WelcomeSmile: Hotels Overview Goodday! CityIndexTravel Logo
Home Page
Hotels and travel services
Search for: Match for:

Guest House Jankrasti
Latvia: :
Janmuiza 4154:  Krasta iela 3a, Priekulu novads   
Surrounded by forest, Guest House Jankrasti lies 400 metres from the Gauja River. It offers a sauna, an indoor swimming pool, and rooms with satellite TV. The heated rooms at Jankrasti have carpeted floors and are decorated in soft, natural colours. All rooms are equipped with a work desk and have private bathrooms. A breakfast is available upon request at an additional charge. There is also a communal kitchen for guests and barbecue facilities. The pet-friendly guest house offers a library and a garden. Guests can also benefit from the free public internet connection. Jankrasti Guest House is 5km from Cesis. Free private parking is possible on site.
Viesu nams Jāņkrasti atrodas mežu ieskautā vietā, Jāņmuižā, 400 metru attālumā no Gaujas. Viesiem ir pieejama sauna un iekštelpu peldbaseins, kā arī numuri ar satelīttelevīziju. Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu internets. Viesu nama Jāņkrasti maigajos un dabiskos krāsu toņos iekārtotajos numuros ir apkure un grīda ar paklāju. Visos numuros ir rakstāmgalds un privāta vannas istaba. Brokastis ir pieejams pēc pieprasījuma un par papildmaksu. Viesu rīcībā ir arī koplietošanas virtuve, kā arī grila iekārtas. Mājdzīvniekiem draudzīgajā viesu namā ir pieejama bibliotēka un dārzs. Viesi var izmantot arī bezmaksas publisko internetu. Viesu nams Jāņkrasti atrodas 5 kilometru attālumā no Cēsīm. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Hotels in Latvia

Check Availability and Prices - Make Reservation
ID number: 1331738778

Rate It [ 0.00 / 0 Votes ]
Comments?
Report dead link!
Guest House Jankrasti - Image1 Guest House Jankrasti - Image2 Guest House Jankrasti - Image3 Guest House Jankrasti - Image4


Copyright © 1998-2018 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by