WelcomeSmile Hotels in Czech Republic PlzenGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Plzen
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Plzeň Czech Republic

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Plzen Czech Republic   Home : Czech Republic : Plzen  


Results 1 - 15 of 28

 1. Hotel Palace Plzen *** star 3 three stars Details
  Plzen:
  Na Roudne 23
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Palace is located in the district of Roudna, a 5-minute walk from Pilsen's historical centre. It offers spacious rooms with free LAN access and 2-metre wide beds. Reception services are provided by the sister hotel Roudna, which is about 30 metres away. The Roudna Hotel’s reception is open 24 hours. You can park your car for free on the monitored parking place. Hotel Roudna houses a restaurant which serves Czech specialities and draught Pilsner Urquell beer. There is also a variety of international dishes. Fine wines from the best cellars in Moravia are selected to complement the dishes. Palace Hotel is a partner of the Golf Park Plzen and offers you attractive discounts for the recently opened 18-hole high-quality golf course in Pilsen Dysina. You can also visit the famous Pilsner Urquell brewery and the zoo.
  Hotel Palace se nachází v části Roudná, 5 minut pěšky od historického centra Plzně. Nabízí prostorné pokoje s bezplatným přístupem na internet a postele široké 2 metry. Recepční služby jsou poskytovány partnerským hotelem Roudná, který je vzdálen asi 30 metrů. Recepce hotelu Roudná je otevřena 24 hodin denně. Vaše auto můžete zdarma zaparkovat na hlídaném parkovišti. Hotel Roudná má restauraci, která nabízí české speciality a točené pivo Pilsner Urquell. Podává se zde také mnoho mezinárodních jídel. K jídlům jsou jako doplněk podávána vybraná vína z nejlepších moravských sklepů. Palace Hotel je partnerem Golf Parku Plzeň a nabízí zajímavé slevy na nedávno otevřené 18-ti jamkové vysoce kvalitní golfové hřiště v Plzni Dýšině. Můžete také navštívit slavný pivovar Pilsner Urquell a zoologickou zahradu.


 2. Irida *** star 3 three stars Details
  Plzen:
  Na Porici 398/3
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The certified eco hotel Irida is situated only 200 meters from the historical centre of Pilsen, offering beautiful views of the Mže river. The 3-storey building offers accommodation for up 52 guests with all rooms accessible by elevator. Make use of the on-site business services including free wireless internet access. Experience Czech culture and explore the picturesque city of Pilsen, steeped in history, and its scenic surroundings. The hotel offers a secured parking lot.
  Certifikovaný ekologický hotel Irida se nachází pouze 200 metrů od historického centra Plzně a má krásný výhled na Mži. Na požádání lze připravit i bezlepkovou snídani. V 3patrové budově se může ubytovat až 52 hostů a ke všem pokojům lze vyjet výtahem. V některých pokojích je na vyžádání k dispozici klimatizace. Využívat můžete také kancelářské služby včetně bezplatného bezdrátového internetu. Při zdejším pobytu si jistě užijete kulturu a bohatou historii malebné Plzně a jejího krásného okolí. Hotel nabízí hlídané parkoviště.


 3. Hotel Ibis Plzen *** star 3 three stars Details
  Plzen:
  Univerzitni 65
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Benefiting from a quiet location in the Borská Pole commercial zone in Pilsen, Hotel Ibis Plzeň offers a restaurant, meeting facilities as well as comfortably decorated rooms with free WiFi. The building is wheel chair accessible. All air-conditioned and soundproofed rooms offer a flat-screen TV, and a bathroom with a shower corner as well as a hairdryer. Guests can relax on a terrace or play minigolf. The property is easily accessible by car and there is a large parking space which can be used free of charge. The reception is open for 24 hours. Laundry, ironing as well as dry cleaning service is available. Sample local and international cuisine in a pleasant atmosphere at the Sud&Cie Restaurant and make use of the up-to-date meeting rooms. There is also a lobby bar where you can sip a cup of coffee and chat with friends or business partners.
  Hotel Ibis je situován Plzni, v klidné lokalitě průmyslové zóny Borská Pole. Nabízí restauraci, konferenční prostory a pohodlně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Budova je bezbariérová.Ibis poskytuje klimatizované a zvukotěsné pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou. K dispozici je i koupelna se sprchovým koutem a fénem. Hosté mohou relaxovat na terase nebo si zahrát minigolf. K hotelu se snadno dostanete autem a je zde velké parkoviště, které lze využívat zdarma. Recepce je otevřená 24 hodin denně. K dispozici jsou služby praní, žehlení i čištění oděvů.V restauraci Sud&Cie můžete v příjemné atmosféře ochutnat pokrmy místní i mezinárodní kuchyně a využít lze také moderní zasedací místnosti. Dále je k dispozici lobby bar, kde můžete popíjet kávu a popovídat si s přáteli nebo obchodními partnery.


 4. Astory Hotel **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  Nadrazni 26
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Astory hotel offers accommodation in 31 spacious and stylish rooms that will impress you with their cosy atmosphere and the original furniture designed solely for Astory hotel. For additional comfort, the rooms are equipped with LCD panels, direct-call phones, Internet connection, minibars, safes and individually controlled air conditioning. The hotel is located in the very center of Pilsen, Czech Republic.
  Hotel Astory nabízí ubytování v 31 prostorných a stylových pokojích, které na vás zapůsobí svou útulnou atmosférou a originálním nábytkem navrženým speciálně pro hotel Astory. Pro větší pohodlí jsou pokoje vybaveny LCD obrazovkou, telefonem s přímou volbou, připojením na internet, minibarem, trezorem a individuálně nastavitelnou klimatizací. Hotel stojí v samém centru Plzně.


 5. Hotel Stella *** star 3 three stars Details
  Plzen:
  Mohylova 18A
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Stella is 2 km away from the centre of Plzen, close to a large sports complex and a 10-minute drive to the zoo. The stylish restaurant serves international cuisine. All historical-style rooms are equipped with satellite TV, free Wi-Fi access and a private bathroom with shower. Some of them have a corner bathtub. The Stella provides free private parking and there is a car rental service. Guests can make use of the laundry and ironing facilities.
  Hotel Stella se nachází 2 km od centra Plzně, v blízkosti velkého sportovního areálu a 10 minut jízdy od zoo. Ve stylové restauraci se podávají jídla mezinárodní kuchyně. Všechny pokoje v historickém stylu jsou vybavené satelitní TV a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V některých z nich najdete rohovou vanu. Stella nabízí bezplatné soukromé parkoviště a je zde i půjčovna aut. Hosté mohou využívat prádelnu a žehlicí potřeby.


 6. Primavera Hotel and Congress centre **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  Nepomucka 128
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The modern family Primavera Hotel and Congress centre is located on the outskirts of Plzen, 0.9 miles from the D5 / E50 motorway, and offers you Czech and International cuisine, free parking and free internet in all rooms. All rooms are air-conditioned and some rooms also have a balcony. Guests can enjoy a meal either at the Primavera restaurant with an open-air summer terrace or at the wine bar. Primavera Hotel and Congress centre is within easy walking distance from a shopping and entertainment centre including a cinema. A couple of conference halls and a number of fully-equipped meeting rooms are available. It is only a 15 minute journey to the city centre by public transport from the Primavera hotel.
  Moderní, rodinný Primavera Hotel a Congress centre se nachází na okraji Plzně, 1,5 km od dálnice D5 (E50). Nabízí pokrmy české a mezinárodní kuchyně, neplacené parkování a internet ve všech prostorách zdarma. Všechny pokoje, apartmány a apartmá mají klimatizaci a někde je také balkon. Hosté mohou zajít na jídlo do restaurace Primavera s letní terasou pod širým nebem nebo vinného baru. Primavera Hotel a Congress centre se nachází v pěší vzdálenosti od nákupního a zábavního centra s kinem. V hotelu je k dispozici několik konferenčních sálů a řada kompletně vybavených zasedacích místností.Do centra města dojedete od hotelu Primavera veřejnou dopravou za pouhých 15 minut.


 7. Golden Fish Hotel Apartments **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  U Borskeho Parku 27
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The luxurious Golden Fish Hotel Apartments are situated in the quiet and pleasant surroundings of the Bory Park in the south-western part of Plzen. A bus stop is close by. Moreover, the apartments are only 1 km away from Borska pole industrial area and only 50 minutes from Prague airport. Wired and wireless internet is available free of charge in the Golden Fish Hotel Apartments. Buffet breakfast is included in the room rate.
  Luxusní Golden Fish Hotel Apartments je situován v klidném a příjemném prostředí parku Bory v jihozápadní části Plzeň. Autobusová zastávka je nedaleko. Apartmány jsou navíc jen 1 km od průmyslové zóny Borská pole a pouhých 50 minut od letiště Ruzyně. Kabelové a bezdrátové připojení k internetu je v Golden Fish Hotel Apartment k dispozici zdarma. V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu.


 8. Hotel U Pramenu **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  Na Roudne 123
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The U Pramenu is located in a nice and quiet area next to the university hospital, close to the old town of Plzen. It offers 2 restaurants and comfortable accommodation. All rooms are bright and elegantly furnished. They all have a private bathroom, a TV and a minibar. The spa centre consists of a sauna and a fitness room (both are open daily from 10:00 to 22:00). Hydromassages are available at an additional cost. The restaurant serves typical Czech as well as international dishes. A garden restaurant in the hotel's park is also available. Guests can explore Plzen’s centre within a 5-minute walk. Museums, theatres and the Gothic St. Bartholomew’s Cathedral can be found there. The Zoo can be reached within 1.5 km.
  Hotel U Pramenu se nachází v příjemné a klidné části vedle univerzitní nemocnice, v blízkosti plzeňského starého města. Nabízí 2 restaurace a pohodlné ubytování. Všechny pokoje jsou světlé a elegantně zařízené. Mají vlastní koupelnu, TV a minibar. Mezi vybavení lázeňského centra patří sauna a fitness centrum (obojí otevřeno denně od 10:00 do 22:00). Vodní masáže jsou k dispozici za příplatek. V restauraci jsou podávány vedle pokrmů mezinárodní kuchyně i tradiční čeká jídla. V hotelovém parku se nachází zahradní restaurace. Hosté mohou dojít do centra Plzně během 5 minut. Zde najdou muzea, divadla a gotickou katedrálu svatého Bartoloměje. Zoo se nachází ve vzdálenosti asi 1,5 km.


 9. Hotel Gondola **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  Pallova 12
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated 250 metres from Plzen's Namesti Republiky main square and public transport links, Hotel Gondola offers air-conditioned rooms with satellite TV and minibars. Free Wi-Fi and free parking are provided. The hotel's restaurant serves traditional Czech as well as international cuisine, specialising in Mediterranean dishes. The Gondola's wellness centre offers a sauna, a spa and a relaxation area.
  Hotel Gondola se nachází 250 metrů od plzeňského hlavního centra Náměstí Republiky a veřejné dopravy, poskytuje klimatizované pokoje se satelitní TV a minibarem. K dispozici zde budete mít bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hotelová restaurace servíruje tradiční českou i mezinárodní kuchyni, přičemž se specializuje na středomořská jídla. Wellness centrum Gondola zahrnuje saunu, lázeňské a relaxační prostory.


 10. Hotel U Zvonu **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  Prazska 27
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This 4-star hotel is located in the historic centre of Plzen. Owned by World and Olympic ice hockey champion Martin Straka, it offers elegant, air-conditioned rooms with free wired internet access. All rooms at Hotel U Zvonu have high ceilings and wooden furniture. They include satellite TV, a minibar, and a bathroom with hairdryer. The U Zvonu Hotel’s restaurant serves Czech and international cuisine, as well as a wide selection of wines. In summer, guests can dine in the garden. Drinks and pastries are offered in the on-site café.
  Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v historickém centru Plzně. Majitelem je olympijský a světový vítěz ledního hokeje Martin Straka. Hotel poskytuje ubytování v elegantních, klimatizovaných pokojích s bezplatným připojením k internetu. Hotel U Zvonu má všechny pokoje s vysokými stropy a vybavené dřevěným nábytkem. Najdete v nich také satelitní TV, minibar a koupelnu s fénem. U Zvonu provozuje restauraci, která nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně, stejně jako široký výběr vín. V létě mohou hosté stolovat na zahradě. Hotelová kavárna podává nápoje a zákusky.


 11. Hotel Rango *** star 3 three stars Details
  Plzen:
  Prazska 10
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The family-run Hotel Rango is housed in a historical building 20 metres from Pilsen's main square. The restaurant serves Mediterranean specialities and fine Czech and international wines. Free Wi-Fi is available. In the impressive 16th-century atmosphere of the vaulted cellar, guests can sample a rich breakfast buffet. All of the ensuite rooms provide satellite TV, a minibar, and a bathroom with hairdryer. Hotel Rango is a good starting point to explore the Brewery Museum, Saint Bartholomew's Cathedral, the Great Synagogue, or the historical underground tunnel network.
  Rodinný Hotel Rango se nachází v historické budově, která stojí 20 metrů od hlavního náměstí v Plzni. V restauraci se podávají středomořské speciality a kvalitní česká a zahraniční vína. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. V působivém sklepě s klenutým stropem ze 16. století se každé ráno připravuje bohatá snídaně formou bufetu. Pokoje mají satelitní TV a koupelnu se sprchou a fénem. Hotel Rango je dobrým výchozím bodem při návštěvě pivovarnického muzea, katedrály svatého Bartoloměje, velké synagogy nebo historické sítě podzemních tunelů. Poblíž najdete také fotbalový stadion klubu FC Viktoria Plzeň.Po předchozí rezervaci a za poplatek je k dispozici garáž pro motocykly.


 12. Best Western Hotel Panorama **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  V Lomech 11
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Panorama is located close to the centre of Plzen, next to the Kosutka Lake and a park. It offers free parking and free Wi-Fi. A sauna is also available. All rooms have a bathroom and feature a satellite TV and a minibar. Best Western Hotel Panorama's lobby bar is open every day until late at night. It also has an air-conditioned restaurant with a terrace and barbecue facilities. The city centre can easily be reached by tram from the Best Western Panorama.
  Hotel Panorama se nachází v blízkosti centra Plzně, v těsné blízkosti jezera Košutka a parku. Nabízí zdarma parkování i Wi-Fi připojení. K dispozici je také sauna. Všechny pokoje mají koupelnu, satelitní TV a minibar. Best Western Hotel Panorama zve k návštěvě baru v hotelové hale, který je otevřený každý den až do pozdních nočních hodin. Hotel má také klimatizovanou restauraci s terasou a grilem. Do centra města se z hotelu Best Western Panorama snadno dostanete tramvají.


 13. Hotel Hazuka *** star 3 three stars Details
  Plzen:
  Zborovska 18
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The new Hotel Hazuka is located south of the historic centre of Plzeň, next to one of the city parks along the Radbuza River and offers you an underground garage and free Wi-Fi. All rooms are equipped with oak-wood furniture. Fine Czech cuisine and a rich buffet breakfast are served n the Hazuka's restaurant. The garden and the terrace invite you to relax. You can also reach the centre along newly constructed walking and biking paths through the park.
  Nový Hotel Hazuka se nachází na jih od historického centra Plzně vedle jednoho z městských parků u řeky Radbuzy a nabízí podzemní garáže a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z dubového dřeva. Restaurace Hazuka podává skvělé pokrmy české kuchyně a bohatou bufetovou snídani. Odpočinout si můžete na zahradě a terase hotelu. Do centra vás zavedou také nově vybudované turistické a cyklistické stezky vedoucí přes park.


 14. Euro Hostel ** star 2 two stars Details
  Plzen:
  Na Roudne 13
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The family-run Euro Hostel enjoys a convenient location, only a 10-minute walk from the Old Town of Plzen. It features a restaurant, a 24-hour reception and offers free internet access. You can choose from en-suite rooms with a TV as well as tea and coffee making facilities or book a bed in a 5-bed dormitory. The Euro Hostel offers guarded parking on site. A large supermarket is only 300 metres away.
  Rodinný Euro Hostel má výhodnou polohu, jen 10 minut chůze od historického centra Plzně. Nabízí restauraci a pokoje s Wi-Fi zdarma. Nepřetržitou recepční službu zajišťuje partnerský hotel Roudná, vzdálený asi 30 metrů.Můžete si vybrat pokoj s TV, přísušenstvím pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnou nebo postel ve 4-8lůžkové noclehárně.Můžete také navštívít Steak Restaurant - Saloon Roudná, kde se podávají steaky z argentinského a domácího bio hovězího, a využít zde 5% slevu. Parkovat lze na ulici, a to v pracovní době za poplatek a v noci a o víkendu zdarma. Za příplatek můžete také využívat oplocené parkoviště, vzdálené od Euro Hostelu 30 metrů.K velkému supermarketu je to 300 metrů.


 15. Courtyard Pilsen **** star 4 four stars Details
  Plzen:
  Sady 5. Kvetna 57
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The new Courtyard Pilsen hotel is housed in the multifunctional complex of the Diplomat Center, just minutes from the Republic Square in the heart of the city. Experience the exquisitely furnished rooms and suites featuring individually controlled air-conditioning, a well-lit work desk with an ergonomic chair an many more convenient amenities. Dine fine in the hotel's restaurant keep in shape in the fitness centre and make use of the 24-hour market for convenience goods. 250 m˛ of event space for up to 200 guests and a business centre are at your disposal as well.. New Luxury hotel near to all main Pilsen attractions. The Pils'n'Grill restaurant and bar serves delicious Czech and international cuisine, the famous local beer and a wide variety of cocktails. Parking is available on site.
  Nový hotel Countryard Plzeň se nachází v multifunkčním komplexu centra Diplomat pár minut od Náměstí Republiky v srdci města. Využijte luxusně vybavené pokoje a apartmá s individuálně řízenou klimatizací, výborně osvětleným psacím stolem s ergonomickou židlí a mnoho dalšími vymoženostmi. Vychutnejte si vynikající večeří v hotelové restauraci, protáhněte si tělo ve fitness centru a využijte hotelový obchod s nepřetržitým provozem. K dispozici je také konferenční místnost o velikosti 250 m˛ s kapacitou až 200 hostů a business centrum. Nový luxusní hotel blízko všech plzeňských památek. Restaurace Pils'n'Grill a bar servírují vynikající českou a mezinárodní kuchyni, známé místní pivo a širokou nabídku koktejlů. Parkování je k dispozici.


Next Page  
Switch to page 1   [2]  Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd