WelcomeSmile Hotels in Latvia CesisGoodday! CityIndexTravel Logo
Latvia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Cesis Latvia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Cesis Latvia   Home : Latvia : Cesis  

Arrival Departure

Results 1 - 8 of 8

 1. Hotel Atputa *** star 3 three stars Hotel Details
  Cesis:
  Cirulisu iela 49
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Atputa is located in the historic town of Cesis, only a 5-minute drive from the city centre and the castle. It has a sauna, a solarium, and a hot tub. Breakfast can be enjoyed in Hotel Atputa's romantic café. The Atputa also offers a bicycle rental and guided tours. Cesis, which was founded in 1206, is 87 km from Riga along the A2 road. The Zagarkalns ski resort is located just 500 metres from Hotel Atputa, and the Ozolkalns ski resort is 900 metres away.
  Viesnīca Atpūta atrodas vēsturiskajā Cēsu pilsētā, tikai 5 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra un pils. Viesnīcā ir sauna, solārijs un burbuļvanna. Viesnīcas Atpūta romantiskajā kafejnīcā viesi var baudīt brokastis. Viesnīcā Atpūta tiek piedāvātas arī ekskursijas gida pavadībā. Vestibilā un kafejnīcā ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Cēsis tika dibinātas 1206. gadā un atrodas 87 kilometru attālumā no Rīgas, braucot pa automaģistrāli A2. Slēpošanas un atpūtas bāze Žagarkalns atrodas tikai 500 metru attālumā no viesnīcas Atpūta, savukārt slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns ir 900 metru attālumā. Viesiem ir pieejama sporta aprīkojuma glabātuve un žāvētāji.


 2. Kolonna Hotel Cesis *** star 3 three stars Hotel Details
  Cesis:
  Vienibas Laukums 1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Kolonna Hotel Cesis is situated in the very center of the town, near the city park. A hotel was built 1938 and its first name was Tervete later on Hotel Cesis. In December 2005 a hotel becames a member of Kolonna Hotels Group. Kolonna Hotel Cesis has one of the best catering services in Vidzeme. We are very proud of our chefs which are for sure the best in Cesis and they are happy to pamper you as good as they can.
  Viesnīca Kolonna Hotel Cesis atrodas pilsētas pašā centrā, netālu no pilsētas parka. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Viesnīcas restorānā tiek pasniegti dažādi lieliski latviešu virtuves un starptautiskās virtuves ēdieni. Restorāns piedāvā arī uz grila gatavotus ēdienus, kurus var baudīt terasē. Viesnīcas kafejnīcā Popular var tikt rīkoti dažāda veida sociālie un biznesa pasākumi. Viesnīcā Kolonna Hotel Cesis ir vairākas semināru un konferenču telpas, kuras ir piemērotas līdz 60 personām, kā arī banketu rīkošanas iespēja un privāta sauna. Mājīgie numuri ir ļoti ērti un gaumīgi mēbelēti.


 3. Guest House Kalnini Hotel Details
  Cesis:
  Jaunkalnini
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the quiet country side, 6 km from the town of Cesis, Guest House Kalnini offers accommodation in wooden cottages with a kitchen, bathroom and a sauna. Each one has a fireplace. The cottages of the Kalnini are spacious and feature a wooden interior design. Each one has a seating area with a sofa, a private balcony as well as a patio and a kitchen with a refrigerator, microwave and an electric kettle. The Kalnini is located within the Gauja National Park. The nearest bus stop is within 400 metres.
  Viesu nams Kalniņi atrodas klusā lauku nostūrī, 6 km attālumā no Cēsīm. Viesu nams piedāvā viesiem nakšņošanu koka kotedžās ar virtuvi, vannas istabu un saunu. Katrā kotedžā ir arī kamīns. Viesu nama Kalniņi kotedžas ir plašas. To interjers ir veidots no koka. Visās kotedžās ir atpūtas zona ar dīvānu, kā arī virtuve ar ledusskapi, mikroviļņu krāsni un elektrisko tējkannu. Katrai kotedžai ir privāts balkons un terase. Viesu nams Kalniņi atrodas Gaujas nacionālajā parkā. Tuvākā autobusu pietura ir 400 metru attālumā.


 4. Hotel Katrina *** star 3 three stars Hotel Details
  Cesis:
  Maza Katrinas iela 8
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Katrina is located in central Cēsis, set in a building dating back from the beginning of the 20th century. It offers a sauna, free Wi-Fi and free private parking on site. The modern guestrooms of the hotel feature a patio, extra long beds and flat-screen TVs. They include private bathrooms with hairdryer and selected shower amenities. The staff of the Katrina hotel can provide information on the town main attraction, Cēsis Castle, 100 meters from the property. Guests can also visit Cīrulīši Cave and its spring and the nearby Gauja National Park.
  Viesnīca Katrīna ir ierīkota 20. gadsimta sākumā celtā ēkā un atrodas Cēsu centrā. Viesiem ir pieejama sauna, bezmaksas bezvadu internets un uz vietas esošā bezmaksas privātā autostāvvieta. Viesnīcas mūsdienīgajos viesu numuros ir īpaši garas gultas un plakanā ekrāna televizors. Numuros ir privāta vannas istaba ar fēnu un īpaši tualetes piederumi. Viesnīcas Katrīna darbinieki var sniegt informāciju par pilsētas galveno apskates vietu - Cēsu pili, kura atrodas 100 metru attālumā no viesnīcas. Viesi var apskatīt arī Cīrulīšu alu un tās avotu, kā arī netālu esošo Gaujas nacionālo parku.


 5. Province Hotel Details
  Cesis:
  Niniera iela 6
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This small and cosy hotel is located in the very centre of Cesis, only a 5-minute walk from the castle park. Hotel Province offers comfortable rooms, a pleasant restaurant with open-air terrace, a children's playground and a guarded parking lot. Surrounded by one of the most beautiful landscapes in Latvia, the Province is the ideal starting point to explore the nearby sights, including the old town of Cesis with the castle and St. John's Church.
  Nelielā un mājīgā viesnīca atrodas pašā Cēsu pilsētas centrā, tikai 5 minūšu pastaigas attālumā no pils parka. Viesnīca Province piedāvā ērtus numurus, jauku restorānu ar āra terasi, bērnu rotaļu laukumu un apsargātu autostāvvietu. Viesnīcu ieskauj viena no skaistākajām Latvijas ainavām. Viesnīca Province ir lieliska apmešanās vieta, lai iepazītu apkārtējās apskates vietas, ieskaitot Cēsu vecpilsētu ar tās viduslaiku pili un Sv. Jāņa baznīcu.


 6. Guest House Laimes Ligzda Hotel Details
  Cesis:
  Lejasastites, Amatas novads, Drabesu pagasts
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located amidst a picturesque countryside near Cesis, Guest House Laimes Ligzda offers simple rooms with a TV set and a view of the area. Free private parking and an outdoor swimming pool are available. The rooms of the Laimes Ligzda are bright and have wooden furniture and decorative elements. They either have shared or private bathroom facilities. All include a radio. In the summer rafting and canoeing down the Gauja River is organised, while in the winter there are ample possibilities for downhill skiing. The area is quiet, and there is a pond right next to the guest house. The nearest town is the historic Cesis, which is 8 km away.
  Viesu nams Laimes Ligzda atrodas gleznainā lauku apvidū netālu no Cēsīm. Viesu nams piedāvā vienkāršus numurus ar televizoru un skatu uz apkārtni. Ir pieejama arī bezmaksas privātā autostāvvieta un āra peldbaseins. Viesu nama Laimes Ligzda numuri ir gaiši. Numuros ir koka mēbeles un dekoratīvie elementi. Numuriem ir koplietošanas vai privātā vannas istaba. Visos numuros ir radio. Vasarā tiek rīkota braukšana ar plostiem un smaiļošana pa Gauju, savukārt ziemā ir plašas iespējas nodarboties ar kalnu slēpošanu. Apkārtne ir klusa, un tieši blakus viesu namam atrodas dīķis. Tuvākā pilsēta ir vēsturiskās Cēsis, kas atrodas 8 km attālumā.


 7. Karlamuiza Country Hotel *** star 3 three stars Hotel Details
  Cesis:
  Karļi Drabesu pag. Cesu raj.
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This country hotel is arranged in a building of the old manor. Today, spacious suites with separate kitchens and bedrooms equipped with up-to-date appliances are located there. Karlamuiza provides a high quality of service and hospitality. It is located near Cesis, Gauja National Park territory, 75 km from Riga.
  Lauku viesnīca Kārļamuiža atrodas vecas muižas ēkā. Šobrīd šajā ēkā ir plaši suite numuri, kuros ir atsevišķa virtuve un guļamistaba ar modernām ērtībām. Katrā suite numurā ir būtiskākās virtuves iekārtas, kā arī vannas istaba un visas nepieciešamās ērtības. Lauku viesnīcā Kārļamuiža tiek piedāvātas bufetes tipa brokastis. Ēdamzālē, kurā ir kamīns, viesi var baudīt svaigi ceptas maizes, spiestas sulas, svaigus augļus, kā arī tēju un kafiju. No ēdamzāles paveras lielisks skats uz dārzu. Lauku viesnīca Kārļamuiža atrodas Cēsu rajonā, Kārļos, Gaujas nacionālā parka teritorijā. Lauku viesnīca atrodas 8 kilometru attālumā no Cēsīm, kā arī 7 kilometru attālumā no Āraišiem un Zvārtes ieža.


 8. Laso Hotel Details
  Latvia: :
  Cesis 4126:
  Alksni, Priekuli nov
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Laso is a small and comfortable hotel in a picturesque location on the outskirts of Cesis. In addition to a rich breakfast buffet, which is already included in the price, the Laso also offers free parking. There is a sauna, a pool, a hot tub and a trampoline. The quiet surrounding area is ideal for many outdoor activities, including horseback riding, hiking and bird watching. You can also watch the animals at the nearby farm.
  Nelielā un ērtā viesnīca Laso atrodas gleznainā vietā, kas ir netālu no Cēsīm. Papildus bagātīgām bufetes tipa brokastīm, kas jau ir iekļautas cenā, viesnīca Laso piedāvā arī bezmaksas autostāvvietu. Viesiem ir pieejama sauna, burbuļvanna un batuts. Klusā apkārtne ir lieliski piemērota dažādām āra aktivitātēm, tostarp izjādēm ar zirgu, pārgājieniem un putnu vērošanai. Tuvējā lauku saimniecībā viesi var arī aplūkot dzīvniekus.

Copyright © 1998-2017 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by