WelcomeSmile Hotels in Czech Republic Spindleruv MlynGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Spindleruv Mlyn
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Spindleruv Mlyn Czech Republic

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Spindleruv Mlyn Czech Republic   Home : Czech Republic : Spindleruv Mlyn  


Results 1 - 15 of 39

 1. Hotel Lesana *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Bedrichov 93
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This hotel is situated in peaceful surroundings, 1.5 km from the centre of Spindleruv Mlyn and 100 metres from the free ski bus. It features a modern spa area with an indoor pool. All rooms in the Hotel Lesana are equipped with wooden furniture, a modern bathroom and a satellite TV. Czech and international dishes are served in the cosy wood-panelled restaurant and the bar is a popular place to relax after a day spent in the mountains. A ski school and ski equipment for rent area available at the Lesana hotel. A ski lift for kids can be found near the building.
  Tento hotel se nachází v klidném prostředí, 1,5 km od centra Špindlerova Mlýnu a 100 metrů od bezplatného skibusu. Je vybaven moderním wellness centrem s krytým bazénem. Všechny pokoje v hotelu Lesana mají dřevěný nábytek, moderní koupelnu a satelitní TV. Česká a mezinárodní jídla se podávají v útulné, dřevem obložené restauraci a bar je oblíbeným místem k odpočinku po dni stráveném v horách. Hotel Lesana zajišťuje lyžařskou školu a zapůjčení lyžařského vybavení. Lyžařský vlek pro děti je v blízkosti budovy.


 2. Welness Hotel Windsor **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Okruzni 13
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The 4-star Wellness Hotel Windsor in Spindleruv Mlyn offers you great wellness facilities, tasty Czech and international cuisine in the restaurant an on the charming terrace and cosy rooms. The Windsor hotel underwent extensive reconstruction and an annex was added housing the up-to-date wellness services including a counter current swimming pool, steam baths, whirlpools and saunas. Treat yourself to a Thai massage! The Svaty Petr ski area offers you numerous slopes for all levels of difficulty.
  Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Windsor ve Špindlerově Mlýně vám nabízí skvělé wellness centrum, chutnou českou i mezinárodní kuchyni v restauraci i na hezké terase a útulné pokoje. Hotel Windsor prošel rozsáhlou rekonstrukcí a byla k němu přistavena vedlejší budova, kde dnes najdete nejmodernější wellness služby a kde nechybí bazén s protiproudem, parní lázně, vířivky a sauny. Dopřejte si thajskou masáž! Lyžařský areál Svatý Petr nabízí četné sjezdovky všech stupňů obtížnosti.


 3. Amenity Hotel Spindleruv Mlyn **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Labska 117
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Showcasing a playground and spa center, Amenity Hotel Špindlerův Mlýn is located in Špindlerŭv Mlýn, just 1.2 miles from Ski Areal Hromovka. Guests can enjoy the on-site restaurant. Free WiFi is provided throughout the property and free private parking is available on site. Every room includes a flat-screen TV. Certain rooms feature views of the mountains or garden. The rooms are equipped with a private bathroom fitted with a shower. Extras include bathrobes, slippers and free toiletries. You will find room service at the property. A number of activities are available in the area, such as skiing and biking. Svatý Petr - Pláň is 1.7 miles from Amenity Hotel Špindlerův Mlýn, and Ski Areál Svatý Petr is 1.7 miles from the property. The nearest airport is Pardubice Airport, 49 miles from the property.
  Amenity Hotel Špindlerův Mlýn se nachází ve Špindlerově Mlýně, jen krůček od sjezdovky Labská, a nabízí dětské hřiště a lázeňské centrum. K dalším lyžařským střediskům ve Špindlerově Mlýně, jako je sv. Petr, Hromovka, Medvědín nebo Mísečky, se snadno dostanete bezplatným skibusem nebo po lyžařských trasách. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, příslušenství na přípravu kávy a čaje zdarma, minibar, župan, pantofle, toaletní potřeby zdarma, vlastní koupelnu se sprchou a některé i výhled na hory. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Za příplatek je k dispozici i bazén s vodními atrakcemi, wellness centrum a kuželková dráha, která je upravena i pro nejmenší hráče. Recepce je otevřená 24 hodin denně. Hotelová restaurace má velkou terasu a podává místní i mezinárodní speciality. V okolí se lze věnovat různým aktivitám, jako je lyžování a cyklistika. Hotel je vzdálen 2 km od centra města a 79 km od Letiště Pardubice.


 4. Hotel Erika *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Spindleruv Mlyn 223
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Erika is a small family run hotel, which is located in the centre of Špindlerův Mlýn. It offers rooms with a private bathroom with a shower, LCD TV and a restaurant with fine cuisine. Free Wi-Fi is provided in the entire building. The Bakchus Restaurant serves regional and international cuisine and wide range of wines. Guests can relax in the sauna for free. There is a ski storage room with a ski boot dryer and free public parking is possible on site.
  Malý rodinný Hotel Erika se nachází v centru Špindlerova Mlýna a nabízí pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, LCD TV a navštívit můžete také restauraci s vynikající kuchyní. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Restaurace Bakchus láká na regionální a mezinárodní pokrmy a široký výběr vín. Hosté si mohou zdarma odpočinout v sauně.K dispozici je lyžárna se sušičkou lyžařských bot a neplacené veřejné parkoviště.


 5. Palace Club *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Okruzni 16
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Palace Club is 650 feet from the centre of Špindlerův Mlýn and a 7-minute walk from the ski slopes. It features a spa centre with sauna and hot tub facilities, as well as massage treatments. Free Wi-Fi is available in the lobby. Built in 1927, the hotel offers panoramic views of the town and the surrounding mountains. All rooms are equipped with a TV and comprise a private bathroom with a shower. There is a restaurant with a sun terrace on site, where buffet breakfast and traditional Czech cuisine can be enjoyed. Dinner is served in form of a buffet or a menu. A bar and a games room with a billiard table are also featured. Garage parking is available on site for a charge.
  Hotel Palace Club se nachází 200 metrů od centra Špindlerova Mlýna, 7 minut chůze od sjezdovek. Nabízí wellness centrum se saunou, vířivkou a masážemi. Ve vstupní hale lze využívat bezplatné Wi-Fi. Hotel byl postavený v roce 1927 a je z něj panoramatický výhled na město i okolní hory. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V hotelové restauraci se slunnou terasou se podává snídaně formou bufetu a tradiční pokrmy české kuchyně. Večeře se podává formou bufetu nebo jako menu. Nechybí ani bar a herna s kulečníkem. Garážové parkoviště je na místě k dispozici za poplatek.


 6. Hotel Praha **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Okruzni 118
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located right in the city centre yet close to the ski areas, Hotel Praha is one of the most popular hotels in the Špindlerův Mlýn mountain resort. It offers its guests 2 hours of free access to the Spa&Relax centre. The wellness facilities comprise an indoor pool with massage jets, counter flow and waterspouts. Guests can also choose from a herbal sauna, a low-temperature sauna, a classic sauna and a whirlpool. A range of massages and beauty treatments (also for men) are available as well. Enjoy wonderful views over the city centre and towards the spectacular Giant Mountain panorama. At the Hotel Praha's restaurant a wide range of regional home-style cuisine as well as popular contemporary meals (pasta, grilled meats, fish etc.) can be enjoyed. Don't miss the delicious sweet dumplings with bilberries!If you wish to entertain yourself don’t hesitate to visit the recently opened Silver Rock alpine-style bar. Enjoy a perfect evening with great music, a wide offer of alcoholic and non-alcoholic drinks and cocktails. You can also watch live sport events on 3 large screens.
  Hotel Praha se nachází přímo v centru horského střediska Špindlerův Mlýn, kousek od lyžařských areálů. Díky své poloze je jedním z nejpopulárnějších místních hotelů. Nabízí wellness centrum Spa&Relax, do kterého mají hosté na 2 hodiny vstup zdarma. Wellness centrum se pyšní krytým bazénem s masážními tryskami, protiproudem a chrliči vody. Dále si v něm můžete zajít do vířivky a klasické, bylinné nebo nízkoteplotní sauny. Provádí se tu také široká škála masáží a kosmetických procedur (pro ženy i pro muže).Vychutnejte si nádherný výhled na centrum střediska a na velkolepé panorama Krkonoš.Hotel Praha má restauraci, kde si můžete vybrat z pestré nabídky regionálních domácích jídel i oblíbených moderních pokrmů (těstoviny, grilovaná masa, ryby a další). Nenechte si ujít lahodné sladké knedlíky s borůvkami!Pokud se chcete pobavit, neváhejte navštívit nedávno otevřený bar Silver Rock v alpském stylu. Užijete si v něm dokonalý večer s výbornou hudbou a širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně koktejlů. V baru jsou 3 velkoplošné obrazovky, na kterých lze sledovat živé sportovní přenosy.


 7. Hotel Astra *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Bedrichov 10
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Hotel Astra is located amidst the Krkonose mountains, in the famous resort of Spindleruv Mlyn, and offers you fully en-suite rooms with balconies and a swimming pool. Amenities of the Astra hotel also include a sauna, a solarium, massages, a bowling alley and billiard tables. You can choose between 2 restaurants, relax in the conservatory and make use of a private room for various events. Buffet breakfast is included in the room rate. Wireless internet access is available free of charge in the public areas of the Hotel Astra.
  Hotel Astra se nachází uprostřed Krkonoš ve známém středisku Špindlerův Mlýn a nabízí pokoje s vlastním příslušenstvím, balkonem i bazén. Do vybavení hotelu Astra patří také sauna, solárium, masáže, bowling a kulečníkové stoly. Můžete si vybrat mezi 2 restauracemi, odpočívat v zimní zahradě a využít soukromou místnost pro různé akce. V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu. Bezdrátové připojení na internet je ve veřejných prostorách hotelu Astra k dispozici zdarma.


 8. Hotel Lomnice *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Svatopetrska 125
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Hotel Lomnice is located in the centre of Špindlerův Mlýn, on the way to Svatý Petr, the biggest winter sport centre in the Krkonoše mountains. It offers free Wi-Fi and free parking. All guest rooms in the Lomnice hotel have an en-suite bathroom and are equipped with a satellite TV. In the restaurant featuring a terrace you can enjoy Czech and international cuisine. You can also take part in handicraft workshops in the Lomnice hotel and create your own t-shirt, bag, or earrings. Close to the hotel you can find the post office, various shops, a ski and mountain bike rental and a taxi station.
  Hotel Lomnice se nachází v centru Špindlerova Mlýna, na cestě do Svatého Petra, největšího střediska zimních sportů v Krkonoších. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště zdarma. Všechny pokoje v hotelu Lomnice mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny TV se satelitním příjmem. V restauraci s terasou si můžete vychutnat českou a mezinárodní kuchyni. V hotelu Lomnice se také můžete zúčastnit řemeslných dílen a vytvořit si vlastní tričko, tašku nebo náušnice. V blízkosti hotelu se nachází pošta, různé obchody, půjčovna lyží a horských kol i taxi stanice.


 9. Grand Apartments **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Svatopetrska 224
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Opened in December 2008 in the centre of Špindlerův Mlýn, the newly refurbished Grand Apartments offer you luxurious rooms and apartments as well as a sauna 2 double rooms can be combined to a family suite with 2 separated rooms and their own bathrooms. All rooms feature wooden furniture, an LCD satellite TV and internet access. All rooms are non-smoking. There is a also common room with a small kitchen and wireless internet for the free use of all guests. Ski rental, money exchange and travel services are available in the building as well. The travel agency offers interesting 1-day excursions in Špindlerův Mlýn or to other destinations in the Giant Mountains. All services of the Grand Apartments are arranged by the reception of the Grand Hotel .
  Nově zrekonstruované Grand Apartments v centru Špindlerova Mlýna byly otevřeny v prosinci 2008 a nabízí luxusní pokoje i apartmány, stejně jako saunu. 2 dvoulůžkové pokoje mohou být propojeny do rodinného apartmá se 2 samostatnými pokoji a vlastními koupelnami. Všechny pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, satelitní LCD TV a přístupem na internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Je zde také společenská místnost s kuchyňkou a bezdrátové připojení k internetu pro volné využití všemi hosty. Půjčovna lyží, směnárna a cestovní služby jsou k dispozici v budově také. Cestovní kancelář nabízí zajímavé jednodenní exkurze do Špindlerova Mlýna nebo do jiných destinací v Krkonoších. Veškeré služby v Grand Apartments jsou zajišťovány recepcí Grand Hotelu.


 10. Hotel Velveta *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Labska 110
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This hotel, located in the highest mountain region of the Czech Republic, provides a daily buffet breakfast and a restaurant with Czech cuisine. Guests can place orders at the bar by telephone directly from the hotel’s Roman baths. Free Wi-Fi is accessible in each heated room of Hotel Velveta. All rooms are en suite, include a TV and are decorated with bright colours. At the wellness centre there are classes include pilates, yoga and aerobics. Guests are invited to relax in the spa’s hot tub, have a massage or choose a cosmetic treatment such as a facial. This hotel is 5 km from the Herlikovice ski resort and from the Vrchlabi Giant Museum. The hotel can hire out bicycles and has facilities to store bikes. Cycle paths and ski lifts are in the area immediately surrounding the hotel.
  Tento krkonošský hotel nabízí denně snídaně podávané formou bufetu a má restauraci s českou kuchyní. Hosté si tu mohou objednat jídlo po telefonu přímo z římských lázní v hotelu. V každém pokoji v hotelu Velveta je zdarma k dispozici Wi-Fi. Všechny pokoje mají koupelnu, TV a jsou zdobené ve světlých barvách. Ve wellness centru se pořádají lekce pilates, jógy a aerobiku. Hosté mohou relaxovat ve vířivce v lázních, při masáži nebo si dopřát kosmetické ošetření, jako například pleťovou masku. Tento hotel se nachází 5 km od lyžařského střediska Herlíkovice a od Krkonošského muzea ve Vrchlabí. V hotelu si můžete půjčit kola a k dispozici je úschovna kol. Cyklostezky a lyžařské vleky jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.


 11. Clarion Hotel Spindleruv Mlyn **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Labska 111
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Clarion Hotel Špindlerův Mlýn is situated on the access road from Vrchlabí in the village of Labská/špindlerův Mlýn. It is placed amidst the nature of the Giant Mountains National Park only 100 metres from Labská ski slope. All rooms offer free Wi-Fi. The hotel offers modern rooms with a balcony and private bathrooms. The Benada Restaurant serves a wide range of Czech and international cuisine. There is a bar, summer terrace and a children's playground available. Situated close to the uppermost reservoir on the Labe/Elbe river, the Clarion is an ideal starting point for your summer hiking trips or for cross-country skiing in winter along the ridges of the Giant Mountains. The wellness area including a swimming pool and a whirlpool, a sauna area, fitness facilities and offering various health and beauty treatments invites you to relax.
  Clarion Hotel Špindlerův Mlýn se nachází na příjezdové cestě z Vrchlabí v části Špindlerova Mlýna Labská. Stojí v Krkonošském národním parku, pouhých 100 metrů od sjezdovky Labská. Ve všech pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v moderních pokojích s balkonem a koupelnou. Restaurace Benada nabízí široký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je bar, letní terasa a dětské hřiště. Clarion se nachází v blízkosti nejvýše položené vodní nádrže na Labi a je ideálním výchozím bodem jak pro letní pěší turistiku, tak pro běžecké lyžování po hřebenech Krkonoš. Součástí hotelu je wellness centrum s bazénem a vířivkou, saunou, fitness centrem a různými zdravotními a kosmetickými ošetřeními.


 12. Pension Monika *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Kratka 130
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Quietly located within a 10-minute walk from the centre of Spindleruv Mlyn, Pension Monika offers ski rental and bicycle storage. Free public Wi-Fi is provided and cross-country tracks as well cycling routes are right behind the property. All rooms come with satellite TV and a safe. The private bathroom come with a shower or bathtub. The rustic-style restaurant serves local specialities and features a summer terrace. Other restaurants can be found nearby. Indoor and outdoor tennis courts as well as bowling alleys are 200 metres away. The ski slopes and swimming pools are 400 metres away from the Monika. Free private parking is offered on site.
  Pension Monika se těší klidné poloze 10 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna a nabízí půjčovna lyží a úschovnu jízdních kol. K dispozici je také bezplatné veřejné Wi-Fi v těsné blízkosti objektu procházejí běžkařské tratě i cyklistické stezky. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a trezorem, koupelně najdete sprchu nebo vanu. V restauraci rustikálního stylu s letní terasou jsou připravovány místní speciality a další restaurace jsou k dispozici v okolí penzionu. Pouhých 200 metrů od penzionu jsou k dispozici kryté i venkovní tenisové kurty a bowlingové dráhy. Penzion Monika stojí 400 metrů od sjezdovek a bazénů. Své soukromé parkoviště poskytuje hotel zdarma.


 13. Hotel Martin and Kristyna *** star 3 three stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Udolni 292
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Kristýna hotel and the Martin hotel form one charming accommodation facility with great cuisine in Spindlerův Mlýn, situated amidst wonderful alpine scenery. The soothing sound of the Dolský stream can be heard from the Kristýna hotel and you can cool off in the stream during summer. From the balconies and windows you can see the beautiful Kristýna park. If you want to relax, just recline in one of the lounge chairs or simply stretch out on the grass. The Hotel Martin is perfectly suited for a quiet vacation and is just 50 metres away from the Kristyna hotel. All the rooms at the Martin bed and breakfast hotel have a balcony with a view of Kristýna park as well. The restaurant in the Kristýna hotel offers delicious food to guests of both hotels. Taste local specialities as well as international cuisine including grilled and smoked delicacies. The home-made blueberry dumplings and pies are a must-taste with the blueberries coming directly from the Krkonoše hills. In the winter the road to the hotels is always kept clear and parking is available in front of the hotel. The Kristýna and Martin hotels are a 15-minute walk from the centre of Špindlerův Mlýn. There is a bus service available both in winter and in summer. This is just the perfect place for anyone who loves skiing, hiking or cycling!
  Hotel Kristýna a hotel Martin tvoří ve Špindlerové Mlýně kouzelný hotelový komplex s vynikající kuchyní uprostřed překrásné horské přírody. O zvukovou kulisu se stará Dolský potok, který můžete slyšet z hotelu Kristýna. V horkém létě ho můžete využít jako příjemné osvěžení. Z balkonů a oken hotelu můžete přehlédnout krásný park Kristýna. Pokud si chcete odpočinout, jednoduše se položte do jednoho s hotelových lehátek nebo se natáhněte na trávě. Hotel Martin je ideální pro klidnou dovolenou. Leží pouhých 50 metrů od hotelu Kristýna. Všechny pokoje hotelu Martin mají balkon s výhledem do parku Kristýna. Restaurace v hotelu Kristýna podává vynikající pokrmy hostům obou hotelů. Vychutnejte si místní speciality i mezinárodní kuchyni včetně grilovaných a uzených jídel. Rozhodně si nenechte ujít domácí borůvkové knedlíky a koláč s borůvkami pocházejícími přímo z krkonošských plání. V zimě je příjezdová cesta k hotelu upravená a parkoviště je k dispozici před hotelem. Hotely Kristýna a Martin jsou 15 minut pěšky od centra Špindlerova Mlýna. V zimě i v létě funguje autobusová doprava. Je to perfektní místo pro každého, kdo má rád lyžování, turistiku nebo cyklistiku!


 14. Orea Hotel Horal **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Svatopetrska 280
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Orea Hotel Horal in the Krkonoše or Giant Mountains is located close to Spindleruv Mlyn. It offers panoramic views and free access to the pool and the jacuzzi before midday. From the summer terrace you can enjoy the panoramic views of the stunning scenery, which is a beautiful place for hikers, bikers and all nature lovers. After a day in the mountains you can relax in one of the Orea Hotel Horal's restaurants and bars.
  Orea Resort Horal se nachází v Krkonoších, nedaleko Špindlerova Mlýna a jen několik kroků od nejbližšího lyžařského vleku, a nabízí panoramatický výhled, snídaně i vlastní wellness centrum. Z letní terasy se můžete kochat panoramatickým výhledem do nádherné krajiny, která je ideální destinací pro milovníky pěší turistiky, cyklistiky i přírody jako takové.Po dni stráveném v horách můžete relaxovat v restauracích a barech hotelu Orea Resort Horal.


 15. Hotel pizzeria Belmonte **** star 4 four stars Details
  Spindleruv Mlyn:
  Okruzní 116
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located on the town square right in the heart of Špindlerův Mlýn, family-run Hotel pizzeria Belmonte includes an authentic Italian pizzeria, a sauna, and a summer garden. The Svatý Petr and Hromovka Ski Areas are 1,300 feet away, and a ski bus stop is 500 feet away. Free parking is available. The non-smoking rooms offer an LCD satellite TV, a minibar, a safe, and a bathroom. Free WiFi is available. Hotel pizzeria Belmonte also features a laundry room and a heated ski storage. The guests can enjoy discounts on ski passes and on the meals at the hotel restaurant. Various hiking and cycling trails start right in front of the hotel. Ski equipment hire, a ski school, shops, a water park or a bob-sleigh track can be found in the vicinity.
  Hotel pizzeria Belmonte se nachází na náměstí přímo v centru Špindlerova Mlýna, 400 metrů od lyžařských areálů Svatý Petr a Hromovka a 150 metrů od zastávky skibusu. Tento rodinný hotel nabízí pravou italskou pizzerii, saunu, letní zahrádku a neplacené parkoviště.Nekuřácké pokoje mají satelitní LCD TV, minibar, trezor a vlastní koupelnu. Wi-Fi je dostupné zdarma. V Hotelu pizzeria Belmonte je k dispozici také prádelna a vytápěná lyžárna. Hosté obdrží slevy na skipasy i na jídlo v hotelové restauraci. Přímo před hotelem začínají různé turistické stezky a cyklotrasy a v blízkém okolí najdete půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu, obchody, aquapark a bobovou dráhu.


Next Page  
Switch to page 1   [2]   [3]  Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd