WelcomeSmile Hotels in EstoniaGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Estonia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Estonia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Estonia tourist travel information links

Lodging Accommodation in Estonia   Home : Estonia  
  Haapsalu
 
  Kuressaare
 
  Narva
 
  Narva-Joesuu
 
 
  Otepaa
 
  Parnu
 
  Rakvere
 
  Tallinn
 
 
  Tartu
 
  Viljandi
 
  Voru
 
 

Listings Other cities in Estonia -- Quick Selection:
A Aegviidu  Antsla  Antsla  
D Dirhami  
E Elva  Elva  
H Haademeeste  Haeska  
I Ilmatsalu  
J Janeda  Johvi  
K Kabli  Kaina  Kaina  Kalana  Karu  Keila-Joa  Kihelkonna  Kihelkonna  Koeru  Kohtla-Jarve  Kukeranna  
L Laagna  Laugu  Laulasmaa  Liiva  
M Maardu  Maardu  Maardu  Maetaguse  Mandjala  Mandjala  Moedaka  
N Noarootsi  
O Oru  
P Padise  Paide  Palamuse  Pedase  Polva  Polva  Puurmani  Puurmani  
R Rannakula  Rapina  Rapla  Ruusmae  
S Sagadi  Salme  Sangaste  Sillamae  
T Tehumardi  Toomalouka  Turi  
U Uderna  Upa  
V Vaisi  Valga  Valga  Vihterpalu  Vihula  Voore  


Results 31 - 45 of 62

 1. Padaste Manor ***** star 5 five stars Details
  Estonia: Muhu Island:
  Liiva 94716:
  Pädaste Muhu Saaremaa
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  On the southern tip of Muhu Island, just off the coast of western Estonia and only a 2 hour drive from Tallinn, a small luxury resort welcomes you. Pädaste Manor dates back to the 16th century. The seaside buildings of the manor complex now offer superb accommodations with a small spa and a restaurant. To make your stay even more exciting, the hotel can arrange boat rental, mountain bikes, fishing, horseback riding, guided nature walks, hunting and much more. Surrounded by history and nature, it is all yours to discover at Pädaste Manor.
  Pädaste mõis asub Muhu saare lõunatipus Lääne-Eesti ranniku vahetus läheduses. Tallinn jääb majutusasutusest kõigest 2-tunnise autosõidu kaugusele. Mõis pärineb 16. sajandist. Tubades on LCD-televiisor, minibaar ja elegantne vannituba. Mõisakompleksi mereäärsetes hoonetes on majutusruumid ja väike spaa. Talveaias avatud restoranis serveeritakse Eesti kööki. Maitsetaimed ja aedviljad pärinevad mõisa enda aiast. Personal saab aidata paatide ja mägijalgrataste üürimisel ning korraldada kalastusretki ja ratsutamist. Ümbruskonnas on võimalik osa saada giidiga loodusmatkadest, jahist ja paljust muust. Maantee nr 10 jääb majutusasutusest 7-minutilise autosõidu kaugusele. Pädaste mõis saab korraldada limusiiniga transporditeenust. Samuti saab korraldada helikopteri reise otse Pädaste mõisa, sh on võimalik kohapealne tollivormistus.


 2. Eurohotel *** star 3 three stars Details
  Estonia: :
  Maardu 74114:
  Kroodi 6
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Eurohotel enjoys a beautiful and convenient location in the small town of Maardu, 7.5 miles from the city centre of Tallinn and 3.7 miles from the airport. The Tallinn-to-St. Petersburg highway is 550 yards away, the lake 750 yards. A bus stop with fast and regular connections to Tallinn (every 20 minutes) is only 20 yards away. You can choose between dormitory rooms, family rooms and double rooms in several categories. All are equipped with comfortable, high-quality furniture. Separated spacious kitchens on every floor allow you to prepare your favourite meals on your own. In the lobby, where the reception is located, there is a safe-deposit box, where you can leave your valuables and/or documents. In addition to that, the Eurohotel also has video surveillance and separate smoking areas.
  Eurohotel asub mugavas ja kaunis asukohas Maardu väikelinnas ning on 12 km kaugusel Tallinna kesklinnast ja 6 km kaugusel lennujaamast. Tallinna-Peterburi maantee on vaid 500 meetri kaugusel ja järv on 700 meetri kaugusel. Bussipeatus pakub kiiret ja regulaarset transpordiühendust Tallinnaga (iga 20 minuti tagant) ja on vaid 20 meetri kaugusel. Teil on võimalik peatuda erinevate hinnaklassidega ühistubades, peretubades ja kaheinimesetubades. Kõikides on mugav ja kvaliteetne mööbel. Igal korrusel on avar köök, kus saate valmistada oma lemmiktoite. Fuajees on vastuvõtt ning seal on seif, kuhu saate jätta oma väärisesemeid ja dokumente. Lisaks on kohapeal videovalve ja eraldi alad suitsetamiseks.


 3. Jurna Recreation Farm Details
  Estonia: Saaremaa Island:
  Upa 93857:
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This farm is located in the quiet historical village of Upa on the island of Saaremaa, only 6 km from the centre of Kuressaare. It has a sauna and offers free Wi-Fi in all areas. The interiors are done in wood and limestone, and the building features a thatched roof. Dating from the early 20th century, this renovated farm building has a fireplace and a large garden. Lunch and dinner can be ordered, and picnicking is possible outside. A rich and varied buffet breakfast is included in the price. Private parking is available. Help with car and bicycle rental can be provided. Jurna Recreation Farm is 4 km from a bus station, and 8 km from a golf course and the Kuressaare Airport. The sea is 5 km away.
  See talu asub vaikses ajaloolises Upa külas Saaremaal ning on vaid 6 km kaugusel Kuressaarest. Kohapeal on saun. Kogu hoones on tasuta WiFi-ühendus. Sisekujunduses on kasutatud puitu ja paekivi. Hoonel on rookatus. Renoveeritud taluhoone on pärit 20. sajandi algusest. Olemas on kamin ja suur aed. Lõuna- ja õhtusööki saab tellida ning võimalik on pidada ka piknikke. Hinna sees on rikkalik ja vaheldusrikas hommikusöök Rootsi lauas. Olemas on privaatse parkimise võimalus. Teid abistatakse auto ja jalgratta üürimisel. Jurna turismitalu on 4 km kaugusel bussijaamast ning 8 km kaugusel golfiväljakust ja Kuressaare lennujaamast. Meri on 5 km kaugusel.


 4. Roosta Holiday Village Details
  Estonia: :
  Noarootsi 91202:
  Elbiku Village
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Surrounded by beautiful pine forests and sandy beaches, this cosy holiday resort is located on the Noarootsi Peninsula in Northwestern Estonia, only a 90-minute drive from Tallinn. Only 200 metres away from the sea, Roosta Holiday Village consists of several cottages of different sizes spread over a 12-hectare site. All cottages have electric heating and can be used all year round. The 200 m² sauna complex includes 2 Finnish saunas, a steam sauna, a Jacuzzi, a hall with a fireplace and a large sofa, a kitchen and dressing rooms. In nice weather you can sit on the terrace and enjoy the beautiful and tranquil surroundings of the Roosta Holiday Village. Food and drinks can be ordered from the restaurant. You can visit the small islands offshore, and the area is a great place for bird-watching. The surrounding area is the historic homeland of Estonia’s Swedish minority and has a wide range of natural and cultural attractions.
  See kauni männimetsa ja liivarandadega ümbritsetud hubane puhkekoht asub Noarootsi poolsaarel Loode-Eestis ja on vaid 90-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Merest vaid 200 meetri kaugusel asuv Roosta Puhkeküla koosneb 12-hektari suurusel asuval maa-alal mitmest erineva suurusega majast. Kõikides majades on elektriküte ja neid saab kasutada aastaringselt.200 m² suuruses saunakompleksis on 2 soome sauna, aurusaun, mullivann, kaminasaal ja suur diivan, köök ning riietusruumid. Ilusa ilmaga saate istuda terrassil ja nautida Roosta Puhkeküla kaunist ja rahulikku ümbrust. Toite ja jooke saab tellida restoranis. Võite ka külastada väikseid rannikuäärseid saari, lisaks on piirkond suurepärane koht linnuvaatlejatele.Ümbritsev piirkond on eestirootslaste ajalooline kodumaa ning sellel on palju erinevaid looduslikke ja kultuurilisi vaatamisväärsusi.


 5. Algallika Guesthouse Details
  Estonia: :
  Kukeranna 90115:
  Mäe talu, Rannaküla
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Algallika is a cosy guesthouse in an idyllic location in Western Estonia's Matsalu National Park, situated directly on the seaside. This country house is surrounded by a spacious garden with a large fireplace and a big swing. All rooms were completely renovated in 2008. They are bright, quiet and feature all modern amenities. You can enjoy beautiful views of the garden or the fields from every window. Algallika also has a sauna and a small spa area. There is over 1 km of private shore available for swimming and sunbathing. The coastline is also ideal for hiking, jogging, horseback riding and rock climbing. Boat trips on Matsalu Bay are also available. The national park is a famous bird-watching area, being of Europe's largest and most important stopping grounds for migratory birds. Guided bird-watching tours are offered. The Algallika guesthouse is also an ideal place for personal and organisational development trainings or seminars.
  Algallika on hubane külalistemaja, mis omab idüllilist mereäärset asukohta Lääne-Eestis Matsalu rahvuspargis. Seda maamaja ümbritseb avar aed, kus on suur lõkkeplats ja suur kiik. Kõik toad on renoveeriti täielikult 2008. aastal. Toad on valgusküllased ja vaiksed ning pakuvad kõiki kaasaegseid mugavusi. Igast aknast saab nautida kaunid vaateid aiale või avaratele põldudele. Algallika külalistemajas on ka saun ja väike spaa.Üle 1 km pikkune erarand sobib suurepäraselt ujumiseks ja päevitamiseks. Rannik on ideaalne ka matkamiseks, sörkimiseks, ratsutamiseks ja mägironimiseks. Paadimatkad Matsalu lahel on samuti saadaval. Rahvuspark on kuulus linnuvaatlejate seas, kuna see on Euroopa suurim ja tähtsaim rändlindude peatumispaik. Pakutakse giidiga linnuvaatlemisekskursioone. Algallika külalistemaja on ka ideaalne koht koolitusteks ja seminarideks.


 6. Puurmani Guesthouse Details
  Estonia: :
  Puurmani 49014:
  Tallinna mnt. 9
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Puurmani, Puurmani Guesthouse offers barbecue facilities. Every room includes a patio with garden views and free WiFi. At the guest house, the rooms come with a wardrobe. Rooms are complete with a private bathroom equipped with a shower and free toiletries, while some rooms come with a seating area. Guests at Puurmani Guesthouse can enjoy a continental breakfast. Tartu is 21.1 miles from the accommodation, while Viljandi is 29.2 miles away.
  Grillimisvõimaluse ja aiavaatega Puurmani Guesthouse asub Jõgevamaal Puurmanis, 34 km kaugusel Tartust. Kogu majutusasutuses levib tasuta WiFi-ühendus ning kohapeal on tasuta eraparkla. Mõnes toas on istumisnurk, kus saab lõõgastuda. Igas toas on privaatne vannituba koos dušiga. Mugavust lisavad sussid ja tasuta tualetitarbed. Kohapeal on ühisköök.Ümbruskonnas on võimalik vaba aega sisustada ratsutamise, kanuusõidu ja muude tegevustega. Kohapeal on jalgrattarent.


 7. Hotell Saaremaa *** star 3 three stars Details
  Estonia: Saaremaa Island:
  Mandjala 93822:
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotell Saaremaa has a wonderful peaceful and quiet location in Mändjala, away from mass tourism, surrounded by a pine forest, murmur of the sea and near the clean and pristine beach. Mändjala beach is several kilometres long and famous for its beautiful sand and sand dunes. Hotell Saaremaa provides its quests an unique, high-quality hotel service. Maritime nature and personal medical treatments in our Spa complex together with the professional personnel offer people a perfect place for relaxation. The hotel offers 41 rooms and has also a restaurant, offering a fresh and healthy cuisine, a sea view lounge and a summer terrace under pine trees. Additionally, the hotel provides a variety of workshop rooms for business gatherings.
  Hotell Saaremaa asub vaikses ja rahulikus asukohas Mändjalas. Hotell on eemal massiturismist ning on puhta ja puutumatu mereranna lähedal, ümbritsetud männimetsast ning meremühast. Mändjala kilomeetrite pikkune rannaala on tuntud oma kauni liivaranna ja -luidetega. Hotell Saaremaa pakub oma külastajatele ainulaadset kvaliteetset hotelliteenust. Merelähedus ja personaalsed raviprotseduurid spaakompleksis koos professionaalse personaliga pakuvad teile ideaalset kohta lõõgastumiseks. Hotellis on 41 tuba ja restoran, mis pakub värsket ja tervislikku toitu, merevaatega lounge ning suveterrass mändide all. Lisaks pakub hotell erinevaid ruume ärikohtumisteks.


 8. Rogosi Manor Guesthouse Details
  Estonia: :
  Ruusmae 65102:
  Ruusmäe
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Surrounded by the lakes, hills and forests of the Haanja Nature Reserve, this 400-year-old manor in Southern Estonia was turned into a modern guesthouse with an integrated training and wellness centre. Rogosi Manor offers traditional Estonian dishes, which you can enjoy in the ambience of the historic manor atmosphere. The rooms at Rogosi Manor are simply furnished, but with attention to detail, as evidenced by the racks from the manor's small carpentry. The rooms have no TVs or radios to let you enjoy a quiet, undisturbed stay. The original natural landscape of Southern Estonia and the big distance to larger cities make a stay in this historical building from the 17th century something very special. The surrounding landscape, close to the Latvian and Russian borders, is lightly populated and offers many cultural and natural sights. A unique attraction is the Suur munamägi, at 318 metres the highest "mountain" in the Baltics. The lakes are ideal for swimming and fishing. There are many hiking and cycling trails in the surrounding area. Cross-country skiing is available in the nearby Haanja ski centre.
  See Lõuna-Eestis paiknev 400-aastane mõis on ümbritsetud Haanja looduskaitseala järvede, mägede ja metsadega. Mõis kujundati ümber kaasaegseks külalistemajaks koos koolitus- ja puhkekeskusega. Rogosi mõis pakub traditsioonilisi Eesti toite, mida saate nautida ajaloolise mõisa atmosfääris. Rogosi mõisa toad on lihtsalt sisustatud, kuid samas on tähelepanu pööratud detailidele. Näiteks tubades olevad nagid pärinevad mõisa väikesest puusepatöökojast. Tubades ei ole televiisorit või raadiot, mis tagab teile vaikse ja häirimatu siinviibimise. Kaunis Lõuna-Eesti maastik ja kaugus suurematest linnadest muudavad viibimise selles ajaloolises 17. sajandi hoones väga eriliseks. Mõis paikneb Läti ja Venemaa piiride lähedal vähese asustusega paigas. Samas on siin võimalik nautida ilusat loodust ning erinevaid kultuurilisi vaatamisväärsusi. Ainulaadne vaatamisväärsus on Suur Munamägi, oma 318 meetriga on see kõrgeim mägi Baltikumis. Järved on ideaalsed ujumiseks ja kalapüügiks. Ümbruskonnas on mitmeid matka- ja jalgrattateid. Murdmaasuusatamisega saate tegeleda lähedal asuvas Haanja suusakeskuses.


 9. Sagadi Manor Hotel *** star 3 three stars Details
  Estonia: :
  Sagadi 45403:
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Surrounded by the beautiful nature of Lahemaa National Park, this historic estate is located close to the coast of Northern Estonia, between Tallinn and the Russian border. Sagadi Manor Hotel is located in the former stables next to the bell tower which has become the symbol of this estate, whose history dates back more than 500 years. The hotel offers well-equipped, cosy rooms with all modern amenities, including some with a terrace. All rooms are non-smoking and offer free wireless internet. You can enjoy a wide range of traditional Estonian dishes, as well as game and fowl specialities, in the restaurant and on the summer terrace. Today Sagadi Manor has become a renowned centre for environmental education, culture and tourism. What makes it unique is the integrity of the complex. Numerous outbuildings together with the estate gardens and ponds, arranged with baroque symmetry in the landscape, make Sagadi an architectural ensemble of national importance. The valuable heritage of the Sagadi estate is the foundation of the modern-day activities of the forest centre. Here you can learn new things about the forest and about nature, enjoy the beautiful countryside, stay in a comfortable hotel, and delight in delicious food in a beautiful environment.
  See ajalooline hoonekompleks on ümbritsetud Lahemaa rahvuspargi kauni loodusega ning asub Põhja-Eesti ranniku lähedal, Tallinna ja Venemaa piiri vahepeal. Sagadi hotell asub endises tallis kellatorni kõrval, millest on saanud selle mõisa sümbol. Mõisa ajalugu ulatub rohkem kui 500 aastat tagasi. Hotell pakub hästi sisustatud hubaseid tubasid koos kõigi kaasaegsete mugavustega. Mõnedel tubadel on terrass. Kõik toad on mittesuitsetajatele ning neis on tasuta WiFi-ühendus. Restoranis ja suveterrassil saate nautida laia valikut traditsioonilisi Eesti toite, samuti eriroogasid uluki- ja linnulihast. Tänaseks on Sagadi mõisast kujunenud tuntud loodusharidus-, kultuuri- ja turismikeskus. Sagadi mõisakompleksi muudab haruldaseks tema terviklikkus. Suur kõrvalhoonete arv koos barokses sümmeetrias korrastatud mõisapargi ja tiikidega teevad Sagadi mõisakompleksist riikliku tähtsusega arhitektuurimälestise. Sagadi mõisa väärtuslik minevikupärand toetab meie tänapäeva tegevusi selles metsakeskuses. Siin saate avardada oma teadmisi metsast ja loodusest, nautida ilusat maapiirkonda, mugavat majutust, suurepäraseid toiduelamusi ning kaunist ümbruskonda.


 10. Mammaste Tervisespordikeskus Details
  Estonia: :
  Polva 63216:
  Orajoe 11 Orajoe kula
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Set in Põlva, Mammaste Tervisespordikeskus provides ski-to-door access and BBQ facilities. The property has a terrace, as well as a shared lounge. Free WiFi is available. At the hostel, all rooms are fitted with a desk. The units have a wardrobe. Mammaste Tervisespordikeskus offers a children's playground. The area is popular for skiing and cycling, and ski equipment hire is available at the accommodation. Tartu is 23.6 miles from Mammaste Tervisespordikeskus.
  Mammaste Tervisespordikeskus asub Põlvas. Suuskadel saab otse majutusasutuse juurde sõita. Kohapeal on muuhulgas grillimisvahendid, terrass ja ühine puhkeruum. Kohapeal on laste mänguväljak. Hosteli kõikidel tubadel on rõdu. Mammaste Tervisespordikeskuse tubades on kirjutuslaud ja lameekraaniga televiisor. Majutusasutuses on saun. Mammaste Tervisespordikeskuses saab rentida suusavarustust ning see piirkond on populaarne suusatamise ja jalgrattasõidu poolest. Tartu on hostelist 38 km kaugusel.


 11. Hotel Krunk Details
  Estonia: :
  Sillamae 40231:
  Kesk 23
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The elegant Hotel Krunk is situated in the centre of Sillamae, just 400 metres from the Gulf of Finland. It offers a sauna and bright rooms with free Wi-Fi and satellite TV. All rooms at the Krunk are decorated with warm colours and classically furnished. Each comes with a private bathroom with either bath or shower. Front desk staff is available 24 hours a day and can store guests' valuables in the safe or arrange room service. A buffet breakfast is served in the hotel restaurant, which serves Caucasian and European dishes and freshly draught beer. Bar with karaoke is also available. Hotel Krunk is situated within 1 km from Sillamäe Bus Station. Free guarded parking is provided.
  Elegantne hotell Krunk asub Sillamäe kesklinnas, Soome lahest vaid 400 meetri kaugusel. See saunaga hotell pakub valgusküllaseid tube tasuta WiFi-ühenduse ja satelliittelevisiooniga. Kõik hotelli Krunk toad on kujundatud soojades toonides ja klassikalise sisustusega. Igs toas on vannituba kas vanni või dušiga. Vastuvõtu personal on saadaval ööpäevaringselt ja saab hoiustada külastajate väärisasju seifis või korraldada toateenindust. Hommikuti serveeritakse hommikusööki Rootsi lauas hotelli restoranis, mis pakub Kaukaasia ja Euroopa roogi ning värsket vaadiõlu. Olemas on ka karaokebaar. Hotell Krunk asub Sillamäe bussijaamast 1 km kaugusel. Olemas on tasuta valvega parkla.


 12. Ilmatsalu Motell Details
  Estonia: :
  Ilmatsalu 61401:
  Järve tee 15
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Only 7 km west of Tartu, this small motel in the pretty town of Ilmatsalu is located between a manor park and an artificial lake. Ilmatsalu Motell offers comfortable and quiet rooms and suites, some of which have a view of the lake. A breakfast buffet is included in the price. Lunch and dinner are available on request. The vicinity of Ilmatsalu Motell is a paradise for nature lovers. A hiking trail leads between the fish ponds to a bird-watching tower.
  See väike motell asub ilusas Ilmatsalu linnas, mis on vaid 7 km kaugusel Tartust. Motell asub mõisapargi ja paisjärve vahel. Ilmatsalu motell pakub mugavaid ja vaikseid tube ja sviite. Mõnedest tubadest avanevad vaated järvele. Hommikusöök Rootsi lauas sisaldub toa hinnas. Lõuna-ja õhtusöök on saadaval soovi korral. Ilmatsalu motelli ümbrus on tõeline paradiis loodushuvilistele. Matkarada viib kalatiikide juurest linnuvaatlustornini.


 13. Kihelkonna Pastorate Guesthouse Details
  Estonia: :
  Kihelkonna 93401:
  Kiriku 4
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Kihelkonna Pastorate Guesthouse is located in a quiet area by the Vilsandi National Park in Kihelkonna. The property is next to the historical St. Michael's Church. At Kihelkonna Pastorate Guesthouse you will find a garden and a shared kitchen, as well as a shared lounge. Free parking is available. Extras include bed linen and towels.
  Kihelkonna pastoraadi külalistemaja asub Vilsandi rahvuspargis, Kihelkonna. vaikses piirkonnas. Majutusasutus asub ajaloolise Mihkli kiriku kõrval. Kihelkonna pastoraadi külalistemajal on aed, ühisköök ja ühine puhketuba. Parkimine on tasuta. Voodipesu ja rätikud on samuti olemas.


 14. Hestia Hotel Laulasmaa Spa **** star 4 four stars Details
  Estonia: :
  Laulasmaa 76702:
  Puhkekodu 4
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hestia Hotel Laulasmaa Spa is located on Lahepere Bay, directly next to the hotel's private sandy beach. It offers a wellness spa with several pools, 6 saunas a hot Japanese bath and heated lounge chairs. Tallinn is only a 30-minute drive away. The rooms of the Hestia Hotel Laulasmaa Spa have a classic design and wooden decorations. All have cable TV, a work desk, and most rooms have balconies. Most offer either a sea view, or a view of the forest. All bathrooms have a hairdryer and heated floor. Some feature air-conditioning. Hestia Hotel Laulasmaa Spa has both an indoor and an outdoor swimming pool and access to the wellness aqua spa is included in the room rate. Guests can also visit the hotel’s beauty salon. A bike rental service is offered. Sauna complex includes the pine-cone sauna, aroma sauna, maritime steam sauna and salt steam sauna. A Japanese bath, modern dressing rooms, hair salon and water centre café is available as well. The Laulasmaa Spa is only 100 yards from the beach on the Baltic Sea. Laulasmaa’s centre is only 0.7 miles away. It is about a 30 minute drive from Tallinn’s airport or passenger port. The Niitvälja golf course is situated a 10-minute drive from the hotel.
  Hestia Hotel Laulasmaa Spa asub Lahepere lahe ääres hotelli liivase eraranna kõrval. Hotellis on heaoluspaa, kus on mitu basseini, 6 sauna, Jaapani vann ja soojendusega lamamistoolid. Tallinn paikneb ainult 30-minutilise autosõidu kaugusel. Hotelli Hestia Hotel Laulasmaa Spa tubades on klassikaline sisustus puidust detailidega. Igas toas on kaabeltelevisioon ja töölaud. Enamikul tubadel on rõdu. Suuremast osast tubadest avaneb ka vaade merele või metsale. Kõikides vannitubades on föön ja soojendusega põrand. Mõnes toas on konditsioneer. Hotellis Hestia Hotel Laulasmaa Spa on nii sise- kui välibassein. Toa hinnas on sissepääs spaasse. Samuti on võimalik külastada hotelli ilusalongi. Kohapeal on jalgrattalaenutus. Saunakompleksis on käbisaun, aroomisaun, mereline aurusaun ja soola-aurusaun. Peale selle on kohapeal Jaapani vann, tänapäevased riietusruumid, juuksurisalong ning veekeskuse kohvik. Laulasmaa SPA asub Läänemere-äärsest rannast kõigest 100 meetri kaugusel. Laulasmaa keskus jääb vaid 1,1 km kaugusele. Tallinna lennujaam ja reisisadam on ligikaudu 30-minutilise autosõidu kaugusel. Niitvälja golfiväljak asub hotellist 10-minutilise autosõidu kaugusel.


 15. Hotel Wironia Details
  Estonia: :
  Johvi 41531:
  Rakvere tn. 7
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Wironia is located in the centre of Jõhvi, only 500 metres from the train station. It offers accommodation with free Wi-Fi and a TV with cable channels. The rooms at Wironia are carpeted and classically decorated in various colours. Each has a wardrobe and a telephone, as well as a private bathroom featuring a bath or a shower. There is a restaurant at the hotel which offers a breakfast buffet every morning and specialises in Estonian and European cuisine. Guests can also relax with a drink at the pub or a lobby bar. The hotel has a 24-hour front desk, a designated smoking area and some business services, such as fax and photocopying. Jõhvi Concert Hall is a 10-minute walk away and the Bus Station is a 5-minute walk from Hotel Wironia.
  Hotell Wironia asub Jõhvi kesklinnas, rongijaamast vaid 500 m kaugusel. Hotellis on toad, kus on tasuta WiFi-ühendus, televiisor ja kaabeltelevisioon. Tubades on ka vaipkattega põrand ja klassikaline erinevates toonides kujundus. Lisaks on igas toas riidekapp, telefon ja privaatne vanni või dušiga vannituba. Hotellis on restoran, kus serveeritakse igal hommikul hommikusööki Rootsi lauas. Restoran on spetsialiseerunud Eesti ja Euroopa roogadele. Külalised saavad pubis või fuajeebaaris jooki nautides lõõgastuda. Hotellis on ka ööpäevaringselt avatud olev vastuvõtt ja spetsiaalne suitsetamisala. Külalistele pakutakse erinevaid äriteenuseid, sealhulgas faksi saatmise ja fotokoopiate tegemise võimalust. Jõhvi kontserdimaja paikneb 10-minutilise jalutuskäigu ja bussijaam 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.


Previous Page   Next Page  
Switch to page [1]   [2]   3   [4]   [5]  

Estonia tourist travel information links


Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd