WelcomeSmile Hotels in Czech Republic DecinGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Decin
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Děčín Czech Republic

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Decin Czech Republic   Home : Czech Republic : Decin  


Results 1 - 8 of 8

 1. Hotel Faust Details
  Decin:
  U plovarny 43
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Centrally situated in Decin in the Elbe River Valley in northern Bohemia, Hotel Faust houses a restaurant with a varied menu, accompanied by a wide selection of South Moravian wines. All rooms come with satellite TV and safes as well as bathrooms with toiletries. Free Wi-Fi is provided in public areas of the hotel. Guests can unwind on the pleasant summer terrace which overlooks the pond of Decin Castle, 200 metres away. The Faust is 400 metres away from an outdoor swimming pool and 1 km from the zoo in Decin. Free bicycle storage, tennis lessons and tennis racket rentals are provided. Hotel Faust has its own free parking area, which can be locked.
  Hotel Faust se nachází v centru Děčína v údolí Labe v severních Čechách. Má restauraci s pestrou nabídkou jídel a širokým výběrem vín z jižní Moravy. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a trezorem a mají koupelnu s toaletními potřebami. Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou odpočinout na příjemné letní terase s výhledem na rybník u Děčínského zámku, který se tyčí 200 metrů od hotelu. Faust se nachází 400 metrů od venkovního plaveckého bazénu a 1 km od děčínské zoo. Hotel nabízí bezplatnou úschovnu kol, hodiny tenisu a půjčovnu tenisových raket. Hotel Faust má vlastní bezplatné parkoviště, které lze uzamknout.


 2. Zlata Lipa **** star 4 four stars Details
  Decin:
  Sv. Cecha 57
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The new Zlata Lipa hotel is situated in a small village 1.5 km from the centre of Děčín and 60 km south of Dresden. It features a restaurant and offers free wireless internet access. The restaurant and the wine bar are both air-conditioned. You can park your car for free on the Zlata Lipa hotel's camera-controlled parking.
  Nový hotel Zlatá Lípa se nachází v malé obci 1,5 km od centra Děčína a 60 km jižně od Drážďan. Je vybaven restaurací a nabízí bezdrátové připojení na internet. Restaurace a vinárna jsou klimatizované. Můžete zaparkovat své auto zdarma na hotelu Zlatá Lípa na parkovišti vybaveném bezpečnostními kamerami.


 3. Hotel Kovarna *** star 3 three stars Details
  Decin:
  Vitezstvi 32
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Kovarna is 2.5 miles away from the centre of Decin, in the Ceske Svycarsko National Park. Free Wi-Fi and free, camera-surveilled parking is provided. The surrounding garden has a children's playground with a trampoline. Tennis courts are only 500 feet away. On the ground floor, there is a restaurant serving local dishes and breakfast, and a terrace with barbecue facilities can be enjoyed. Opened in December 2011, the modern wellness centre features a Finnish sauna, hot tub and gym. Massages are available upon request. The Nebocady Train Stop is 500 feet away from the hotel and the bus stop is 150 feet away. It arrives within 10 minutes to the centre. Marked cycling trails to Prague or Dresden are within 0.6 miles away and guests can go horseback riding in Decin, 0.6 miles away from Hotel Kovarna. The Velke Brezno Castle with a park is 1.9 miles away.
  Hotel Kovárna stojí 4 km od centra Děčína v národním parku České Švýcarsko. Hosté mají k dispozici Wi-Fi zdarma a neplacené, kamerovým systémem hlídané parkoviště.V okolní zahradě najdete dětské hřiště s trampolínou a tenisové kurty odtud dělí pouhých 150 metrů. V přízemí se nachází restaurace, která připravuje místní jídla a snídaně. Posedět můžete také na terase s grilem. V moderním wellness centru, které bylo otevřeno v prosinci roku 2011, najdete finskou saunu, vířivku a posilovnu. Na požádání lze zajistit masáže. Hotel leží 150 metrů od vlakového nádraží Nebocady a 50 metrů od autobusové zastávky. Do centra dojedete za 10 minut. Hotel Kovárna je vzdálen 1 km od značených cyklostezek do Prahy a Drážďan a 1 km od jízdárny v Děčíně, kde si hosté mohou zajezdit na koni. Zámek s parkem Velké Březno se nachází 3 km odtud.


 4. Hotel U Kaple *** star 3 three stars Details
  Decin:
  U Kaple 544
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Set in a former monastery building, Hotel U Kaple is peacefully located in Děčín opposite the Thun's Chapel. Free public Wi-Fi is available. The on-site restaurant has a summer terrace and offers typical Czech cuisine. All rooms at the U Kaple are en-suite and they come with free wired internet access. The local bus stop is 300 metres away and Děčín Train Station is 1.5 km from the hotel. Bicycle and hiking routes can be found in the vicinity.
  Hotel U Kaple sídlí v bývalé klášterní budově na klidném místě v Děčíně, naproti Thunovské kapli. Funguje zde bezplatné Wi-Fi. Hotelová restaurace s letní terasou nabízí typickou českou kuchyni. Všechny pokoje v hotelu U Kaple zahrnují koupelnu a bezplatné kabelové připojení k internetu. Místní autobusová zastávka je vzdálena 300 metrů a vlakové nádraží v Děčíně stojí 1,5 km od hotelu. V okolí vede mnoho cyklistických a turistických cest.


 5. Hotel Marion Details
  Decin:
  Teplicka 151
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located 3 km from Decin town centre, Hotel Marion has a large garden with barbecue facilities, swings and a sandpit. The property’s restaurant has a dart board and serves Czech cuisine and Indian specialties. Rooms at Hotel Marion are individually decorated and have colourful walls, carpeted floors, a bathroom with a shower or bath, a seating area and a flat-screen TV with satellite channels. Views of the garden can be enjoyed from these units, and Wi-Fi and private parking are available on site free of charge. The local bus stops just 10 metres from Hotel Marion, and the main bus and train station are in Decin, 3 km away. A golf club Klub hráčů golfu České Švýcarsko is at a distance of 16 km and a small zoo is 2 km from the hotel. The local indoor and outdoor swimming pools are 5 km away. Krásné Březno, the České Švýcarsko National Park, the Sněžník lookout tower, and the Tisa and Telnice Ski Sklopes can all be reached in 30 minutes or less.
  Hotel Marion je vzdálený 3 km od centra Děčína. Má velkou zahradu s grilem, houpačkami a pískovištěm. V hotelové restauraci se podávají česká jídla a indické speciality. Zahrát si můžete také šipky. Hotel Marion nabízí osobitě zařízené pokoje, které mají barevné stěny, koberce, koupelnu se sprchou nebo vanou, posezení a satelitní TV s plochou obrazovkou. Z pokojů se můžete kochat výhledem do zahrady. Na místě funguje bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Hotel Marion je vzdálený pouhých 10 metrů od místní autobusové zastávky a 3 km od vlakového nádraží v Děčíně. Golf Club Klub hráčů Golfu České Švýcarsko je vzdálen 16 km a malá zoologická zahrada se nachází 2 km od hotelu. Do 5 km odtud můžete navštívit kryté a venkovní bazény. Krásné Březno, Národní park České Švýcarsko, rozhledna Sněžník a sjezdovky Tisá a Telnice jsou 30 minut daleko.


 6. Hotel S-centrum Decin **** star 4 four stars Details
  Decin:
  Ustecka ulice 1945/10
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Set only 100 metres away from the shores of Elbe River, Hotel S-centrum Děčín is located within the centre of Děčín. It offers comfortable accommodation and a large sports centre. Free wired internet is provided in the rooms. All of the rooms at S-centrum are decorated in classic international style and include elegant dark wooden furnishings. Among the featured amenities there are a TV and a minibar, as well as a tiled bathroom and a separate toilet. The numerous sporting options at S-centrum include bowling, squash, badminton, as well as a gym and a sauna. A mini golf course is located within the hotel grounds. A large restaurant serves international cuisine and buffet breakfast. A second, more casual restaurant is available next to the bowling course. The closest supermarket can be found only 100 metres away. Jewish Synagogue can be found at a distance of 1.5 km. Děčín Castle with its well-known Pink Garden is 2 km away, as is the Port on the Elbe River. Bohemian Switzerland National Park can be reached within 5 km. The bike trail which connects Prague and Dresden can be entered 1.5 km away from S-centrum. Děčín Railway Station is 1 km away. Free private parking is provided.
  Hotel S-centrum Děčín se nachází v centru Děčína, pouhých 100 metrů od Labe. Nabízí pohodlné ubytování a možnost návštěvy velkého sportovního centra. Na pokojích je zdarma dostupný kabelový internet. Všechny pokoje jsou klasicky zařízené a vybavené elegantním nábytkem z tmavého dřeva. Na pokojích najdete TV, minibar, kachlovou koupelnu a samostatné WC. Mezi dostupné sportovní aktivity patří bowling, squash a badminton. Můžete také navštívit posilovnu a saunu. V areálu hotelu najdete také hřiště na minigolf. Velká restaurace podává mezinárodní jídla a snídaně formou bufetu. Druhou, neformálnější restauraci najdete vedle bowlingové dráhy. Nejbližší supermarket je vzdálený pouhých 100 metrů. Židovská synagoga se nachází 1,5 km od hotelu. Děčínský zámek se známou růžovou zahradou je vzdálený 2 km, stejně jako labský přístav. Národní park České Švýcarsko se rozkládá 5 km od hotelu. Hotel S-centrum Děčín se nachází 1,5 km od cyklostezky z Prahy do Drážďan. Na vlakové nádraží je to 1 km. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště.


 7. Hotel Ceska Koruna *** star 3 three stars Details
  Decin:
  Masarykovo nám. 60
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the centre of Děčín, Hotel Česká Koruna features a restaurant with a terrace, a café and 24-hour front desk. The hotel offers non-smoking rooms, and free Wi-Fi or wired internet is provided on site. The rooms include a private bathroom and a seating area with satellite TV. Some have a flat-screen TV, a minibar or free toiletries in the unit. The Decin Castle is 1,300 feet away and the České Švýcarsko National Park is 7.5 miles from the property. The Labska Cycle Track is around the hotel and an aqua park is reachable in a 15-minute walk.
  Hotel Česká Koruna se nachází v centru Děčína a má restauraci s terasou, kavárnu a recepci s nepřetržitým provozem. Hotel nabízí nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi nebo kabelové připojení k internetu. V pokojích najdete vlastní koupelnu a posezení se satelitní TV. Některé nabízí TV s plochou obrazovkou, minibar nebo bezplatné toaletní potřeby. Zámek Děčín je vzdálený 400 metrů do Národního parku České Švýcarsko je to 12 km. Hotel stojí u Polabské cyklostezky a 15 minut chůze od aquaparku.


 8. Hotel Vyprez - Decin **** star 4 four stars Details
  Decin:
  Kamenicka 692
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated in the National Park of the Czech-Saxon Switzerland, the modern Hotel Výpřež - Děčín offers free sauna and gym access. Free Wi-Fi and video-surveilled free parking are provided. All rooms are air-conditioned and come with hardwood floors, LCD satellite TV and safes. The private bathroom is equipped with a shower and free toiletries. The on-site restaurant is non-smoking and it serves European cuisine and traditional Czech dishes. A summer terrace is available as well. The Finnish sauna has a cooling pool and a relaxation room. Guests can take part in fitness courses including Zumba or yoga. Horseback riding possibilities and a golf course are within 3 km from the Výpřež - Děčín Hotel. Guests can go walking and cycling in the surroundings, which start next to the hotel. Nordic walking sticks are available free of charge. Děčín Train and Bus Station is a 5-minute drive away, while Prague Airport is a 75-minute drive from the Výpřež Hotel. Steam boat trips from Děčín to Hrensko are available from 20 April to 20 October.
  Moderní Hotel Výpřež - Děčín se nachází v národním parku Česko-Saské Švýcarko. Hostům nabízí volný vstup do sauny a do posilovny. Zdarma je k dispozici také Wi-Fi a parkoviště hlídané kamerou. Hotel Výpřež - Děčín poskytuje klimatizované pokoje s dřevěnými podlahami, satelitní LCD TV a trezorem. Součástí je také koupelna se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Hotel provozuje nekuřáckou restauraci, kde se podávají evropská jídla a tradiční české pokrmy. Naleznete zde také letní terasu. Těšit se můžete na finskou saunu s chladícím bazénkem a relaxační místností. Pořádají se zde také lekce zumby a jógy. Výpřež - Děčín Hotel je vzdálený 3 km od golfového hřiště a od jízdárny s možností vyjížděk na koni. Přímo od hotelu se hosté mohou vydat na cyklotúry a pěší túry. Zdarma si můžete zapůjčit hole na nordic walking. Výpřež Hotel je 5 minut jízdy daleko od děčínského vlakového a autobusového nádraží a za 75 minut odtud dojedete na pražské letiště. V období od 20. dubna do 20. října je v provozu parník na trase Děčín - Hřensko.

Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd