WelcomeSmile Hotels in Estonia ParnuGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Parnu
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Pärnu Estonia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Parnu Estonia   Home : Estonia : Parnu  

Arrival Departure

Results 21 - 30 of 52

 1. Frost Boutique Hotel Hotel Details
  Parnu:
  Kuninga 11a
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Frost Boutique Hotel is located in Pärnu Old Town, within a walking distance from several parks. Guests are welcome to use free Wi-Fi throughout the property. Each room at Frost Boutique is uniquely designed with wooden elements and various fabrics. They all feature a flat-screen TV with satellite channels, as well as a bathroom with a shower and a hairdryer. Some rooms come with a terrace. Frost Boutique Hotel offers its guests a private yard. It is also possible to rent a bicycle and game of golf or tennis as the facilities are located nearby. A variety of massages can also be ordered. Breakfast is served daily at Frost Boutique. The nearest restaurant, specialising in Estonian cuisine, is situated next door. The beach is only a 15-minute walk from the property. The bus station can be reached in 5 minutes on foot.
  Hotell Frost Boutique asub Pärnu vanalinnas ning jääb mitmetest parkidest vaid jalutuskäigu kaugusele. Külalised saavad kogu hoones tasuta WiFi-ühendust kasutada. Hotelli Frost Boutique kõik toad on kujundatud ainulaadselt, kasutades puidust elemente ja erinevaid kangaid. Tubades on lameekraaniga televiisor, satelliitkanalid ning duši ja fööniga vannituba. Mõnel toal on ka terrass. Hotellil on privaatne siseõu. Kohapeal on võimalik üürida jalgrattaid ning läheduses on nii golfi- kui ka tenniseväljak. Soovi korral saab tellida erinevaid massaažiprotseduure. Hommikusööki pakutakse hotellis Frost Boutique iga päev. Lähim restoran, mis on spetsialiseerunud Eesti köögi toitudele, asub kõrvalmajas. Rand jääb hotellist vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Bussijaam on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

 2. Konse Motel *** star 3 three stars Hotel Details
  Parnu:
  Suur Joe 44a
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  This cosy, family-owned motel is located in the centre of Pärnu, on the banks of the Pärnu River. Konse Motel offers comfortable rooms, free use of the kitchen and free internet access, both wireless and on a terminal. Offering a private and secure atmosphere, the motel is next to a camping ground. It is only a 10- to 15-minute walk away from the beach. Breakfast is served in the motel's café. Konse Motel also offers a rowing and pedal boat rental and a wood-heated sauna.
  See hubane perefirmast motell asub Pärnu kesklinnas Pärnu jõe kaldal. Konse motell pakub mugavaid tube, tasuta köögi kasutamise võimalust ja tasuta internetiühendust, sealhulgas nii traadita ühendust kui ka internetiterminali. Kämpinguplatsi kõrval asuv motell pakub turvalist ja privaatset atmosfääri. See on ainult 10- kuni 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Hommikusööki pakutakse motelli kohvikus. Konse motell pakub paatide ja vesijalgrataste rentimise võimalust ning puuküttega sauna.

 3. Aleksandri Guesthouse Hotel Details
  Parnu:
  Vana-Raama tn 8
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Located in Pärnu on the right hand side of the Parnu River, Aleksandri Guesthouse offers rooms with free Wi-Fi and a TV set. Free monitored private parking is available. The rooms are bright, done in warm pastel colours and carpeted floors. They either have shared or private bathroom facilities. The Aleksandri has a pub that plays a broad selection of music, from blues to industrial rock. Guests can also visit the sauna or use the designated barbecue area. Parnu's centre is a 10-minute walk away, and the shuttle bus station is within 1.8 km. The gulf of Finland is a 7-minute car drive away.
  Aleksandri külalistemaja asub Pärnu linnas Pärnu jõe parempoolsel kaldal. Külalistemajas on tasuta WiFi-ühenduse ja televiisoriga toad. Külalistemaja privaatses valvega parklas saab tasuta parkida. Toad on valgusküllased ning neis on soojades pastelsetes toonides kujundus ja vaipkattega põrandad. Tubadel on kas privaatne või ühiskasutatav vannituba. Külalistemajas on ka pubi, kus saab kuulata mitmekesist muusikat bluusist industriaalrokini. Külalised saavad ka saunas lõõgastuda või spetsiaalset grillimisala kasutada. Pärnu kesklinn jääb külalistemajast 10-minutilise jalutuskäigu ja bussijaam 1,8 km kaugusele. Soome laht asub 7-minutilise autosõidu kaugusel.

 4. Ranna Villa Hotel Details
  Parnu:
  52 Ringi Str.
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  This small and friendly hotel is a 5-minute walk from the centre and the sandy beaches of Pärnu. Ranna Villa offers comfortable rooms with bathrooms and free internet access. Free parking is available in the courtyard. This new building near the beach also features a pub with live music on some evenings.
  Sõbraliku õhkkonnaga Ranna Villa asub Pärnu kesklinnast ja liivarannast 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotell pakub tasuta WiFi-ühendusega tube ja parkimise võimalust. Toad on avarad ning neis on pastelsetes toonides kujundus. Tubades on ka televiisor, satelliittelevisioon, vannituba ja külmkapp. Majutusasutuses on pubi, kus saab mõnikord õhtuti elavat muusikat nautida. Hommikuti pakutakse hommikusööki Rootsi lauas.

 5. Carolina Hotel *** star 3 three stars Hotel Details
  Parnu:
  Ringi 54B
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  The Hotel Carolina is a cosy, family-run hotel in a peaceful location in Pärnu on the Gulf of Riga, Estonia's most popular summer resort. There is a marina, various spas and the sea nearby, with many beautiful beaches. The hotel is 5 storeys high and has an elevator. The Carolina car rental offers minivans and cars in Pärnu and Tartu. Among many different additional services, there's also the Hair Express beauty salon.
  Pereettevõttena tegutsev hotell Carolina paikneb rahulikus paigas Pärnu linnas. Liivi lahe ääres asuv Pärnu on Eesti kõige populaarsem kuurortlinn. Kesklinn on hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell asub liftiga viiekorruselises hoones. Tubades on televiisor, telefon ja vannituba koos vanni või dušiga. Hotelli läheduses on jahisadam, meri, kaunid rannad ja erinevad spaad. Carolina hotelli autorent on esindatud Pärnus ja Tartus ning pakub väikebusse ja autosid. Hotellis pakutakse paljusid erinevaid teenuseid ning lisaks paikneb hotelliga samas hoones ka ilusalong Hair Express. Külastajatel on võimalik kasutada tasuta WiFi-ühendust ning hotelli läheduses asuvat avalikku parklat.

 6. Spa Hotel Viiking Hotel Details
  Parnu:
  Sadama 15
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Just a short walk away from the beach and the centre of Pärnu, Spa Hotel Viiking offers modern, air-conditioned rooms and a spa area with an indoor pool. Hotel Viiking’s rooms offer satellite TV, a refrigerator, and heated bathroom floors. All rooms are allergy-free and non-smoking. The restaurant serves buffet meals 3 times a day. Special dietary needs can be accommodated. Spa Hotel Viiking offers free parking and free Wi-Fi in public areas.
  Spa Hotel Viiking on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel rannast ja Pärnu kesklinnast. Hotellis ootavad teid tänapäevased konditsioneeriga toad ning sisebasseiniga spaa. Hotelli tubades on satelliittelevisioon, külmkapp ja põrandasoojendusega vannituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ning sobilikud ka allergikutele. Restoranis pakutakse 3 korda päevas toite Rootsi lauas. Siin on saadaval ka eritoitudega menüüd. Kohapeal saate tasuta parkida ning ühisruumides on saadaval tasuta WiFi-ühendus.

 7. Hotel Bristol Hotel Details
  Parnu:
  Rüütli 45
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  The Hotel Bristol is right in the centre of Pärnu in a unique red brick building of Gothic design that was built in 2 stages. The part of the building in the corner of Rüütli and Hommiku Streets was erected at the end of the 19th century. There is a sauna and a conference centre on the 2nd floor of the hotel (available to guests at additional costs).Hotel Bristol is situated on the main street in the heart of Pärnu, 5 km from the railway station.
  Hotell Bristol asub otse Pärnu kesklinnas unikaalses punastest tellistest gooti stiilis hoones, mis ehitati kahes etapis. Rüütli ja Hommiku tänavate nurgal olev hoone rajati 19. sajandi lõpul. Kohapeal on saun ning konverentsikeskus, mis paikneb hotelli teisel korrusel (saadaval lisatasu eest).Hotell Bristol asub Pärnu südames peatänaval, raudteejaamast 5 km kaugusel.

 8. Hostel Asiris Nuna Hotel Details
  Parnu:
  Nurme Tee 15, Papsaare area
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Located on the outskirts of Pärnu, one of Estonia's most popular summer resorts, Hostel Asiris Nuna offers basic accommodation at budget prices. The Hostel Asiris offers rooms, beds in dormitories and bungalows. All have shared bathrooms and wooden floors. Audru Ring, a popular motor racing circuit is only 550 metres away. Parnu Airport is within 1.2 km, and the centre of Parnu is 3 km from the Asiris Nuna. The hostel's front desk is open 24 hours a day. It has a large garden. There also is a sauna on-site. Guests have access to a communal kitchen and a designated barbecue area.
  Eesti ühes populaarseima suvituskoha Pärnu eeslinnas asuv hostel Asiris Nuna pakub taskukohase hinnaga lihtsat majutust. Hostelis Asiris on saadaval toad, voodikohad ühistoas ja ka puhkemajad. Kõigil neil on jagatud vannitoad ja puitpõrandad. Populaarne motoringrada Audru ring on vaid 550 meetri kaugusel. Pärnu lennujaama on hostelist Asiris Nuna 1,2 km ja Pärnu kesklinna 3 km. Hosteli vastuvõtt on avatud ööpäev läbi. Hostelil on suur aed ning ka saun. Lisaks on külastajate kasutuses ühisköök ja grillimisala.

 9. Anette Hostel Hotel Details
  Parnu:
  Tallinna Mnt. 59
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Annette Hostel offers affordable accommodation just a 15-minute walk from the centre of Parnu, Estonia's popular summer city. Free Wi-Fi and parking are available and rooms have cable TV. Guests can relax and enjoy the sunshine on Hostel Annette's large, furnished balcony. There is a well-equipped, communal kitchen where guests are welcome to make their meals. The front desk is open 24-hours a day and the hostel has bicycles to rent to guests.
  Annette külalistemaja pakub taskukohast majutust ning asub vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Eesti populaarseima suvituslinna, Pärnu, kesklinnast. Külalistemajas on tasuta WiFi-ühendus ja parkimisvõimalus. Tubades on kaabeltelevisioon. Külalised saavad nautida päikesepaistet Annette suurel ja möbleeritud rõdul. Külalistemajas on olemas koos kõige vajalikuga ühisköök, kus külalised võivad ise süüa valmistada. Vastuvõtt on avatud ööpäev läbi. Külalistemaja pakub ka võimalust laenutada jalgrattaid.

 10. Isabell Guesthouse Hotel Details
  Parnu:
  Esplanaadi 42
  HotelPhoto1HotelPhoto2HotelPhoto3HotelPhoto4
  Isabell Guesthouse is located in the popular resort of Pärnu, only 350 metres from the Parnu River waterfront. It offers apartments with a kitchen, satellite TV, and a computer with Internet access. The apartments of the Isabell are spacious, and include a sofa, seating area, CD and DVD player. All apartments have private entrances and a backdoor that leads to the backyard. The kitchens have kitchenware, a refrigerator, electric kettle and a coffee maker. Guests can eat their meals in the dining area of their rooms The nearest beach is within 850 metres. Parnu's historic centre, with it many restaurants and shops, is 400 metres from the guesthouse. Endla Theatre is 550 metres away.
  Külalistemaja Isabell asub populaarses Pärnu kuurortlinnas, Pärnu jõe kaldast vaid 350 m kaugusel. Külalistemaja pakub apartemente, kus on köök, satelliittelevisioon ja internetiühendusega arvuti. Külalistemaja Isabell apartemendid on avarad ja neis on diivan, istumisnurk ning CD- ja DVD-mängija. Kõikidel apartementidel on privaatne sissepääs ja tagahoovi viiv uks. Köögis on kööginõud, külmik, veekeetja ja kohvimasin. Külalised saavad einestada oma toas oleval söömisalal. Lähim rand jääb 850 m kaugusele. Pärnu ajalooline keskus, kus on palju restorane ja poode, jääb 400 m kaugusele. Endla teater asub 550 m kaugusel.

Previous Page   Next Page  
Switch to page [1]   [2]   3   [4]   [5]   [6]  Copyright © 1998-2017 Rang Ltd   Disclaimer & Copyright   Contact email or form   Hosted by