WelcomeSmile Hotels in EstoniaGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Estonia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Estonia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Flag of Estonia Estonia tourist travel information links

Lodging Accommodation in Estonia   Home : Estonia  
  Haapsalu
  Kuressaare
  Narva
  Narva-Joesuu
 
  Otepaa
  Parnu
  Rakvere
  Tallinn
 
  Tartu
  Viljandi
  Voru
 

Listings Other cities in Estonia -- Quick Selection:
A Aegviidu  Antsla  Antsla  
D Dirhami  
E Elva  Elva  
H Haademeeste  Haeska  
I Ilmatsalu  
J Janeda  Johvi  
K Kabli  Kaina  Kaina  Kalana  Karu  Keila  Kihelkonna  Kihelkonna  Koeru  Kohtla-Jarve  Kukeranna  
L Laagna  Laugu  Laulasmaa  Liiva  
M Maardu  Maardu  Maardu  Maetaguse  Mandjala  Mandjala  Moedaka  
N Noarootsi  
O Oru  
P Padise  Paide  Palamuse  Pedase  Polva  Polva  Puurmani  Puurmani  
R Rannakula  Rapina  Rapla  Ruusmae  
S Sagadi  Salme  Sangaste  Sillamae  
T Tehumardi  Toomalouka  Turi  
U Uderna  Upa  
V Vaisi  Valga  Valga  Vihterpalu  Vihula  Voore  


Results 31 - 40 of 62

 1. Padaste Manor ***** star 5 five stars Hotel Details
  Estonia: Muhu Island:
  Liiva 94716:
  Pädaste Muhu Saaremaa
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  On the southern tip of Muhu Island, just off the coast of western Estonia and only a 2 hour drive from Tallinn, a small luxury resort welcomes you. Pädaste Manor dates back to the 16th century. The seaside buildings of the manor complex now offer superb accommodations with a small spa and a restaurant. To make your stay even more exciting, the hotel can arrange boat rental, mountain bikes, fishing, horseback riding, guided nature walks, hunting and much more. Surrounded by history and nature, it is all yours to discover at Pädaste Manor.
  Pädaste mõis asub Muhu saare lõunatipus Lääne-Eesti ranniku vahetus läheduses. Tallinn jääb majutusasutusest kõigest 2-tunnise autosõidu kaugusele. Mõis pärineb 16. sajandist. Tubades on LCD-televiisor, minibaar ja elegantne vannituba. Mõisakompleksi mereäärsetes hoonetes on majutusruumid ja väike spaa. Talveaias avatud restoranis serveeritakse Eesti kööki. Maitsetaimed ja aedviljad pärinevad mõisa enda aiast. Personal saab aidata paatide ja mägijalgrataste üürimisel ning korraldada kalastusretki ja ratsutamist. Ümbruskonnas on võimalik osa saada giidiga loodusmatkadest, jahist ja paljust muust. Maantee nr 10 jääb majutusasutusest 7-minutilise autosõidu kaugusele. Pädaste mõis saab korraldada limusiiniga transporditeenust. Samuti saab korraldada helikopteri reise otse Pädaste mõisa, sh on võimalik kohapealne tollivormistus.

 2. Eurohotel *** star 3 three stars Hotel Details
  Estonia: :
  Maardu 74114:
  Kroodi 6
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  The Eurohotel enjoys a beautiful and convenient location in the small town of Maardu, 12 km from the city centre of Tallinn and 6 km from the airport. The Tallinn-to-St.Petersburg highway is 500 metres away, the lake 700 metres. A bus stop with fast and regular connections to Tallinn (every 20 minutes) is only 20 metres away. You can choose between dormitory rooms, family rooms and double rooms in several categories. All are equipped with comfortable, high-quality furniture. Separated spacious kitchens on every floor allow you to prepare your favourite meals on your own. In the lobby, where the reception is located, there is a safe-deposit box, where you can leave your valuables and/or documents. In addition to that, the Eurohotel also has video surveillance and separate smoking areas.
  Eurohotel asub mugavas ja kaunis asukohas Maardu väikelinnas ning on 12 km kaugusel Tallinna kesklinnast ja 6 km kaugusel lennujaamast. Tallinna-Peterburi maantee on vaid 500 meetri kaugusel ja järv on 700 meetri kaugusel. Bussipeatus pakub kiiret ja regulaarset transpordiühendust Tallinnaga (iga 20 minuti tagant) ja on vaid 20 meetri kaugusel. Teil on võimalik peatuda erinevate hinnaklassidega ühistubades, peretubades ja kaheinimesetubades. Kõikides on mugav ja kvaliteetne mööbel. Igal korrusel on avar köök, kus saate valmistada oma lemmiktoite. Fuajees on vastuvõtt ning seal on seif, kuhu saate jätta oma väärisesemeid ja dokumente. Lisaks on kohapeal videovalve ja eraldi alad suitsetamiseks.

 3. Roosta Holiday Village Hotel Details
  Estonia: :
  Noarootsi 91202:
  Elbiku Village
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Surrounded by beautiful pine forests and sandy beaches, this cosy holiday resort is located on the Noarootsi Peninsula in Northwestern Estonia, only a 90-minute drive from Tallinn. Only 200 metres away from the sea, Roosta Holiday Village consists of several cottages of different sizes spread over a 12-hectare site. All cottages have electric heating and can be used all year round. The 200 m² sauna complex includes 2 Finnish saunas, a steam sauna, a Jacuzzi, a hall with a fireplace and a large sofa, a kitchen and dressing rooms. In nice weather you can sit on the terrace and enjoy the beautiful and tranquil surroundings of the Roosta Holiday Village. Food and drinks can be ordered from the restaurant. You can visit the small islands offshore, and the area is a great place for bird-watching. The surrounding area is the historic homeland of Estonia’s Swedish minority and has a wide range of natural and cultural attractions.
  See kauni männimetsa ja liivarandadega ümbritsetud hubane puhkekoht asub Noarootsi poolsaarel Loode-Eestis ja on vaid 90-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Merest vaid 200 meetri kaugusel asuv Roosta Puhkeküla koosneb 12-hektari suurusel asuval maa-alal mitmest erineva suurusega majast. Kõikides majades on elektriküte ja neid saab kasutada aastaringselt.200 m² suuruses saunakompleksis on 2 soome sauna, aurusaun, mullivann, kaminasaal ja suur diivan, köök ning riietusruumid. Ilusa ilmaga saate istuda terrassil ja nautida Roosta Puhkeküla kaunist ja rahulikku ümbrust. Toite ja jooke saab tellida restoranis. Võite ka külastada väikseid rannikuäärseid saari, lisaks on piirkond suurepärane koht linnuvaatlejatele.Ümbritsev piirkond on eestirootslaste ajalooline kodumaa ning sellel on palju erinevaid looduslikke ja kultuurilisi vaatamisväärsusi.

 4. Jurna Recreation Farm Hotel Details
  Estonia: Saaremaa Island:
  Upa 93857:
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  This farm is located in the quiet historical village of Upa on the island of Saaremaa, only 6 km from the centre of Kuressaare. It has a sauna and offers free Wi-Fi in all areas. The interiors are done in wood and limestone, and the building features a thatched roof. Dating from the early 20th century, this renovated farm building has a fireplace and a large garden. Lunch and dinner can be ordered, and picnicking is possible outside. A rich and varied buffet breakfast is included in the price. Private parking is available. Help with car and bicycle rental can be provided. Jurna Recreation Farm is 4 km from a bus station, and 8 km from a golf course and the Kuressaare Airport. The sea is 5 km away.
  See talu asub vaikses ajaloolises Upa külas Saaremaal ning on vaid 6 km kaugusel Kuressaarest. Kohapeal on saun. Kogu hoones on tasuta WiFi-ühendus. Sisekujunduses on kasutatud puitu ja paekivi. Hoonel on rookatus. Renoveeritud taluhoone on pärit 20. sajandi algusest. Olemas on kamin ja suur aed. Lõuna- ja õhtusööki saab tellida ning võimalik on pidada ka piknikke. Hinna sees on rikkalik ja vaheldusrikas hommikusöök Rootsi lauas. Olemas on privaatse parkimise võimalus. Teid abistatakse auto ja jalgratta üürimisel. Jurna turismitalu on 4 km kaugusel bussijaamast ning 8 km kaugusel golfiväljakust ja Kuressaare lennujaamast. Meri on 5 km kaugusel.

 5. Algallika Guesthouse Hotel Details
  Estonia: :
  Kukeranna 90115:
  Mäe talu, Rannaküla
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Algallika is a cosy guesthouse in an idyllic location in Western Estonia's Matsalu National Park, situated directly on the seaside. This country house is surrounded by a spacious garden with a large fireplace and a big swing. All rooms were completely renovated in 2008. They are bright, quiet and feature all modern amenities. You can enjoy beautiful views of the garden or the fields from every window. Algallika also has a sauna and a small spa area. There is over 1 km of private shore available for swimming and sunbathing. The coastline is also ideal for hiking, jogging, horseback riding and rock climbing. Boat trips on Matsalu Bay are also available. The national park is a famous bird-watching area, being of Europe's largest and most important stopping grounds for migratory birds. Guided bird-watching tours are offered. The Algallika guesthouse is also an ideal place for personal and organisational development trainings or seminars.
  Algallika on hubane külalistemaja, mis omab idüllilist mereäärset asukohta Lääne-Eestis Matsalu rahvuspargis. Seda maamaja ümbritseb avar aed, kus on suur lõkkeplats ja suur kiik. Kõik toad on renoveeriti täielikult 2008. aastal. Toad on valgusküllased ja vaiksed ning pakuvad kõiki kaasaegseid mugavusi. Igast aknast saab nautida kaunid vaateid aiale või avaratele põldudele. Algallika külalistemajas on ka saun ja väike spaa.Üle 1 km pikkune erarand sobib suurepäraselt ujumiseks ja päevitamiseks. Rannik on ideaalne ka matkamiseks, sörkimiseks, ratsutamiseks ja mägironimiseks. Paadimatkad Matsalu lahel on samuti saadaval. Rahvuspark on kuulus linnuvaatlejate seas, kuna see on Euroopa suurim ja tähtsaim rändlindude peatumispaik. Pakutakse giidiga linnuvaatlemisekskursioone. Algallika külalistemaja on ka ideaalne koht koolitusteks ja seminarideks.

 6. Trofee Hotel **** star 4 four stars Hotel Details
  Estonia: :
  Puurmani 49011:
  Tammemäe Puurmani vald
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Trofee Hotel enjoys a quiet location in the picturesque surroundings of Central Estonia on the Pedja River and it offers accommodation in a renovated watermill. Tartu, a university city, is a 40-minute drive away. The rooms at Trofee Hotel are bright and elegant and decorated in a rustic style. Each features a private bathroom with a shower and a hairdryer, as well as beautiful views of the river or a forest. The hunting trophies feature throughout the hotel and the dining hall where breakfast is offered. Trofee specializes in venison-based seasonal cuisine and seasonal Estonian food. There is a sauna complex at Trofee Hotel that guests can use at a surcharge and it consists of a classic fire-heated sauna, a steam sauna and a unique natural river pool. The activities that can be organized by the hotel include archery, clay-pigeon shooting, bird watching, canoeing, fishing, and nature photography. The famous Peipsi Lake is a 1-hour drive away and Tallinn is 1.5-hour drive from Trofee Hotel. Alam-Pedja Nature Reserve is a 20-minute drive and there are various activities possible in the area.
  Trofee jahimaja paikneb vaikses kohas Kesk-Eesti maalilises ümbruskonnas Pedja jõe kaldal. Majutusasutus pakub tube renoveeritud vesiveskis. Ülikoolilinn Tartu jääb majutusasutusest 40-minutilise autosõidu kaugusele. Toad on valgusküllased ja elegantsed ning neis on maalähedases stiilis kujundus. Igas toas on privaatne duši ja fööniga vannituba. Tubadest avaneb kaunis vaade jõele ja metsale. Jahitrofeesid saab näha kogu hotellis ja ka söögisaalis, kus serveeritakse hommikusööki. Majutusasutus on spetsialiseerunud hooajalistele ulukilihal põhinevatele roogadele ja hooajalistele Eesti hõrgutistele. Külalised saavad lisatasu eest kasutada majutusasutuse saunakompleksi, kus on traditsiooniline leilisaun, aurusaun ja ainulaadne loodusliku jõeveega bassein. Lisaks pakutakse külalistele erinevaid vaba aja veetmise võimalusi. Näiteks saavad külalised vibu- ja jahilaskmise, linnuvaatluse ning loodusfotograafiaga tegeleda, kanuuga sõita ja kala püüda. Kuulus Peipsi järv jääb tunniajase autosõidu ja Tallinn 1,5-tunnise autosõidu kaugusele. Alam-Pedja looduskaitseala paikneb majutusasutusest 20-minutilise autosõidu kaugusel. Ümbruskonnas on võimalik harrastada erinevaid tegevusi.

 7. Hotell Saaremaa *** star 3 three stars Hotel Details
  Estonia: Saaremaa Island:
  Mandjala 93822:
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Hotell Saaremaa has a wonderful peaceful and quiet location in Mändjala, away from mass tourism, surrounded by a pine forest, murmur of the sea and near the clean and pristine beach. Mändjala beach is several kilometres long and famous for its beautiful sand and sand dunes. Hotell Saaremaa provides its quests an unique, high-quality hotel service. Maritime nature and personal medical treatments in our Spa complex together with the professional personnel offer people a perfect place for relaxation. The hotel offers 41 rooms and has also a restaurant, offering a fresh and healthy cuisine, a sea view lounge and a summer terrace under pine trees. Additionally, the hotel provides a variety of workshop rooms for business gatherings.
  Hotell Saaremaa asub vaikses ja rahulikus asukohas Mändjalas. Hotell on eemal massiturismist ning on puhta ja puutumatu mereranna lähedal, ümbritsetud männimetsast ning meremühast. Mändjala kilomeetrite pikkune rannaala on tuntud oma kauni liivaranna ja -luidetega. Hotell Saaremaa pakub oma külastajatele ainulaadset kvaliteetset hotelliteenust. Merelähedus ja personaalsed raviprotseduurid spaakompleksis koos professionaalse personaliga pakuvad teile ideaalset kohta lõõgastumiseks. Hotellis on 41 tuba ja restoran, mis pakub värsket ja tervislikku toitu, merevaatega lounge ning suveterrass mändide all. Lisaks pakub hotell erinevaid ruume ärikohtumisteks.

 8. Rogosi Manor Guesthouse Hotel Details
  Estonia: :
  Ruusmae 65102:
  Ruusmäe
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Surrounded by the lakes, hills and forests of the Haanja Nature Reserve, this 400-year-old manor in Southern Estonia was turned into a modern guesthouse with an integrated training and wellness centre. Rogosi Manor offers traditional Estonian dishes, which you can enjoy in the ambience of the historic manor atmosphere. The rooms at Rogosi Manor are simply furnished, but with attention to detail, as evidenced by the racks from the manor's small carpentry. The rooms have no TVs or radios to let you enjoy a quiet, undisturbed stay. The original natural landscape of Southern Estonia and the big distance to larger cities make a stay in this historical building from the 17th century something very special. The surrounding landscape, close to the Latvian and Russian borders, is lightly populated and offers many cultural and natural sights. A unique attraction is the Suur munamägi, at 318 metres the highest "mountain" in the Baltics. The lakes are ideal for swimming and fishing. There are many hiking and cycling trails in the surrounding area. Cross-country skiing is available in the nearby Haanja ski centre.
  See Lõuna-Eestis paiknev 400-aastane mõis on ümbritsetud Haanja looduskaitseala järvede, mägede ja metsadega. Mõis kujundati ümber kaasaegseks külalistemajaks koos koolitus- ja puhkekeskusega. Rogosi mõis pakub traditsioonilisi Eesti toite, mida saate nautida ajaloolise mõisa atmosfääris. Rogosi mõisa toad on lihtsalt sisustatud, kuid samas on tähelepanu pööratud detailidele. Näiteks tubades olevad nagid pärinevad mõisa väikesest puusepatöökojast. Tubades ei ole televiisorit või raadiot, mis tagab teile vaikse ja häirimatu siinviibimise. Kaunis Lõuna-Eesti maastik ja kaugus suurematest linnadest muudavad viibimise selles ajaloolises 17. sajandi hoones väga eriliseks. Mõis paikneb Läti ja Venemaa piiride lähedal vähese asustusega paigas. Samas on siin võimalik nautida ilusat loodust ning erinevaid kultuurilisi vaatamisväärsusi. Ainulaadne vaatamisväärsus on Suur Munamägi, oma 318 meetriga on see kõrgeim mägi Baltikumis. Järved on ideaalsed ujumiseks ja kalapüügiks. Ümbruskonnas on mitmeid matka- ja jalgrattateid. Murdmaasuusatamisega saate tegeleda lähedal asuvas Haanja suusakeskuses.

 9. Sagadi Manor Hotel *** star 3 three stars Hotel Details
  Estonia: :
  Sagadi 45403:
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Surrounded by the beautiful nature of Lahemaa National Park, this historic estate is located close to the coast of Northern Estonia, between Tallinn and the Russian border. Sagadi Manor Hotel is located in the former stables next to the bell tower which has become the symbol of this estate, whose history dates back more than 500 years. The hotel offers well-equipped, cosy rooms with all modern amenities, including some with a terrace. All rooms are non-smoking and offer free wireless internet. You can enjoy a wide range of traditional Estonian dishes, as well as game and fowl specialities, in the restaurant and on the summer terrace. Today Sagadi Manor has become a renowned centre for environmental education, culture and tourism. What makes it unique is the integrity of the complex. Numerous outbuildings together with the estate gardens and ponds, arranged with baroque symmetry in the landscape, make Sagadi an architectural ensemble of national importance. The valuable heritage of the Sagadi estate is the foundation of the modern-day activities of the forest centre. Here you can learn new things about the forest and about nature, enjoy the beautiful countryside, stay in a comfortable hotel, and delight in delicious food in a beautiful environment.
  See ajalooline hoonekompleks on ümbritsetud Lahemaa rahvuspargi kauni loodusega ning asub Põhja-Eesti ranniku lähedal, Tallinna ja Venemaa piiri vahepeal. Sagadi hotell asub endises tallis kellatorni kõrval, millest on saanud selle mõisa sümbol. Mõisa ajalugu ulatub rohkem kui 500 aastat tagasi. Hotell pakub hästi sisustatud hubaseid tubasid koos kõigi kaasaegsete mugavustega. Mõnedel tubadel on terrass. Kõik toad on mittesuitsetajatele ning neis on tasuta WiFi-ühendus. Restoranis ja suveterrassil saate nautida laia valikut traditsioonilisi Eesti toite, samuti eriroogasid uluki- ja linnulihast. Tänaseks on Sagadi mõisast kujunenud tuntud loodusharidus-, kultuuri- ja turismikeskus. Sagadi mõisakompleksi muudab haruldaseks tema terviklikkus. Suur kõrvalhoonete arv koos barokses sümmeetrias korrastatud mõisapargi ja tiikidega teevad Sagadi mõisakompleksist riikliku tähtsusega arhitektuurimälestise. Sagadi mõisa väärtuslik minevikupärand toetab meie tänapäeva tegevusi selles metsakeskuses. Siin saate avardada oma teadmisi metsast ja loodusest, nautida ilusat maapiirkonda, mugavat majutust, suurepäraseid toiduelamusi ning kaunist ümbruskonda.

 10. Mammaste Health and Sports Centre Hotel Details
  Estonia: :
  Polva 63202:
  Orajoe kula, Polvamaa
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Located in Orajõe village, Mammaste Health and Sports Centre offers a variety of sports facilities, including ski tracks and dinghy slides. The breakfast room features a fireplace and free Wi-Fi is provided in public areas. The rooms at Mammaste are simply furnished, done in red and white colours. There is a TV in some of them, and some include a view of the garden. The Sports Centre is situated among green, Estonian forests. The area offers many hiking possibilities along with health tracks and cycling routes. Disc golf can be enjoyed on the site and the staff will be happy to organize kick bike tours, canoeing or kick sledge trips. There is an on-site playground. Guests are invited to relax in a wooden sauna or enjoy their meals in front of a fireplace, in a bright common room with floor-to-ceiling windows. Mammaste is located 1.5 km from the Põlva Lake. The nearest bus station, Põlva is 5 km away and there is a train station within 2 km.
  Orajõe külas asuv Mammaste Tervisespordikeskus pakub erinevaid sportimisvõimalusi, sealhulgas suusaradasid ja snowtubingut. Hommikusöögisaalis on kamin. Külalised saavad üldkasutatavatel aladel tasuta WiFi-ühendust kasutada. Tubades on lihtne punastes ja heledates toonides sisekujundus. Mõnedes tubades on televiisor ja mõnedest tubadest avaneb vaade aiale. Tervisespordikeskus asub keset rohelisi Eesti metsi. Piirkonnas on palju matkamise võimalusi koos terviseradade ja jalgrattateedega. Külalised saavad kohapeal taldrikugolfi (disc golf) mängida ning personal korraldab hea meelega tõukeratta-, kanuu- ja tõukekelgumatku. Olemas on mänguväljak. Külalised võivad lõõgastuda puitsaunas või valgusküllases ühistoas, kus on maast laeni aknad, kamina ees einestada. Põlva järv jääb 1,5 km kaugusele. Lähim bussijaam (Põlva bussijaam) asub 5 km kaugusel. Rongijaam on 2 km kaugusel.

Previous Page   Next Page  
Switch to page [1]   [2]   [3]   4   [5]   [6]   [7]  

Flag of Estonia Estonia tourist travel information links


Copyright © 1998-2017 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by