WelcomeSmile Hotels in EstoniaGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Estonia
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Estonia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Estonia tourist travel information links

Lodging Accommodation in Estonia   Home : Estonia  
  Haapsalu
 
  Kuressaare
 
  Narva
 
  Narva-Joesuu
 
 
  Otepaa
 
  Parnu
 
  Rakvere
 
  Tallinn
 
 
  Tartu
 
  Viljandi
 
  Voru
 
 

Listings Other cities in Estonia -- Quick Selection:
A Aegviidu  Antsla  Antsla  
D Dirhami  
E Elva  Elva  
H Haademeeste  Haeska  
I Ilmatsalu  
J Janeda  Johvi  
K Kabli  Kaina  Kaina  Kalana  Karu  Keila-Joa  Kihelkonna  Kihelkonna  Koeru  Kohtla-Jarve  Kukeranna  
L Laagna  Laugu  Laulasmaa  Liiva  
M Maardu  Maardu  Maardu  Maetaguse  Mandjala  Mandjala  Moedaka  
N Noarootsi  
O Oru  
P Padise  Paide  Palamuse  Pedase  Polva  Polva  Puurmani  Puurmani  
R Rannakula  Rapina  Rapla  Ruusmae  
S Sagadi  Salme  Sangaste  Sillamae  
T Tehumardi  Toomalouka  Turi  
U Uderna  Upa  
V Vaisi  Valga  Valga  Vihterpalu  Vihula  Voore  


Results 1 - 15 of 62

 1. Männiaru Puhkemajad BO KA Pubi Details
  Estonia: :
  Oru 75103:
  Pähklimetsa 8 Oru Kose vald Harju maakond
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated in the green surroundings in a village Oru, 2.5 miles from Tartu Highway, Männiaru Puhkemajad BO KA Pubi offers accommodation with free Wi-Fi and parking. Stylishly decorated and fitted with parqueted floors, the rooms at Männiaru Puhkemajad BO KA Pubi come with a bathroom with free toiletries. Breakfast is served every morning from 10 am in the BO KA Pubi downstairs and in the summer season guests can have their meals on the terrace. Various music events take place in BO KA Pubi and guests can also relax with a drink there. There is a small petting zoo 0.6 miles away and the nearest bus stop is 200 yards from Männiaru Puhkemajad BO KA Pubi.
  Oru küla rohelises ümbruses asuv majutusasutus Männiaru Puhkemajad BO KA Pubi jääb Tartu maanteest 4 km kaugusele ja pakub tasuta WiFi-ühenduse ja parkimisega majutust. Majutusasutuse Männiaru Puhkemajad BO KA Pubi maitsekalt sisustatud ja parkettpõrandatega tubades on tasuta tualetitarvetega vannituba. Hommikusööki serveeritakse igal hommikul alates kella 10.00 külalistemaja BO KA Pubi alumisel korrusel ja suvehooajal saate einestada terrassil. Kohapeal korraldatakse mitmesuguseid muusikaüritusi, samuti saate pubis nautida oma lemmikjooki.1 km kaugusel asub väike lemmikloomade loomaaed ja lähimasse bussipeatusesse on 200 meetrit.


 2. Hotel Laagna Spa and Resort *** star 3 three stars Details
  Estonia: :
  Laagna 40110:
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Offering modern accommodation with free WiFi, Hotel Laagna Spa and Resort has a spa and wellness centre and an aqua park. The hotel is Located in the town of Laagna near the lake. Comprising a main building and several cottages, the hotel features rooms and suites with simple furnishings that come with satellite TV and a private bathroom. Hotel Laagna offers health and beauty treatments in its spa and wellness centre. Massages are available at a surcharge and need to be booked in advance. Leisure facilities include a sauna and an indoor swimming pool, as well as a children's pool with a small slide. There is also a horse ranch on site, offering horseback riding. The property is located 2.5 miles from the Baltic Sea and offers free private parking.
  Hotellil Laagna Spa and Resort on tasuta WiFi-ühendusega moodsad toad, spaa- ja tervisekeskus ning veepark. Hotell asub Laagna külas järve lähedal. Peahoones ja puhkemajades on toad ja sviidid, milles on lihtne sisustus, satelliittelevisioon ning privaatne vannituba. Hotelli Laagna spaa- ja tervisekeskuses pakutakse nii tervise- kui iluhoolduseid. Lisatasu eest ja eelneva broneerimisega on saadaval massaažid. Vaba aja veetmiseks on ka saun, sisebassein ja väikese liumäega lastebassein. Samuti on kohapeal hobused ning ratsutamisvõimalus. Hotell paikneb Läänemerest 4 km kaugusel. Parkida saab tasuta.


 3. Dominika Guesthouse Details
  Estonia: :
  Maardu 74117:
  Kallavere tee 41a
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  AM Hotel in Tallinn offers classically decorated rooms with private bathrooms and free Wi-Fi. Muuga Industrial Port is 5-minute drive away. Warm-coloured hotel rooms feature parquet floors. Guests can relax in leather or wicker seating areas and enjoy satellite TV. The bathrooms include unique, round mirrors and there are bathrobes and slippers available to rent. AM Hotel also features a sauna as well as a beauty parlour at surcharge. Breakfast is served each morning in the restaurant with chocolate-brown chairs and soft lighting. The guesthouse is situated in a residential area surrounded by greenery. It is a 15-minute drive from the Tallinn city centre and only 200 yards from the nearest bus stop. The Pirita beach is a 10-minute drive from the guesthouse.
  AM Hotel asub Tallinnas ning pakub klassikaliselt sisustatud tube, kus on privaatne vannituba ja tasuta WiFi-ühendus. Muuga kaubasadam paikneb 5-minutilise autosõidu kaugusel. Soojades värvides kujundatud tubades on parkettpõrandad. Külalised saavad nahk- või korvmööbliga puhkenurkades lõõgastuda ja satelliitkanaleid vaadata. Vannitube kaunistavad ainulaadsed ümarad peeglid. Hommikumantlid ja sussid on saadaval lisatasu eest. Külalistemajas AM Hotel on ka saun ja ilusalong, mille teenused on lisatasu eest. Hommikusööki serveeritakse igal hommikul restoranis, kus on šokolaadipruunid toolid ja mahe valgustus. Külalistemaja asub rohelusega ümbritsetud elamupiirkonnas. Tallinna kesklinn on 15-minutilise autosõidu kaugusel ja lähim bussipeatus jääb vaid 200 m kaugusele. Pirita rand on 10-minutilise autosõidu kaugusel.


 4. MaaRitza Details
  Estonia: :
  Turi 72210:
  Hariduse 15
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Turi, 200 metres from Lake Turi, the MaaRitza provides suites and wooden cottages. Each has a TV set and a seating area. Free Wi-Fi and private parking are included. The accommodation types at the MaaRitza feature a design inspired by traditional motifs. Both suites and cottages have a kitchenette with an electric kettle, kitchenware and microwave. All have a refrigerator. The Parnu River is within 100 metres. St Martin's Church, originally built in the 13th century, is 400 metres away. The Turi Railway Station is 1.2 km from the guesthouse. The MaaRitza rents out canoes and bicycles. It also prepares picnic baskets and packed lunches. A designated barbecue area is on-site.
  MaaRitza asub Türil, Türi järvest 200 meetri kaugusel ning pakub sviite ja puidust puhkemajasid, mis on kõik köetavad. Kõigis neist on televiisor ja istumisnurk. Tasuta WiFi-ühendus ja parkimine on hinna sees. MaaRitza erinevates majutusruumides on traditsioonilistest motiividest inspireeritud kujundus. Nii sviitides kui ka puhkemajades on kööginurk, kus on veekeetja, kööginõud ja mikrolaineahi. Kõigis neis on ka külmkapp. Rätikud ja voodipesu on olemas. Pärnu jõgi jääb umbes 100 m kaugusele. 13. sajandist pärit Püha Martini kirik on 400 m kaugusel. Türi raudteejaam asub külalistemajast 1,2 km kaugusel. Külalistemajast MaaRitza saab kanuusid ja jalgrattaid rentida. Lisaks valmistatakse külalistemajas piknikukorve ja pakitud lõunasööke. Kohapeal on ka grillimisala.


 5. Uhtjarve Urgoru Noiariik Details
  Estonia: :
  Antsla 66509:
  Uhtjärve küla Urvaste vald Võrumaa
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Uhtjärve Ürgoru Nõiariik is a property located in a picturesque village by Lake Uhtjärv. It offers accommodation in basic, but cosy rooms or in an authentic wooden farmhouse, with free Wi-Fi. The property includes saunas, with a Finnish one available on request. There is a billiards table, darts and table tennis facilities. Guests can enjoy swimming or canoeing, as well as cross-country skiing during winter. Uhtjärve Ürgoru Nõiariik provides catering on site, with a variety of choices – guest can try a traditional Estonian meal or a buffet. Ingredients are provided by local farmers. The nearest bus stop is located in Uue-Antsla, 2.8 km away. The town centre is within 5.7 km and the railway station is situated 9.9 km away, in Antsla. The area is known for its witch's trail, where attractions such as a hut on chicken legs can be found.
  Uhtjärve Ürgoru Nõiariik asub maalilises külas Uhtjärve ääres. Majutust pakutakse lihtsates, kuid hubastes tubades või ehtsas puidust talumajas, kus on tasuta WiFi-ühendus. Majutusasutuses on ka saunad, sealhulgas Soome saun, mis on saadaval ettetellimisel. Vaba aja veetmiseks on olemas piljardilaud, noolemäng ja lauatenniselaud. Külalised saavad nautida ujumist või kanuusõitu ning talvel tegeleda murdmaasuusatamisega. Uhtjärve Ürgoru Nõiariik pakub kohapeal erinevate võimalustega toitlustusteenust - proovida saab nii traditsioonilist Eesti kööki kui ka Rootsi laua valikuid. Toiduained pärinevad kohalikelt talunikelt. Lähim bussipeatus asub Uue-Antslas, 2,8 km kaugusel. Antsla kesklinn jääb 5,7 km ja raudteejaam 9,9 km kaugusele. Piirkond on tuntud oma nõiaraja poolest, kus on sellised vaatamisväärsused nagu kanajalgadel maja.


 6. Pedase Hotel and Guesthouse Details
  Estonia: :
  Pedase 76014:
  Pedase kula, Padise vald
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the village of Pedase in Harju County, this property is in a setting of a primeval pine forest and a 5-minute walk from sandy Baltic beaches. It offers rooms with free Wi-Fi and a TV set. The rooms of the Padese Hotel and Guesthouse feature interiors in warm and vibrant colours. All includes a telephone and a private bathroom with a shower. While staying at the Pedase guests can enjoy a stay at the sauna or enjoy a game of basketball or volleyball. The Pedase Hotel and Guesthouse also arranges adventure games skeet shooting and Kayal trips, which have to be booked in advance. The Pedase Hotel and Guesthouse is located in a quiet area away from the rush of large cities. The centre of the area is within 20 km, and Tallinn is within 60 km away.
  See majutusasutus asub Pedase külas (Harjumaal) ning on ümbritsetud ürgse männimetsaga. Läänemere liivarand on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Majutusasutus pakub tasuta WiFi-ühenduse ja televiisoriga tube. Kõik majutusasutuse Pedase Hotel & Guesthouse toad on sisustatud soojades ja elavates toonides. Kõikides tubades on telefon ning privaatne vannituba koos dušiga. Pedase hotellis viibivad külastajad saavad kasutada sauna ning mängida korv- või võrkpalli. Pedase Hotel & Guesthouse pakub kajakiretki ja seiklusmänge (vajalik eelnev broneerimine).Pedase Hotel & Guesthouse asub vaikses piirkonnas ning on eemal suuremate linnade kärast. Piirkonna keskus on 20 km ja Tallinn 60 km kaugusel.


 7. Padise Manor Details
  Estonia: :
  Padise 76001:
  Padise mois, Padise kula, Padise vald
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Featuring a pond and historic interiors, the Padise Manor is housed in an 18th-century manor house owned by the famous von Ramm family. It features elegant rooms with free Wi-Fi and an LCD TV. All rooms at the Padise hotel are decorated with elegant furniture and stylish details. Each comes with a seating area and a modern bathroom with bathrobes, toiletries and a hairdryer. Every morning you can enjoy a varied American breakfast served in one of the stylish dining rooms. The on-site restaurant offers a wide selection of traditional Estonian dishes. You can benefit from bicycle rental service and cycle in the neighbourhood. There is also a small boat which can be used on the pond. Room service is provided. The Padise Manor is located in Padise village, only 50 metres from the ruins of the 13th-century Padise Monastery. The nearest train station, Vasalemma, is only a 10-minute drive away.
  Tiigi ja ajaloolise interjööriga hotell Padise Manor asub 18. sajandi mõisamajas, kus elas kunagi kuulus perekond von Ramm. Seda iseloomustavad elegantsed toad, kus on tasuta WiFi-ühendus ja LCD-televiisor. Kõik hotelli Padise toad on kaunistatud stiilsete detailidega ja sisustatud elegantse mööbliga. Igas toas on istumisnurk ja tänapäevane vannituba koos hommikumantlite, tualetitarvete ja fööniga. Igal hommikul saate nautida mitmekülgset Ameerika hommikusööki, mida serveeritakse ühes hotelli stiilsetest söögitubadest. Hotelli restoranis on saadaval suur valik traditsioonilisi Eesti roogasid. Kohapealt võite üürida jalgratta ja ümbruskonda avastada. Olemas on ka väike paat, millega võite tiigi peale minna. Saadaval on ka toateenindus. Hotell Padise Manor asub Padise külas, millest vaid 50 meetri kaugusel on 13. sajandist pärit Padise kloostri varemed. Lähim rongijaam Vasalemma jääb mõisast 10-minutilise autosõidu kaugusele.


 8. Dirhami Guesthouse Details
  Estonia: :
  Dirhami 91214:
  Dirhami sadam Noarootsi vald Läänemaa
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Offering a restaurant, a bar, and a 24 hour front desk, Dirhami Guesthouse is located in Noarootsi, within 200 metres from the Baltic Sea. Free WiFi and free private parking are provided. All rooms have views of the garden and the sea, and are equipped with a seating area. Each unit has a private toilet and access shared bathroom facilities. Dirhami Guesthouse also features a terrace and a shared lounge. Lennart Meri Tallinn Airport is 77 km away.
  Dirhami külalistemaja asub Noarootsis, Läänemerest 200 meetri kaugusel. Külalistemajas on restoran, baar ja ööpäev läbi avatud vastuvõtt. Saadaval on tasuta WiFi-ühendus ning tasuta privaatne parkimine. Kõikidest tubadest avaneb vaade aiale ja merele ning neis on puhkenurk. Kõigis tubades on privaatne tualettruum ja võimalus kasutada ühist vannituba. Dirhami külalistemajal on terrass ja ühine puhkeruum. Lennart Meri Tallinna lennujaam jääb 77 km kaugusele.


 9. Vihula Manor Country Club and Spa **** star 4 four stars Details
  Estonia: :
  Vihula 45402:
  Vihula vald
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Vihula Manor Country Club and Spa is a hidden treasure on the northern coast of Estonia, set amidst the pristine Lahemaa National Park close to the Baltic Sea. This elegant secluded manor, an estate which dates from the 16th century, provides a perfect escape from the bustling city life and an exceptionally comfortable place to stay. Vihula Manor comprises 2 main buildings, 25 other historical buildings, and almost 50 hectares of charming countryside. The hotel offers luxurious and romantic accommodation in different historical manor buildings, each with its own unparalleled charm. Back Manor, the oldest of all manor buildings, offers excellent views of the complex and the river. Nearby are the wooden and romantic Pigeon House and the old Laundry House, beautifully set directly at the millpond. There is also the Barn House and the Carriage House, both located in the manor park, overlooking the old apple garden on the other side. Vihula Manor is located in the picturesque Lahemaa National Park, just 90 km from Tallinn and less than an hour's drive from Tallinn Airport.
  Vihula Manor Country Club & Spa on Eesti põhjaranniku pärl, mis asub Läänemere kaldal keset Lahemaa Rahvuspargi puutumata loodust. Elegantne 16. sajandist pärineval maavaldusel paiknev mõis pakub täiuslikku puhkust linnaelu askeldustest ning luksuslikku ja mugavat peatumispaika. Vihula mõis koosneb kahest peahoonest, 25 muust ajaloolisest hoonest ning peaaegu 50 hektarist maast. Vihula mõis pakub luksuslikku ja romantilist majutust erinevates ajaloolistes mõisahoonetes, igaüks oma võrratu sarmi ja omapäraga. Tagamõis, mis on vanim kõigist mõisahoonetest, pakub suurepärast vaadet mõisaansamblile ja jõele. Hotellitoad asuvad ka peahoone lähedal puidust ehitatud romantilises Tuvimajas ja vanas Pesuköögis, mis on kaunilt otse tiigi ääres. Samamoodi võib ööbida vanas Aidahoones ja Tõllakuuris, mis mõlemad paiknevad mõisapargis, vaatega teisel pool asuvale vanale õunaaiale. Vihula mõisakompleks asub Eestis põhjarannikul vaid 90 km kaugusel Tallinnast ja vähem kui 1-tunnise autosõidu kaugusel Tallinna lennujaamast. Mõis paikneb keset Lahemaa rahvuspargi maalilist loodust.


 10. Kosmonautika Holiday Centre Details
  Estonia: :
  Haademeeste 86014:
  Penu küla Häädemeeste vald Pärnumaa
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located on a very sunny spot at the peaceful seaside, Kosmonautika Holiday Centre used to be a holiday destination for long-serving cosmonauts and scientists. It offers free Wi-Fi in public areas and a free private parking on site. Simply furnished rooms and apartments at the Kosmonautika feature wooden elements, a desk and a wardrobe. The private bathroom comes with a shower. Apartments boast a fully equipped kitchenette. Guests can enjoy the views at the terrace overlooking the Baltic Sea or explore the area on a bicycle rented at the Kosmonautika Holiday Centre. There is also a children’s playground and a tennis court. Sauna and solarium are available at an extra fee. It is possible to order breakfast at the property. Guests are welcome to use barbecue facilities free of charge. Gulf of Riga can be reached in 2 minutes on foot from the Kosmonautika. Jaagupi Bus Stop is 850 metres away and the distance to Häädemeeste is 6.1 km.
  Kosmonautika puhkekeskus asub vaiksel ja päikeselisel mererannal. Kompleks oli kunagi staažikate kosmonautide ja teadlaste puhkekodu. Avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus ning kohapeal saab tasuta parkida. Kosmonautika lihtsates tubades ja apartementides on puidust sisustus, kirjutuslaud ja riidekapp. Privaatsetes vannitubades on dušš. Apartementidel on ka kööginurk koos kõige vajalikuga. Külalised saavad nautida terrassilt vaadet Läänemerele või tutvuda ümbruskonnaga Kosmonautika puhkekeskusest laenutatud jalgratastel. Kohapeal on ka laste mänguväljak ja tenniseväljak. Saun ja solaarium on saadaval lisatasu eest. Puhkekeskuses on võimalik hommikusööki tellida. Grillimistarbeid saab tasuta kasutada. Liivi laht jääb Kosmonautika puhkekeskusest 2-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Jaagupi bussipeatus asub 850 meetri kaugusel ja Häädemeesteni on 6,1 km.


 11. Toomalouka Tourist Farm Details
  Estonia: :
  Toomalouka 93261:
  Kopli talu, Toomalouka küla, Salme vald, Saaremaa
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Saaremaa, Toomalouka Tourist Farm offers rooms with free Wi-Fi and a view of the garden. Free public parking is available on site. The rooms of the Toomalouka Tourist Farm are simple and feature wooden panelling and a wooden floor. Each boasts desk and shared bathroom facilities. Guests of the Tourist Farm have access to a sauna and heated bath casks. They can also enjoy a barbecue under a roofed segment or rent a kayak directly from the bed and breakfast. Salme Alevik, the centre of the region, is within 10.5 km. Kuressaare airport is 23.9 km away.
  Toomalõuka Turismitalu asub Saaremaal, 400 meetri kaugusel Läänemerest. Turismitalu tasuta WiFi-ühendusega toad on vaatega aiale. Kohapeal on saadaval tasuta avalik parkimine. Toomalõuka Turismitalu toad on lihtsad ja kujundatud puitpaneelide ning -põrandaga. Olemas on kirjutuslaud ja jagatud vannituba. Turismitalu külalistel on juurdepääs saunale ja köetavale kümblustünnile. Lisaks saavad hommikusöögiga majutusasutuse külalised kasutada katusealusega grillimisvõimalust või rentida kajakke. Salme alevik, mis on maakonna keskus, asub 10,5 km kaugusel. Kuressaare lennujaam on 23,9 km kaugusel.


 12. Toosikannu Holiday Centre Details
  Estonia: :
  Karu 79218:
  Karu vald, Raplamaa
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Karu vald in central Estonia, Toosikannu Holiday Centre offers accommodation in simple rooms or wooden houses. Free Wi-Fi is available in the entire property, and on-site private parking is free. The houses and rooms feature a simple interior design and they have either shared or private bathroom facilities. Some have a TV, refrigerator or a fireplace. The Toosikannu offers a variety of activities, such as adventure games and fishing on the nearby Lake Toosikannu. It also boasts a sauna with a Russian stove, a hot tub and a smoke sauna. It also provides ATVs. The Toosikannu Holiday Centre is located in a calm area and is surrounded by lakes and forests. The nearest town is Karu, 6.6 km away.
  Toosikannu Puhkekeskus asub Kesk-Eestis Käru vallas ning pakub majutust lihtsates tubades või puidust majades. Kõikjal on saadaval tasuta WiFi-ühendus ning kohapeal on parkimine tasuta. Majad ja toad on lihtsa sisekujunduse ning kas privaatse või jagatud vannitoaga. Mõnes neist on televiisor, külmkapp või kamin. Toosikannu pakub mitmesuguseid tegevusi, näiteks seiklusmänge ja läheduses asuva Toosikannu järve ääres kalapüüki. Lisaks on kohapeal Vene saun, mullivann ja suitsusaun. Samuti on võimalik sõita ATV-dega. Toosikannu Puhkekeskus asub rahulikus piirkonnas metsade ja järvede keskel. Lähim asula Käru on 6,6 km kaugusel.


 13. Hobekala Guesthouse Details
  Estonia: :
  Kalana 92230:
  Kalana kula, Korgessaare vald
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hobekala Guesthouse is located on the Hiiumaa Island, in the Kalana harbour. It is built in red and white Scandinavian style and includes a fireplace, a kitchen and a sauna. The interiors of Hobekala resemble a hunter's house and feature hardwood furniture. Some rooms include balconies with a view of the sea and Estonian pine forests. Guests are welcome to cook their own meals in the kitchen equipped with a microwave and a fridge. There is a fish barbecue spot serving freshly caught, smoked fish and a variety of dishes prepared with local products. Coffee and tea is served every morning, free of charge. The surroundings of the guest house offer many cycling possibilities and Höbekala runs bicycle rentals. The staff will be happy to organise fishing, hiking, boat and sightseeing tours with professional guides. The Baltic Sea is perfect for windsurfing. The nearest bus stop, Kalana is 500 metres away.
  Hõbekala külalistemaja asub Hiiumaal Kalana sadamas. Hoone on ehitatud Skandinaavia stiilis ning selle välisilme loomisel on kasutatud punast ja valget värvi. Külalistemajas on kamin, köök ja saun. Hõbekala külalistemaja interjöör meenutab jahimaja oma. Külalistemajas on puitmööbel. Mõnedel tubadel on rõdu, kust avaneb vaade merele ja Eesti männimetsale. Külalised on teretulnud valmistama endale eineid köögis, kus on mikrolaineahi ja külmkapp. Kohapeal on ka kalakohvik, kus serveeritakse värsket suitsukala ja erinevaid kohalikust toorainest valmistatud roogasid. Kohvi ja teed pakutakse igal hommikul tasuta.Ümbruskonnas on palju võimalusi jalgrattaga sõitmiseks. Külalistemajast saab ka jalgrattaid rentida. Personal korraldab hea meelega kalastus- ja paadiretki, matkamist ning ekskursioone professionaalsete giididega. Läänemerel on hea purjelauasõitu harrastada. Lähim bussipeatus (Kalana) jääb 500 m kaugusele.


 14. Voore Guesthouse Details
  Estonia: :
  Voore 49302:
  Voore
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the scenic Vooremaa region in Eastern Estonia, this holiday resort is 18 km from Lake Peipus and 40 km from Tartu. It offers free Wi-Fi and an outdoor pool. Guests of Voore Guesthouse can relax in a traditional sauna and play beach volleyball and billiards. A barbecue area is also available. All rooms have a bathroom and a private entrance. Free private parking is available at the Guesthouse Voore.
  See külalistemaja asub maalilises Vooremaa piirkonnas Ida-Eestis ning on 18 km kaugusel Peipsi järvest ja 40 km kaugusel Tartust. Selles välibasseiniga majutusasutuses ootab teid ees tasuta WiFi-ühendus. Külastajad saavad lõõgastuda traditsioonilises saunas ning mängida rannavõrkpalli ja piljardit. Ka grillimisala on olemas. Kõikidel tubadel on vannituba ja privaatne sissepääs. Voore külalistemaja pakub tasuta parkimist.


 15. Maetaguse Manor Hotell and Spa Details
  Estonia: :
  Maetaguse 41301:
  Pargi 1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Maetaguse in Ida-Viru County, Maetaguse Manor Hotell and Spa offers accommodation in rooms with cable TV, a work desk and free Wi-Fi. The hotel has a spa and wellness centre. The heated rooms of the Maetaguse Manor feature a classic interior design with wooden furniture and carpeted floors. Each has a private bathroom. Bathrobes are included. The Maetaguse Manor has a bath house with a sauna and an indoor pool. During winter the hotel rents skiing equipment. It also has a shooting range. The Carriage House Restaurant serves European dishes with local elements. In the mornings it offers a breakfast buffet. It also provides packed lunches and room service, as well as a designated barbecue area. The hotel is in a quiet area away from the rush of larger towns and cities. The nearest town, Johvi, is a 15 minute drive away. Narva is a 50 minute drive away.
  Mäetaguse Mõisa Hotell & Spa asub Ida-Virumaal Mäetagusel ja pakub majutust tubades, kus on kaabeltelevisioon, töölaud ja tasuta WiFi-ühendus. Hotellis on spaa ja tervisekeskus. Mäetaguse mõisa toad on kütte, klassikalise sisekujunduse ning puidust mööbli ja vaipkattega põrandatega. Igas toas on privaatne vannituba ning ka hommikumantlid on olemas. Mäetaguse mõisal on ujula koos sauna ja basseiniga. Talvel saate üürida suusavarustust ning hotellil on ka lasketiir. Tõllakuuri restoranis saate maitsta kohaliku varjundiga Euroopa roogasid. Hommikuti pakutakse hommikusööki Rootsi lauas. Saadaval on pakitud lõunad ja toateenindus ning ka eraldi asetsev grillimisala. Hotell asub vaikses piirkonnas, eemal suuremate linnade melust. Lähim linn, Jõhvi, jääb 15-minutilise autosõidu kaugusele ning Narva jääb umbes 50-minutilise autosõidu kaugusele.


Next Page  
Switch to page 1   [2]   [3]   [4]   [5]  

Estonia tourist travel information links


Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd