WelcomeSmile: Hotels Overview Goodday! CityIndexTravel Logo
Home Page
Hotels and travel services
Search for: Match for:

Hotel a restaurace U Vychopňů *** star 3 three stars
Czech Republic: :
Vsetin 75501:  Jasenice 596   
Showcasing a playground and sun terrace, Hotel a restaurace U Vychopňů is located in Vsetín, just 11 miles from Velké Karlovice. Guests can enjoy the on-site restaurant. Free private parking is available on site. The rooms are equipped with a flat-screen TV. Some units include a sitting area where you can relax. A terrace or balcony are featured in certain rooms. The rooms are fitted with a private bathroom fitted with a bathtub or shower. For your comfort, you will find free toiletries and a hairdryer. You will find business center at the property. The area is popular for biking and hiking. Zlín is 19 miles from Hotel a restaurace U Vychopňů, and Rožnov pod Radhoštěm is 9 miles from the property. The nearest airport is Leos Janacek Airport, 24 miles from Hotel a restaurace U Vychopňů.
Hotel a restaurace U Vychopňů se nachází ve Vsetíně, 18 km od Velkých Karlovic a 30 km od Zlína. Nabízí sluneční terasu, restauraci, dětské hřiště a neplacené soukromé parkoviště.Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Některé zahrnují posezení a terasu nebo balkon. Na místě je k dispozici business centrum. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika a pěší turistika. Hotel a restaurace U Vychopňů leží 15 km od Rožnova pod Radhoštěm, 39 km od letiště Leoše Janáčka a 49 km od Trenčianských Teplic.

Hotels in Czech Republic

Check Availability and Prices - Make Reservation
ID number: 1342520887

Rate It [ 0.00 / 0 Votes ]
Comments?
Report dead link!
Hotel a restaurace U Vychopňů - Image1 Hotel a restaurace U Vychopňů - Image2 Hotel a restaurace U Vychopňů - Image3 Hotel a restaurace U Vychopňů - Image4


Copyright © 1998-2018 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by