir pieejama sauna un masāžas pakalpojumi. Katram numuram ir koka paneļu apdare. Viesu nama Ziedkalni numuros ir lauku stila interjers ar dabas iedvesmotiem akcentiem. Katram numuram ir piekļuve koplietošanas vannas istabai. Visos numuros ir neliels galds, unikāls apgaismojums un krēsli, padarot numurus ērti izmantojamus. Papildu ērtībai viesu nama Ziedkalni viesiem ir pieejama koplietošanas virtuve. Apkārtnes izpētei ir pieejama velosipēdu noma. Uz vietas esošajā dīķī ir iespējams makšķerēt karpas. Autoceļš P131, kas savieno Rīgu un Kolku, atrodas 6 km attālumā no viesu nama. Rīgas jūras līcis un Baltijas jūra atrodas mazāk nekā 10 km attālumā.


 6. Kuldigas Metropole *** star 3 three stars Hotel Details
  Latvia: :
  Kuldīga 3301:
  Baznicas iela 11
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This newly renovated hotel is located in the very heart of the beautiful and romantic historic quarter of Kuldiga. Kuldigas Metropole has been a hotel and restaurant since 1910. There is a garden terrace open during the summer season. The cozy rooms have a view of a pedestrian street or the river. The town’s attractions are only a few steps away from the Kuldigas Metropole. These include Ventas Rumba, the widest waterfall in Europe, the longest brick bridge in Europe, the narrow streets in the historic quarter, and the pretty historic houses with their red-tile roofs.
  Šī nesen atjaunotā viesnīca atrodas skaistās un romantiskās Kuldīgas vecpilsētas centrā.Kuldīgas Metropole ir viesnīca un restorāns jau kopš 1910. gada. Vasaras sezonā ir atvērta dārza terase. No mājīgajiem numuriem paveras skats uz gājēju ielu vai upi. Pilsētas interesantākie apskates objekti ir tikai dažu soļu attālumā no viesnīcas Kuldīgas Metropole. To starpā ir Ventas Rumba (platākais ūdenskritums Eiropā), garākais ķieģeļu tilts Eiropā, vecpilsētas šaurās ieliņas un jaukās, vēsturiskās mājas ar sarkano dakstiņu jumtiem.


 7. Guest House Kalbakas Hotel Details
  Latvia: :
  Smiltene 4729:
  Kalbakas, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Smiltene, Guest House Kalbakas offers simple, heated hotel rooms with a TV set. Free wired internet is available in public areas, and it offers free private parking. The Kalkabas boasts a bathhouse and rents bicycles, and there also is a children's playground on site. Guests also have access to a common kitchen area that includes all the necessities needed to prepare a meal. The Guest House Kalbakas is located in a calm and quiet area. Kalnamui?a is within 2 km away.
  Viesu nams Kalbakas atrodas Smiltenē un piedāvā vienkāršus viesnīcas numurus ar apkuri un televizoru. Bezmaksas vadu internets ir pieejams sabiedriskajās zonās. Viesu nams piedāvā bezmaksas privāto autostāvvietu. Viesu namam Kalkabas ir pirts un velosipēdu noma. Uz vietas atrodas arī rotaļu laukums bērniem. Viesiem ir pieejama arī koplietošanas virtuves zona ar visu nepieciešamo maltīšu gatavošanai. Viesu nams Kalbakas atrodas mierīgā un klusā apkārtnē. Kalnamuiža ir 2 km attālumā.


 8. Viesu nams Lauciņi Hotel Details
  Latvia: :
  Lade 4240:
  Limbazu novads Limbazu pagasts
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Viesu nams Lauciņi is a holiday home located in the forest in Lāde. The Vitrupīte River and the Lake Dziļezers-Riebezers Nature Reserve is nearby. It features wooden floors and a seating area with a fireplace. There is a fully equipped kitchen with a refrigerator, a stove and an electric kettle. Private bathroom comes with a shower. At Viesu nams Lauciņi you will find barbecuing facilities. Other facilities offered at the property include a lounge and a children's playground.
  Viesu nams Lauciņi ir lauku māja, kas atrodas Lādes mežā. Netālu no naktsmītnes atrodas Vitrupīte un Dziļezera-Riebezera dabas rezervāts. Viesu namā ir koka grīdas un atpūtas zona ar kamīnu. Viesu rīcībā ir pilnībā aprīkota virtuve ar ledusskapi, plīti un elektrisko tējkannu. Privātajā vannas istabā ir duša. Viesu nama Lauciņi viesiem ir pieejamas grila iekārtas. Naktsmītne piedāvā arī atpūtas telpu un bērnu rotaļu laukumu.


 9. Motel Vejakalns Hotel Details
  Latvia: :
  Auksne 4301:
  Siguldas 8
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Motel Vejakalns has non-smoking rooms with free Wi-Fi, a sauna and a terrace. It offers bike rentals and also organizes repairs for guests' vehicles. Aluksne Castle is 1.4 km away. Each room has simple, modern furniture and fittings. Each one is fitted with an en suite bathroom, a TV and central heating. Guests can relax with a refreshing drink near the hotel's fireplace. Located in Aluksne, Motel Vejakalns has easy access to skiing and cycling activities nearby. Vejakalns provides laundry services and also has ironing facilities. The hotel's staffs can arrange shuttle service for outdoor excursions. Motel Vejakalns is a 5-minute drive away from Aluksne city centre.
  Motelis Vējakalns piedāvā nesmēķētāju numurus ar bezmaksas bezvadu internetu, kā arī saunu un terasi. Viesiem ir pieejama arī velosipēda noma un transportlīdzekļu remonts. Alūksnes pils atrodas 1,4 km attālumā.Katrs numurs ir vienkārši, moderni un funkcionāli iekārtots. Visos numuros ir privāta vannas istaba, televizors un centrālā apkure. Viesi var malkot atspirdzinošus dzērienus pie viesnīcas kamīna. Motelis Vējakalns atrodas Alūksnē, tāpēc viesi var viegli nokļūt slēpošanas un riteņbraukšanas aktivitāšu vietās. Motelis Vējakalns nodrošina veļas mazgātavas pakalpojumus un gludināšanas iekārtas. Viesnīcas personāls var noorganizēt transporta pakalpojumus brīvdabas ekskursijām. Motelis Vējakalns atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Alūksnes pilsētas centra.


 10. Hotel Talsi *** star 3 three stars Hotel Details
  Latvia: :
  Talsi 3200:
  Kareivju iela 16
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This charming hotel is located in the very centre of the picturesque, small town of Talsi in Northern Courland, next to Vilkumuiza Lake. Hotel Talsi offers comfortable rooms and spacious suites with a Jacuzzi. The restaurant serves a wide variety of tasty dishes and has beautiful lake views. There are also 2 conference rooms for up to 40 people. The coast of the Baltic Sea and the Slitere National Park, with its dunes, forests and historic villages, are just 35 km away from Hotel Talsi.
  Šī apburošā viesnīca atrodas Ziemeļkurzemes gleznainās Talsu mazpilsētas pašā centrā, blakus Vilkmuižas ezeram. Viesnīca Talsi piedāvā ērtus numurus, no kuriem visos ir vannas istaba ar dušu. Restorānā tiek piedāvāta plaša gardu ēdienu izvēle. No restorāna paveras skaists skats uz ezeru. Viesnīcā ir arī 2 konferenču telpas, kurās var uzņemt līdz 40 personām. Tikai 35 kilometru attālumā no viesnīcas Talsi atrodas Baltijas jūras piekraste un Slīteres nacionālais parks ar kāpām, mežiem un vēsturiskiem ciematiem. Viesiem ir pieejama trenažieru zāle tieši pie viesnīcas.


 11. Rambules Hotel Details
  Latvia: :
  Sabile 3294:
  Raina iela 1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the scenic village of Sabile in Western Latvia, this guesthouse offers rooms with satellite TV and tea and coffee-making facilities. Free private parking is available. The sauna and an indoor pool at the Rambules can be used at an additional cost. Sights in the vicinity include the Pedvale Open-Air Museum, the Abava Waterfalls, and the world's northernmost vineyards. Several restaurants are close to the Rambules.
  Viesu nams atrodas gleznainajā Sabilē, Latvijas rietumos. Naktsmītne piedāvā numurus ar satelīttelevīziju, kā arī ar tējas un kafijas pagatavošanas iespēju. Viesiem ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta. Par papildmaksu viesi var izmantot viesu nama Rambules saunu un iekštelpu baseinu. Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams vestibilā.Viesiem apkaimē ir pieejamas tādas apskates vietas kā Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs, Abavas ūdenskritums, kā arī pasaulē vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs. Naktsmītnes Rambules tuvumā ir pieejami vairāki restorāni.


 12. Guest House Laumas Hotel Details
  Valdemarpils:
  Laumas,Ives pagasts, Talsu novads
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located within the Laumas Nature Park, this guest house offers accommodation with private bathrooms with showers and amenities. Free private parking is available. The property has a sauna. The rooms of the Guest House Laumas are bright and boast an interior design in warm shades and wooden panelling. Most rooms have satellite TV, and some include a kitchenette. Guests of the Guest House have access to a common kitchen area and a common room with a satellite TV. It also has a designated BBQ area and a mini golf course. The guest house offers snacks and breakfast. The guest house is located in a quiet and remote location, away from the rush of large cities. The nearest town is Valdemarpils, located 7km away.
  Viesu nams atrodas Laumu dabas parkā un piedāvā naktsmītnes, kurās ir privāta vannas istaba ar dušu un tualetes piederumiem. Viesiem ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta. Viesu namam ir sauna. Viesu nama Laumas numuri ir gaiši, un to interjers ir veidots siltos toņos ar koka paneļu apdari. Lielākajā daļā numuru ir satelīttelevīzija. Dažos numuros ir virtuvīte. Viesu nama viesiem ir pieejama koplietošanas virtuves zona un koplietošanas telpa ar satelīttelevīziju. Viesu namam ir arī īpaši iekārtota grila zona un mini golfa laukums. Viesu nams piedāvā uzkodas un brokastis. Viesu nams atrodas klusā un attālā vietā, prom no lielo pilsētu steigas. Tuvākā pilsēta ir Valdemārpils, kas atrodas 7 km attālumā.


 13. Liedags Guesthouse Hotel Details
  Latvia: :
  Jurkalne 3626:
  Enaviņas Jurkalnes pag. Ventspils nov.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  A 5-minute drive from the Baltic Sea, Liedags Guesthouse is in Jurkalne on the road between Liepaja and Ventspils. It offers free Wi-Fi and a bathhouse with an indoor pool. The restaurant serves traditional Latvian cuisine, including fish specialties. The rooms at Guesthouse Liedags feature hardwood floors and a bathroom. Free private parking is available on site.
  Viesu nams Liedags ir nelielas pastaigas attālumā no Baltijas jūras. Viesu nams atrodas Jūrkalnē, pie ceļa, kas savieno Liepāju un Ventspili. Viesu namā bez maksas tiek piedāvāts bezvadu internets, savukārt par papildmaksu - pirts māja ar iekštelpu baseinu. Restorānā var nobaudīt tradicionālos latviešu virtuves ēdienus, tostarp zivju ēdienus. Viesu nama Liedags numuros ir koka grīdas un vannas istaba. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.


 14. Marcienas Muiza and SPA Hotel Details
  Latvia: :
  Marciena 4852:
  Mārcienas Muiža Lejas Patmalnieki Mārcienas pag. Madonas raj.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located 93.2 miles from Rīga, Marcienas Muiza & SPA is set in a picturesque area next to a lake in Vidzeme region. The property specializes in medical treatments, SPA and restaurant. Built in 1860, this property features a hotel, hostel and a cottage. All rooms are equipped with an electric kettle, herbal teas and dishes. Bathrooms come with a shower and a hairdryer. Guests can enjoy a forest or lake views. Guests can enjoy traditional Latvian and European cuisine from local produce at the hotel’s restaurant. During summer guests can have a meal at the veranda or in the park, where classic music is played. The SPA area invites guests to relax in swimming pool, saunas and hot tub on the terrace. Various treatments with biomechanical stimulation devices are offered to heal different disorders as back and joint pains. A variety of facial and body massages are offered. Marcienas Muiza & SPA has a library, picture gallery, various fireplaces and a conference hall for guests convenience. The area is suitable for fishing, swimming, skiing, biking and hiking in the forest. Guests can play croquet and use the children’s playground. It is possible to arrange excursions in the vicinity.
  Naktsmītne Marcienas Muiza & SPA atrodas Vidzemes novadā, gleznainā vietā pie ezera, 150 km attālumā no Rīgas. Naktsmītnes specializācija ir ārstnieciskās procedūras, spa un restorāns.Šajā naktsmītnē, kas ir celta 1860. gadā, ietilpst viesnīca, hostelis un kotedža. Visos numuros ir elektriskā tējkanna, zāļu tējas un trauki. Vannas istabās ir duša un fēns. No numuriem paveras skats uz mežu vai ezeru. Viesnīcas restorānā viesi var baudīt tradicionālus latviešu virtuves un Eiropas virtuves ēdienus, kuru gatavošanā ir izmantoti vietējie produkti. Vasarā viesi var ieturēt maltītes verandā un parkā, kur tiek spēlēta klasiskā mūzika. Spa zonā viesu atpūtai ir pieejams peldbaseins, saunas un uz terases izvietota burbuļvanna. Spa tiek piedāvātas dažādas procedūras, kurās tiek izmantotas biomehāniskās stimulācijas ierīces, kas var palīdzēt ārstēt dažādas veselības problēmas, piemēram, muguras un locītavu sāpes. Viesiem tiek piedāvātas arī daudzveidīgas sejas kopšanas procedūras un ķermeņa masāžas. Naktsmītnē Marcienas Muiza & SPA viesu ērtībām ir pieejama bibliotēka, gleznu galerija, dažādi kamīni un sanāksmju zāle. Apkārtne ir piemērota vieta makšķerēšanai, peldēšanai, slēpošanai, velobraukšanai un pārgājieniem pa mežu. Viesi var arī spēlēt kroketu un izmantot bērnu rotaļu laukumu. Naktsmītnē ir iespējams noorganizēt ekskursijas pa apkaimi.


 15. Tukuma Ledus Halle *** star 3 three stars Hotel Details
  Latvia: :
  Tukums 3101:
  Stadiona iela 3
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the center of the historic town of Tukums, 31 miles west of Riga, Tukuma Ledus Halle is ideally suited for business and leisure travel, as well as for family vacations and conferences. The hotel complex includes an ice rink, a restaurant, conference and banqueting facilities, a sauna, a steam bath, a solarium, gym sessions with a personal trainer, a beauty parlor and a children's playground. Enjoy wireless internet in public areas and free parking at Tukuma Ledus Halle. The surrounding area features many historic castles.
  Viesnīca Tukuma Ledus Halle atrodas vēsturiskā Tukuma centrā, 50 kilometrus uz rietumiem no Rīgas. Viesnīca Tukuma Ledus Halle ir ideāli piemērota biznesa un atpūtas ceļojumiem, kā arī ģimenes brīvdienām un konferencēm. Viesnīcu kompleksā ietilpst ledus halle, restorāns, konferenču un banketu iespēja, sauna, tvaika pirts, solārijs, nodarbības trenažieru zālē ar personīgo treneri, skaistumkopšanas salons un bērnu rotaļu laukums. Viesnīcas Tukuma Ledus Halle viesu rīcībā ir bezvadu internets sabiedriskajās zonās un bezmaksas autostāvvieta. Apkārtnē atrodas daudzas vēsturiskas pilis.


Previous Page   Next Page  
Switch to page [1]   [2]   [3]   4   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  

Latvia tourist travel information links


Copyright © 1998-2018 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by