WelcomeSmile Hotels in Czech Republic ZnojmoGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Znojmo
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Znojmo Czech Republic

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Znojmo Czech Republic   Home : Czech Republic : Znojmo  


Results 1 - 9 of 9

 1. Hotel U Divadla *** star 3 three stars Details
  Znojmo:
  Namestí Republiky 16
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This elegant hotel is situated in Znojmo's centre, 200 metres from the Train and Bus Station. It houses a restaurant with seasonal dishes and offers wine tasting at the bar. Hotel U Divadla provides spacious, en suite rooms with work desks and free cable internet access. Guests can unwind on the summer terrace and sample the speciality of the house, the Znojmo poppy seed cake. Free Wi-Fi access is available in the restaurant. The U Divadla arranges horseback riding around the surrounding vineyards or a historical train ride in Znojmo. Organised trips to Vienna, which is 80 km away, are offered as well. Hotel U Divadla is one kilometre away from a public outdoor swimming and there are numerous cycling trails in the region around Znojmo. Free public parking is available in front of the hotel.
  Tento elegantní hotel najdete v centru Znojma, 200 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Jeho součástí je restaurace, která nabízí sezónní pokrmy a ochutnávky vín u baru. Hotel U Divadla nabízí prostorné pokoje s vlastní koupelnou, pracovním stolem a bezplatným kabelovým připojením k internetu. Hosté mohou odpočívat na letní terase a ochutnat specialitu podniku – znojemský makový koláč. V restauraci je k dispozici bezplatné Wi-Fi. U Divadla pro vás zajistí vyjížďky na koních po okolních vinohradech nebo výlety historickým vlakem po Znojmě. Nabídka zahrnuje také organizované zájezdy do 80 km vzdálené Vídně. Hotel U Divadla se nachází 1 km od veřejného koupaliště a celé okolí Znojma je protkané četnými cyklostezkami. Před hotelem je k dispozici bezplatné veřejné parkoviště.


 2. Hotel Bax *** star 3 three stars Details
  Znojmo:
  Oblekovice 68
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated on the southern outskirts of Znojmo and only 5.6 miles from Czech-Austrian border, this hotel offers simple accommodation with free Wi-Fi and room service. It also features a restaurant. All rooms at Hotel Bax offer a spacious private bathroom with tile decorated walls. Each room also has a satellite flat-screen TV, telephone and work desk. A continental breakfast is served each morning in the hotel’s restaurant, decorated with paintings and sculptures. It offers local and international meals for lunch and dinner in a relaxing atmosphere. There is also a cosy bar. Bax Hotel is just 5 minutes’ drive from the centre of Znojmo. The Freeport brand outlet is 5 miles away and free public parking is available right in front of the hotel.
  Tento hotel se nachází na jižním předměstí Znojma, 9 km od rakouských hranic, a nabízí jednoduché ubytování s bezplatným Wi-Fi a pokojovou službu. Má také restauraci. Hotel Bax nabízí pokoje s prostornou vlastní koupelnou se stěnami zdobenými kachličkami. Každý pokoj má také satelitní TV s plochou obrazovkou, telefon a psací stůl. V hotelové restauraci zdobené obrazy a plastikami se každé ráno podává kontinentální snídaně. V nabídce jsou místní i mezinárodní jídla na obědy i večeře a můžete se těšit na uklidňující atmosféru. K dispozici je také útulný bar. Bax Hotel se nachází jen 5 minut autem od centra Znojma. Přímo před hotelem budete mít možnost bezplatného veřejného parkování a značkový outlet Freeport je jen 8 km odtud.


 3. Pension Grant Lux Znojmo *** star 3 three stars Details
  Znojmo:
  Pasteurova 1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  This guesthouse occupies a historic villa in the centre of Znojmo, only a 5-minute walk from the bus and train station. It offers free Wi-Fi and free private parking. The stylish rooms at Pension Grant Lux Znojmo overlook the surrounding countryside. They feature wooden furniture, a seating area, satellite TV, a refrigerator, and a bathroom with a massage shower. The Grant Lux Pension features a bicycle storage room and a lounge overlooking the garden. Wine tastings and massages can be organised on request. Hiking and cycling trails start right outside, and the scenic Podyjí National Park is only a 10-minute walk away.
  Penzion sídlí v historické vile v centru Znojma, jen 5 minut chůze od autobusového a vlakového nádraží. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a také soukromé parkoviště je bezplatné. Pension Grant Lux Znojmo nabízí stylové pokoje s výhledem na okolní krajinu. Jsou zařízené dřevěným nábytkem a najdete v nich posezení, satelitní TV, ledničku a koupelnu s masážní sprchou. Grant Lux Pension má úschovnu kol a společenskou místnost s výhledem do zahrady. Na požádání lze zorganizovat ochutnávky vín a masáže. Turistické a cyklistické stezky začínají přímo před domem a do malebného národního parku Podyjí odtud dojdete pěšky za pouhých 10 minut.


 4. Hotel Kárník *** star 3 three stars Details
  Znojmo:
  Zelenarska 25
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated in a building dating back to the 12th century, Hotel Kárník features rooms with free Wi-Fi and a restaurant offering Czech and international cuisine. The Znojmo Castle is 650 feet away and private garage parking is possible against a surcharge. The provided rooms come with a bathroom which is either fitted with a shower or a bathtub. Free toiletries are provided in each room and most rooms have a TV. During summer, meals are also served on Kárník’s terrace. You can sample different wines at the on-site bar and the hotel also comes with a wine cellar. A corner shop is 1,000 feet away and the South Moravian Museum can be reached within 2 minutes on foot. The closest bus station is 1,650 feet away and Znojmo’s train station is a 10-minute walk away.
  Hotel Kárník sídlí v budově z 12. století a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi i restauraci, která podává česká i mezinárodní jídla. Znojemský hrad se nachází 200 metrů od hotelu a soukromé garážové parkování je možné za příplatek. Pokoje mají koupelnu, která je buď vybavena sprchou nebo vanou. V každém pokoji najdete i bezplatné toaletní potřeby a ve většině i TV. Na terase hotelu Kárník se v létě také podávají jídla. V baru můžete ochutnat různá vína a na místě je také vinný sklep. Ve vzdálenosti 300 metrů je otevřený obchod a k Jihomoravskému muzeu dojdete za 2 minuty. Nejbližší autobusová zastávka je 500 metrů daleko a znojemské vlakové nádraží je 10 minut chůze odtud.


 5. Retro Vrbovec Details
  Znojmo:
  Vrbovec 49
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated on the Moravian Wine Cycle Path in Vrbovec, this hotel is 7 km away from Znojmo and Excalibur duty free centre on the Austrian border. It offers table tennis, darts and billiards facilities. The Retro Vrbovec houses an ŕ la carte restaurant with daily dishes and a pizza menu. It has a summer terrace and there is a playground for children in front of the hotel. All accommodation units come with a bedroom, private bathroom with shower and a kitchen with a fridge. A seasonal swimming pool, a beach volleyball court and tennis courts can be found within 500 metres from the Retro Vrbovec. Guests can also visit the catacombs in Znojmo or explore the Podyji National Park, which is 10 km away.
  Tento hotel se nachází ve Vrbovci u Moravské vinařské cyklostezky, 7 km od Znojma a bezcelního centra Excalibur na hranici s Rakouskem. Můžete si zde zahrát stolní tenis, šipky a kulečník. Retro Vrbovec nabízí ŕ la carte restauraci s denní nabídkou jídel a výběrem pizz. Hotel má i letní terasu a přímo před ním najdete dětské hřiště. Všechny ubytovací jednotky mají ložnicí, vlastní koupelnu se sprchou a kuchyň s ledničkou. V okruhu do 500 metrů od hotelu Retro Vrbovec je k dispozici sezónní bazén, hřiště na plážový volejbal a tenisové kurty. Hosté mohou také navštívit katakomby ve Znojmě nebo si prohlédnout Národní park Podyjí, který leží 10 km daleko.


 6. Penzion Viktoria Details
  Znojmo:
  Dvorakova 6
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Penzion Viktoria is located next to the Hostan Indoor Sporting Arena, a 10-minute walk from Znojmo's historic centre and the Winter Stadium. It offers air-conditioned rooms, Czech cuisine and free private parking. Each room features parquet flooring, a private bathroom with a hairdryer and toiletries, and a refrigerator. Free Wi-Fi is available in the entire building. The café bar features a summer terrace and offers coffee, cakes and drinks. Typical Czech specialities are served in the restaurant. The Znojmo Winery is 1.5 km away and the Tesetice Golf Course is 6 km away from the Viktoria guest house.
  Penzion Viktoria se nachází hned vedle kryté sportovní arény Hostan, 10 minut chůze od historického centra Znojma a zimního stadionu. Nabízí klimatizované pokoje, českou kuchyni a parkování zdarma. V každém pokoji je parketová podlaha, lednička a vlastní koupelna s fénem a toaletními potřebami. V celé budově funguje bezplatné Wi-Fi. Kavárna s barem má letní terasu a nabízí kávu, zákusky a nápoje. Do restaurace můžete zajít na typické české speciality. Znojemská vinárna je vzdálena 1,5 km od hotelu Viktoria a golfové hřiště Těšetice je 6 km odtud.


 7. Hotel Lahofer *** star 3 three stars Details
  Znojmo:
  Vesela 13
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Set in a renovated house from the 14th century and located in Znojmo's former Jewish Ghetto, Lahofer combines history with modernity. It features contemporary rooms with free internet and flat-screen cable TV. In addition, rooms at the Hotel Lahofer are air conditioned and include a minibar and a work desk. The private bathrooms are equipped with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can enjoy traditional dishes from the South Moravian Region, served at the restaurant of the hotel. The in-house wine shop provides locally produced bottles and information about Znojmo wine tasting. Popular attractions nearby the Lahofer hotel include Znojmo Castle and the renowned catacombs, both within a 5-minute walk. Free private parking is available on site.
  Hotel Lahofer, který sídlí ve zrekonstruovaném domě ze 14. století, se nachází v bývalém znojemském židovském ghettu. Historie se v něm úžasně snoubí s moderností. Nabízí moderní pokoje s bezplatným připojením na internet a s TV s plochou obrazovkou. Hotel Lahofer má klimatizované pokoje, které jsou vybavené minibarem a psacím stolem. V koupelně najdete sprchu a fén. V hotelové restauraci si mohou hosté pochutnat na tradičních jihomoravských specialitách. Hotelová vinotéka nabízí místní vína a informace o ochutnávkách znojemských vín. Mezi oblíbené zajímavosti v blízkosti hotelu Lahofer patří Znojemský hrad a známé katakomby. K hradu i ke katakombám dojdete za 5 minut. K dispozici je bezplatné hotelové parkoviště.


 8. Hotel Morava *** star 3 three stars Details
  Znojmo:
  Horni Namesti 16
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the historical centre of Znojmo, Hotel Morava is conveniently located near the main E53 transit road. It offers free Wi-Fi, a breakfast buffet and free parking. All spacious and bright rooms provide a bathroom, a TV and a minibar. The entire hotel is wheelchair accessible. Guests can enjoy Czech and international cuisine in the Morava’s restaurant indoors or on the summer terrace. Guided wine-tasting will be organized by the hotel on request in the on-site wine cellar.
  Hotel Morava je situován v historickém centru Znojma, pouhých 100 metrů od radniční věže a zároveň nedaleko hlavní silnice E53, a nabízí snídaně formou bufetu a neplacené parkování ve dvoře. Pokoje mají posezení, bezplatné Wi-Fi, TV, minibar, předsíňku a vlastní koupelnu se sprchou, toaletou a fénem. Můžete relaxovat na letní terase v hotelovém dvoře nebo navštívit dvoupodlažní vinný sklep a ochutnat skvělá moravská vína. Posedět můžete také na zahrádce před hotelem na Horním náměstí.Na recepci jsou k dispozici osvěžující nápoje, káva a čaj. Jízdní kola je možné uschovat ve dvoře hotelu nebo v uzamykatelné garáži.


 9. Rezidence Zvon **** star 4 four stars Details
  Znojmo:
  Klacelova 11-61
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated in the centre of Znojmo, Rezidence Zvon offers guided visits to nearby wine cellars and vineyards. Its spacious rooms have a bathroom and seating area, and St. Nicholas Church is right next door. Set in an 18th-century house, the bright rooms at Zvon Rezidence have light-wood flooring and furniture, which combine well with the white or light green walls. Every room is equipped with a satellite TV. Guests can enjoy a rich buffet breakfast in the dining room or request to have it packed for take-away. There is a bicycle storage room and free Wi-Fi in the entire building. Znojmo is located at the entrance to Podyjí National Park and 10 km from the border with Austria. The guest house is just 250 metres from the Town Hall Tower, Znojmo Castle, and St. Catharine’s Church.
  Rezidence Zvon se nachází v centru Znojma a nabízí organizované výlety do blízkých vinných sklípků a na vinice. Prostorné pokoje jsou vybavené koupelnou a prostorem k posezení a hotel stojí hned vedle kostela sv. Mikuláše. Zvon Rezidence najdete v objektu z 18. století a místní pokoje plné světla jsou zařízené nábytkem a podlahami ze světlého dřeva, které dobře doplňují bílé nebo světle zelené stěny. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV. Bohatou snídani formou bufetu si hosté mohou vychutnat v jídelně, nebo si ji nechat zabalit s sebou. K dispozici je úschovna jízdních kol a v celém objektu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Znojmo leží na pomezí Národního parku Podyjí a 10 km od hranice s Rakouskem. Penzion se nachází jen 250 metrů od radniční věže, Znojemského hradu a kostela svaté Kateřiny.

Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd