WelcomeSmile: Hotels Overview Goodday! CityIndexTravel Logo
Home Page
Hotels and travel services
Search for: Match for:

Guest House Vila Frýdštejn
Czech Republic: :
Frydstejn 46342:  Frydstejn 91 Hodkovice Nad Mohelkou   
Featuring free WiFi and a barbecue, Guest House Vila Frýdštejn offers pet-friendly accommodations in Frýdštejn. Guests can enjoy the on-site restaurant. Free private parking is available on site. Certain accommodations have a sitting area where you can relax. A TV is available. There is a tour desk at the property. The area is popular for skiing and biking. The guesthouse also provides bike rental. Karpacz is 28 miles from Guest House Vila Frýdštejn, and Špindlerŭv Mlýn is 20 miles from the property. The nearest airport is Pardubice Airport, 50 miles from the property.
Guest House Vila Frýdštejn se nachází ve Frýdštejně a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci, zahradní gril, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Některé pokoje jsou vybavené posezením. K vybavení pokojů patří TV. Na místě jsou k dispozici turistické informace. K oblíbeným aktivitám v okolí patří lyžování a cyklistika. V penzionu si hosté mohou pronajmout jízdní kola. Guest House Vila Frýdštejn stojí 44 km od města Karpacz a 32 km od Špindlerova Mlýna. Na letiště Pardubice je to 81 km.

Hotels in Czech Republic

Check Availability and Prices - Make Reservation
ID number: 1337956804

Rate It [ 0.00 / 0 Votes ]
Comments?
Report dead link!
Guest House Vila Frýdštejn - Image1 Guest House Vila Frýdštejn - Image2 Guest House Vila Frýdštejn - Image3 Guest House Vila Frýdštejn - Image4


Copyright © 1998-2018 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by