WelcomeSmile Hotels in Estonia KuressaareGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Kuressaare
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Kuressaare Estonia

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Kuressaare Estonia   Home : Estonia : Kuressaare  


Results 16 - 21 of 21

 1. Kalamaja Hostel Details
  Kuressaare:
  Kaarma vald, Saare maakond
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Kalamaja Hostel is located in Laheküla village on the Saaremaa Island, at the very Suurlaht Lake. It offers simply furnished rooms with free Wi-Fi and a private bathroom with a shower. All rooms at the Kalamaja are bright and come with parquet floors. Each has a work space, a TV and towels. Breakfast can also be arranged. Guests can benefit from the on-site boat, canoe and fishing equipment rental. They can also play darts, volleyball and basketball. Kalamaja Hostel is situated in a quiet area, 3 km from the town of Kuressaare. Free on-site parking is provided.
  Hostel Kalamaja asub Laheküla külas Saaremaal, Suurlahe järve vahetus läheduses. Hostelis on lihtsa sisustusega toad, kus on ka tasuta WiFi-ühendus ja privaatne dušiga vannituba. Kõik hosteli Kalamaja toad on valgusküllased ja neis on parkettpõrandad. Igas toas on töötamisala, televiisor ja rätikud. Korraldada saab ka hommikusööki.Ühisköögis on pliit, pesumasin, külmkapp ja mikrolaineahi. Ka kööginõud on olemas. Külalised saavad hostelist paati, kanuud ja kalastusvarustust rentida. Lisaks on võimalik mängida noolemängu, võrkpalli ja korvpalli. Hostel Kalamaja asub vaikses piirkonnas, Kuressaare linnast 3 km kaugusel. Kohapeal saab tasuta parkida.


 2. Parna Guesthouse and Apartments Details
  Kuressaare:
  Parna 3
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Pärna Guesthouse and Apartments is located in the centre of the city, a 10-minute walk from Kuressaare Castle and the sandy beach. It offers free Wi-Fi and free parking. You can spend relaxing hours on the terrace in the garden, unwind in the sauna or rent barbecue facilities and bicycles. Breakfast is available as well. Each room is individually furnished and has parquet flooring and a private bathroom. Apartments include a kitchenette. In the main building there is a kettle, a coffee maker as well as a microwave and a refrigerator that guests can use.
  Kesklinnas paiknev Pärna Guesthouse & Apartments on Kuressaare piiskopilinnusest ja liivarannast 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Levib tasuta WiFi-ühendus ning saab tasuta parkida. Külalised saavad aias paikneval varjualuse ja istumisnurgaga terrassil lõõgastavalt aega veeta. Samas võite ka mõnusat sauna kasutada. Saadaval on ka hommikusöök. Iga tuba on sisustatud ainulaadselt ning neis on parkettpõrandad ja privaatne vannituba. Apartementides on ka kööginurk. Peahoones on külastajate kasutuses veekeetja, kohvimasin ja mikrolaineahi ning ka külmkapp.


 3. Arte Apartment Details
  Kuressaare:
  Komandandi 8-1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Kuressaare, on the island of Saaremaa, Arte Apartment offers accommodation in a modern apartment with a cable TV, kitchenette and seating area. Free public parking is available. The Arte is a bright apartment with wooden beams on the ceiling. It has a DVD player. The kitchenette includes kitchenware, a stove, oven and a dishwasher. It also includes a set of toys and DVDs with cartoons for children. The bus terminal is located 300 metres from the Arte. Within a 12 minute walk guests can reach the Saaremaa Museum and the Kuressaare Castle.
  Arte Apartment asub Kuressaares, Saaremaal ning pakub majutust moodsas korteris, kus on kaabeltelevisioon, kööginurk ja istumisnurk. Saadaval on tasuta avalik parkimine. Arte on valgusküllane puittalalagedega korter. Seal on DVD-mängija. Kööginurgas on kööginõud, pliit, ahi ja nõudepesumasin. Korteris on ka mänguasjad ja multifilmidega DVDd lastele. Bussijaam asub Artest 300 meetri kaugusel. Saaremaa muuseum ja Kuressaare loss on 12-minutilise jalutuskäigu kaugusel.


 4. Kuursaal Guesthouse Details
  Kuressaare:
  Lossipark 1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in Kurassaare and offering views of the local castle and the town park, Kuursaal Guesthouse offers rooms with free Wi-Fi and an LCD TV. Giests can also use free WiFi in the restaurant. The rooms of the Kuursaal Guesthouse are bright and simple. All have a private bathroom with a shower. The Kuursaal rents bicycles and organises a wide range of activities, including Pétanque, chess, concerts and open-air movie projections. Guests can also enjoy a game of tennis or golf - with a golf course located 0.6 miles away. The restaurant specialises in local and French cuisine, and offers breakfast in the morning. Packed lunches are available upon request. The central bus station is within 1.4 km, and the town’s centre is a 10-minute walk away. Both the Castle and the Baltic Sea are within a 7 minute walk.
  Külalistemaja Kuursaal asub Kurassaares ja pakub vaateid kohalikule lossile ja linnapargile. Pakutavates tubades on tasuta WiFi-ühendus ja LCD-televiisor. Külalised saavad tasuta WiFi-ühendust kasutada ka restoranis. Kõik külalistemaja Kuursaal toad on valgusküllased ja lihtsad. Kõikides tubades on privaatne dušiga vannituba. Külalistemajast saab jalgrattaid rentida. Lisaks pakutakse erinevaid vaba aja veetmise võimalusi, näiteks on võimalik mängida petanki ja malet ning nautida vabaõhukino ja kontserte. Külastajad saavad mängida ka tennist ja golfi (golfiväljak on 1 km kaugusel).Restoran on spetsialiseerunud kohalikele ja Prantsuse roogadele ning seal serveeritakse hommikuti hommikusööki. Soovi korral on saadaval söögipakid lõunaks. Bussijaam jääb külalistemajast 1,4 km ja kesklinn 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Nii piiskopilinnus kui ka Läänemeri asuvad 7-minutilise jalutuskäigu kaugusel.


 5. Spa Hotel Ruutli **** star 4 four stars Details
  Kuressaare:
  Pargi 12
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Saaremaa Spa Hotel Rüütli, which was completed at the end of 2002, is a lifestyle and wellness hotel located on a beautiful promenade, in the immediate vicinity of Kuressaare town park and the yacht harbour. Its interesting architecture, friendly staff and wide range of services have made Rüütli the cosy favourite of many clients. Saaremaa Spa Hotel Rüütli is an ideal place for family holidays, as it offers various leisure and relaxation opportunities for children, teenagers, and adults alike. While parents are enjoying relaxing therapy procedures or beauty treatments, their children can keep themselves busy in the children's play room. The aqua park is a fun leisure facility for both parents and children, so there is plenty to do for everyone and for any age group.
  Spa Hotel Rüütli on teatud elustiilile keskendunud heaoluhotell, mis paikneb kaunil promenaadil Kuressaare linnapargi ja jahisadama vahetus läheduses. Hotell pakub mitmesuguseid vaba aja veetmise ja lõõgastumisvõimalusi. Sellel ajal, kui lapsevanemad lõõgastuvad terviseprotseduure või iluhoolduseid nautides, saavad lapsed lustida mängutoas. Lõbusaid tegevusi pakuvad ka seinatenniseväljak, lauatennis ja muljet avaldav veekeskus. Allergiavabad toad asuvad üle 3 korruse, mida iseloomustavad avarad koridorid. Enamikust tubadest avaneb suurepärane vaade naabruses asuvale lossile, merele või Kuressaare linnapargile. Kõikidel tubadel on rõdu või terrass. Tubades on televiisor ja raadio ning privaatses vannitoas dušinurk. Saadaval on ka tasuta WiFi-ühendus. Lisaks on kohapeal restoran ja sigarituba.


 6. Repo Hotell *** star 3 three stars Details
  Kuressaare:
  Vallimaa 1A
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Repo Hotell, located on the island of Saaremaa, offers rooms with free Wi-Fi in the old centre of Kuressaare. It features a beauty salon and bar with a shaded terrace. The rooms at Repo are air-conditioned and have a TV and communal bathroom. The Aaviks Museum is only 5 minutes’ walk away. Hotell Repo is a 15-minute walk from Kuressaare Castle and Saaremaa Regional Museum. Kuressaare Airport is 4.5 km away from the hotel. The hotel has a 24-hour front desk and free private parking is available on site.
  Repo hotell asub Saaremaal ning pakub tasuta WiFi-ühendusega tube Kuressaare kesklinnas. Hotellis on ka ilusalong ja varjulise terrassiga baar. Kõikides hotelli Repo tubades on televiisor, raadio ning dušiga vannituba. Aavikute majamuuseum on vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotell Repo on 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Kuressaare lossist ja Saaremaa muuseumist. Kuressaare lennujaam on 4,5 km kaugusel hotellist. Hotelli vastuvõtt on avatud 24 tundi ööpäevas. Kohapeal on saadaval tasuta privaatne parkimine.


Previous Page  
Switch to page [1]   2  Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd