WelcomeSmile Hotels in Czech Republic OstravaGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Ostrava
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Ostrava Czech Republic

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Ostrava Czech Republic   Home : Czech Republic : Ostrava  


Results 1 - 15 of 19

 1. Clarion Congress Hotel Ostrava **** star 4 four stars Details
  Ostrava:
  Zkracena 2703
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Clarion Congress Hotel Ostrava near the Ostravar Aréna in Ostrava-Zábřeh can be easily reached from the centre and the train station. The air-conditioned rooms offer free WiFi access, a minibar and satellite TV and tea and coffee making facilities. The superior rooms and suites are equipped with ironing facilities. Clarion Congress Hotel features 2 restaurants and a spacious and modern wellness and fitness centre with indoor swimming pool, several saunas, massages and a hairdresser. Hotel guests can enjoy a 1-time free 125-minute access to the wellness centre free of charge. In the vicinity of the hotel, guests can find a modern sports complex, the Municipal Stadium and the technical exhibition site of Lower Vitkovice Area. There are 2 hotel parking facilities, one of which is a partially covered car park.
  Clarion Congress Hotel Ostrava se nachází u Ostravar Arény v Ostravě-Zábřehu, ve snadném dosahu centra města a vlakového nádraží.Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmá s Wi-Fi zdarma, satelitní TV, minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V pokojích Superior a v apartmá je navíc žehlička a žehlicí prkno. Hotel Clarion Congress nabízí i 2 restaurace a prostorné a moderní wellness a fitness centrum s krytým bazénem, několika saunami, masážními službami a kadeřnictvím. Jeden vstup do wellness centra (125 minut) mají hosté zdarma. Poblíž hotelu najdou hosté moderní sportovní areál, městský stadion a národní kulturní památku Dolní oblast Vítkovice. K zázemí patří také 2 parkoviště, z nichž jedno je částečně kryté.


 2. Hotel Bonum *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Masna 1752/6
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  In the centre of Ostrava, Hotel Bonum offers a bar, a restaurant and en-suite rooms with TV and free WiFi. Lunches featuring Czech cuisine are served in the restaurant on site. Hotel Bonum is just 150 feet from the famous Stodolní Street with many restaurants, clubs and bars. The Ostrava Zoo is 2.5 miles away. The Elektra Tram Stop is 650 feet away. Free private parking is possible at the house.
  Hotel Bonum s barem a restaurací se nachází v centru Ostravy, a nabízí pokoje s TV, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. V hotelové restauraci se na oběd podávají jídla české kuchyně. Hotel Bonum se nachází pouhých 50 metrů od slavné Stodolní ulice s mnoha restauracemi, kluby a bary. Zoo Ostrava je 4 km daleko. Tramvajová zastávka Elektra se nachází 200 metrů od hotelu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště.


 3. Jan Maria **** star 4 four stars Details
  Ostrava:
  Slivova 1946/7
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The 4-star hotel Jan Maria is located in Slezská Ostrava near the city centre and the Nová Karolína Shopping Mall. It offers a wellness centre and a restaurant. Free WiFi is provided in the entire building and free private parking is possible on site. Guests can unwind in the infra sauna, solarium, fitness centre with a treadmill and vibro-massage, hot tub, and massages upon prior request. The non-smoking restaurant serves regional and international cuisine. There is a wine cellar with a wide range of wines from all over the world. Terrace with barbecue facilities is available for the guests during summer. The rooms include a private bathroom and a seating area with cable TV and a minibar. It comes with a balcony. There is a gym, a multipurpose sports field for tennis, football, basketball, handball and volleyball, and 4 bowling alleys at your disposal. Bus and tram stops area 1,000 feet away.
  Čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria se nachází v městském obvodě Slezská Ostrava, nedaleko centra města i nákupního centra Nová Karolína, a nabízí wellness centrum, restauraci, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé bezplatné parkoviště.Relaxovat mohou hosté v infrasauně, soláriu, fitness centru s běžeckým pásem a vibromasážními přístroji nebo ve vířivce. Na základě předchozí žádosti jsou dostupné také masáže. Restaurace je nekuřácká a připravuje pokrmy regionální i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také vinný sklípek s bohatou nabídkou vín z celého světa. V létě lze využívat také terasu s grilem. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna, posezení, kabelová TV a minibar. Ke každému z nich patří také balkon. Sportovní zázemí hotelu zahrnuje posilovnu, víceúčelové hřiště vhodné pro tenis, fotbal, basketbal, házenou i volejbal a celkem 4 bowlingové dráhy. Za zastávky autobusů a tramvají je to 300 metrů.


 4. Zamek Zabreh **** star 4 four stars Details
  Ostrava:
  U Zamku 42/1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Housed in a Renaissance castle from the early 16th century, Zamek Zabreh offers historical rooms with wooden roof beams and underfloor heating. All items of furniture are genuine period pieces, purchased at antique auctions. Some of the rooms have baldachin beds and all of them are luxuriously equipped with attention to detail. They feature free Wi-Fi. Zamek Zabreh houses a non-smoking restaurant and a wine cellar. Guests can sample traditional recipes prepared in the modern kitchen or over the open hearth in the centre of the restaurant itself. Home-grown ingredients, fresh herbs and organic products are used. The outdoor tables in the castle's courtyard also offer a wonderfully atmospheric place to eat. An experienced sommelier will assist in choosing among fine Moravian and international wines from the original wine cellar with a vaulted ceiling.
  Zámek Zábřeh obývá renesanční zámek ze začátku 16. století a nabízí historické pokoje s dřevěnými trámovými stropy a podlahovým vytápěním. Veškeré části nábytku jsou původní dobové kousky, které byly pořízeny na aukcích se starožitnostmi. Některé pokoje mají baldachýnová lůžka a všechny jsou luxusně zařízené s důrazem na detail. V pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi. Zámek Zábřeh zahrnuje nekuřáckou restauraci a vinný sklípek. Hosté mohou ochutnat jídla podle tradičních receptů, připravené v moderní kuchyni nebo na ohništi přímo uprostřed restaurace. Kuchaři používají domácí ingredience, čerstvé bylinky a bio produkty. Stolovat můžete i venku v nádherné atmosféře zámeckého nádvoří. Zkušený znalec vína vám pomůže s výběrem z moravských i mezinárodních vín z původního vinného sklípku s klenutým stropem.


 5. Hotel Akord *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Namesti SNP 1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Akord is set in Ostrava-Zábřeh. Featuring a restaurant with Czech cuisine and international dishes, it offers free parking and free Wi-Fi. Bělský Park with its aquapark and in-line skating, cycling, and cross country skiing tracks is right next to the hotel. Decorated in warm colours, all rooms have square or street views. They comprise wooden furniture, a seating area and a TV. A private bathroom with a shower is also provided. The Akord Hotel is part of the Akord Culture House which includes a theatre. A garden with a playground, terrace and barbecue facilities is at guests’ disposal. Various massage treatments are available upon request. Avion Shopping Park is at a distance of 1.5 km. ČEZ Arena, mostly used for ice hockey events, is 3 km away. Náměstí SNP Bus Stop is within a 30-metres reach. Mošnov Airport is 17 km from the Akord.
  Hotel Akord se nachází v Ostravě-Zábřehu. Nabízí restauraci, ve které se podávají pokrmy české i mezinárodní kuchyně, a bezplatné parkování i Wi-Fi. Hned vedle hotelu je Bělský park, kde můžete jezdit na kolečkových bruslích nebo na kole a kde najdete také akvapark a běžkařské trasy. Všechny pokoje jsou zařízené v teplých barvách a z některých je výhled na náměstí. Pokoje s posezením jsou vybavené dřevěným nábytkem a TV. Je v nich také koupelna se sprchovým koutem. Akord Hotel je součástí kulturního domu Akord s divadlem. Hosté mají k dispozici zahradu s hřištěm, terasou a vybavením na grilování. Vyžádat si můžete také různé masáže. Avion Shopping Park se nachází 1,5 km od hotelu. ČEZ Arena, která se využívá nejen pro utkání v ledním hokeji, se nachází 3 km daleko. Na autobusovou zastávku Náměstí SNP je to 30 metrů. Letiště Mošnov leží 17 km od hotelu Akord.


 6. Hotel Brioni **** star 4 four stars Details
  Ostrava:
  Stodolni 8
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the pedestrian zone in the heart of Ostrava, within walking distance of most companies and sights, the Brioni features a sauna/steam bath. All hotel rooms have air-conditioning and complimentary high-speed wireless internet access. The restaurant offers fine regional and international cuisine. During the warmer month you can also relax in the summer garden where barbecue specialities are offered. For business or private meetings a conference hall with a capacity of 100 people is available. Technical equipment, refreshments and administrative assistance can be provided. On weekdays, dinner is included for all stays until 31 March 2010!
  Hotel Brioni stojí na pěší zóně v srdci Ostravy, v docházkové vzdálenosti od většiny společností a památek. Najdete v něm saunu a parní lázeň. Všechny pokoje mají klimatizaci a bezplatné připojení na vysokorychlostní internet. Restaurace nabízí výbornou krajovou a mezinárodní kuchyni. Během teplejších měsíců můžete také relaxovat v letní zahradě, kde se nabízejí speciality na grilu. Pro obchodní nebo soukromé jednání je zde k dispozici konferenční sál s kapacitou až 100 osob. Lze rovněž poskytnout technické vybavení, občerstvení a administrativní pomoc. Ve všední dny je u všech pobytů v období do 31. března 2010 v ceně zahrnuta večeře!


 7. Best Western Hotel Vista **** star 4 four stars Details
  Ostrava:
  Kpt. Vajdy 3046/2
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The superior Best Western Hotel Vista is situated in quiet surroundings on the southern edge of Ostrava, near highway 56 and the ČEZ Aréna. It offers free WiFi access throughout. Breakfast is offered every morning and the restaurant serves fine Czech and international cuisine. All rooms at the Best Western Hotel Vista are en-suite and equipped with satellite TV.
  Best Western Hotel Vista vyšší kategorie stojí v klidném prostředí na jižním okraji Ostravy, v blízkosti dálnice 56 a ČEZ Arény. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Snídaně se podává každé ráno a v restauraci se můžete těšit na výborná jídla české i mezinárodní kuchyně.Best Western Hotel Vista má pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV.


 8. Hotel Nikolas *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Nadrazni 124
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated just 1 km away from Ostrava’s city centre, Hotel Nikolas offers spacious rooms with free Wi-Fi. Facilities include a bar and a restaurant that serves Czech and international cuisine. All rooms at Nikolas Hotel have hypo-allergenic mattresses, central heating and a private bathroom, which includes a hairdryer and shower or bathtub. They are all equipped with a satellite TV, and some also have air conditioning. Guests can benefit from a rich buffet breakfast, a 24-hour reception and free private parking. The bars, restaurants and clubs in Stodolni Street are just 2 km away.
  Hotel Nikolas se nachází jen 1 km od centra Ostravy a nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Má bar a restauraci, která podává jídla české a mezinárodní kuchyně. Nikolas Hotel má ve všech pokojích hypo-alergenní matrace, ústřední topení a vlastní koupelnu s fénem a sprchou nebo vanou. V pokojích jsou také satelitní TV a v některých klimatizace. Hosté se mohou těšit na bohatou snídani formou bufetu, recepci otevřenou 24 hodin denně a bezplatné parkování. Jen 2 km odtud je Stodolní ulice s bary, restauracemi a kluby.


 9. Hotel Garni *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Na Buncaku 2/4
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in a quiet villa area of Ostrava, Hotel Garni is a 10-minute walk away from the centre and a 5-minute walk from the fairgrounds. It offers free parking and free WiFi. The non-smoking rooms come with wooden floors, a small seating area with a satellite TV and a private bathroom. A charming shared living room with a tiled stove available as well. The CEZ Arena can be reached by car in 10 minutes, Slezskoostravsky Castle is a 5-minute walk away and within a 15-minute drive you can reach the Šilheřovice Golf Course.
  Hotel Garni se nachází v klidné vilové čtvrti v Ostravě, 15 minut chůze od centra a 5 minut od výstaviště. Nabízí bezplatné parkování a Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Nekuřácké pokoje mají dřevěné podlahy, malou obývací část se satelitní TV a vlastní koupelnu. V hotelu je k dispozici také útulná společenská místnost s kachlovými kamny. K ČEZ Areně se dostanete autem za 10 minut, ke Slezskoostravskému hradu dojdete pěšky během 5 minut a ke golfovému hřišti Šilheřovice dojedete za 15 minut.


 10. Hotel Palac Elektra *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Umelecka 305/1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Situated in the centre of Ostrava, Hotel Palác Elektra is right next to the Elektra Tram Stop and a 3-minute walk from the Stodolní Street with pubs and bars. It offers fully furnished apartments with a kitchenette. Free Wi-Fi and wired internet is available. All apartments feature a seating area and a flat-screen TV with satellite channels. Each kitchenette comes with a minibar and refrigerator, as well as with an electric kettle and kitchenware. Guests can enjoy Czech cuisine in the ŕ-la-carte restaurant on site. Public parking is available at the location nearby. Palác Elektra Hotel is a walking distance from shops and transport connections. The Shopping & Leisure Centre Forum Nová Karolina is located 200 metres from the hotel, while the Slezkoostravský Castle can be reached on foot in 10 minutes. Ostrava’s Tourist Information Centre and the Art Gallery are located next to the hotel. The Ostrava Main Train Station is 3 km away.
  Hotel Palác Elektra se nachází v centru Ostravy, v těsné blízkosti tramvajové zastávky Elektra a 3 minuty chůze od Stodolní ulice plné hospod i barů, a nabízí kompletně zařízené apartmány s kuchyňským koutem i zdarma dostupné Wi-Fi i kabelový internet. Součástí všech apartmánů je posezení a satelitní TV s plochou obrazovkou. Kuchyňský kout zahrnuje minibar, chladničku, rychlovarnou konvici i nádobí. V hotelové restauraci jsou ŕ la carte připravovány pokrmy české kuchyně. Nedaleko hotelu je k dispozici veřejné parkoviště. Palác Elektra Hotel stojí v pěší vzdálenosti od obchodů i nejrůznějších dopravních spojení. Pouhých 200 metrů od hotelu můžete navštívit nákupní a rekreační centrum Forum Nová Karolína a za 10 minut dojdete k Slezskoostravskému hradu. Vedle hotelu najdete turistické informační centrum města Ostravy a galerii umění. Na ostravské hlavní nádraží jsou to 3 km.


 11. Hotel Maria *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Privozska 23
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the centre of Ostrava, Hotel Maria offers free Internet access and a spa. Each room has cable TV. The spacious rooms of Maria Hotel are simply furnished. Each room offers bathroom amenities. Guests can relax with a massage at Hotel Maria’s spa. The hotel offers a 24-hour front desk service. Guests can enjoy a bottle of mineral water for free. Czech and international dishes are served at the Hotel Maria’s restaurant. The bar provides drinks and snacks. Breakfast is served every morning. Leos Janacek Airport is 12.4 miles away.
  Hotel Maria se nachází v centru Ostravy a nabízí bezplatné připojení k internetu a saunu. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV. Hotel Maria poskytuje ubytování v prostorných a jednoduše zařízených pokojích. Ve vlastní koupelně najdete toaletní potřeby. Ve wellness centru hotelu Maria lze relaxovat při masáži. Recepce je otevřená nepřetržitě. V hotelu dostanete láhev minerální vody zdarma. Hotel Maria má také restauraci, kde se připravují pokrmy české a mezinárodní kuchyně. K dispozici je bar s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení. Každé ráno se podává snídaně.Letiště Leoše Janáčka je vzdálené 20 km.


 12. Harmony Club Hotel *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  28. rijna 170
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Renovated in 2014, this hotel is located in Ostrava, a 2-minute walk from the Dům Energetiky Tram Station. It offers free WiFi in all rooms, and has a restaurant with a terrace and congress facilities. Rooms at the non-smoking Harmony Club Hotel are heated, and have modern furnishings. They come equipped with satellite flat-screen TV and a radio. A hairdryer is available on request. In the morning the Harmony Club serves a buffet breakfast. The hotel has a lobby bar that offers ice cream, and a bar that serves refreshing beverages. The Leoše Janáčka Airport is less than 15.5 miles from the Harmony Club Hotel. An airport transfer service is available on request. Private secured parking is available for a surcharge. The Multifunctional Auditorium GONG is 1.2 miles away and the centre of Ostrava is a 15-minute walk away.
  Tento hotel, který v roce 2014 prošel rekonstrukcí, stojí v Ostravě, 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Dům Energetiky. Poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi, restauraci s terasou a konferenční prostory. Harmony Club Hotel je nekuřácký a disponuje moderně zařízenými pokoji. Jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a rádiem. Na požádání je dostupný i fén. Ráno se v hotelu Harmony Club podává snídaně formou bufetu. Do baru ve vstupní hale můžete zajít na zmrzlinu a do baru na osvěžující nápoje. Harmony Club Hotel dělí méně než 25 km od letiště Leoše Janáčka. Na požádání lze k němu zajistit dopravu. Za příplatek můžete využívat soukromé hlídané parkoviště. Multifunkční aula GONG je odtud vzdálena 2 km a do centra Ostravy dojdete pěšky za 15 minut.


 13. Hotel Isora *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Antosovicka 11/1
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Hotel Isora is situated in a quiet area, 4 km from Ostrava’s centre. Housing a beer bar and a restaurant serving Czech cuisine and international dishes, it also offers free Wi-Fi. All rooms come with satellite TV and a bathroom. Guests can make use of the summer terrace with a barbecue. Darts and table tennis facilities are also available on site, while a playground is 500 metres from the property. At Isora Hotel a small grocery store can be found. Koblov Local Bus Stop is next to the hotel. Stodolní Street with pubs, bars and restaurants can be reached within 4 km. Fishing can be done 200 metres away. Šilheřovice Golf Course is 3 km away. Hiking, cycling and skiing opportunities can also be found in the vicinity. Vaňkův Kopec Ski Centre is 15 km from the Hotel Isora. D1 motorway is reachable within 1 km. Ostrava Main Train Station can be reached within 4km. Mošnov Ostrava Airport is 15km away. An airport pick-up can be organised at a surcharge. Free private parking is possible on site.
  Hotel Isora se nachází v klidné oblasti, 4 km od centra Ostravy. Jeho součástí je pivní bar a restaurace podávající českou i mezinárodní kuchyni. V hotelu se můžete zdarma připojit k síti Wi-Fi. Všechny pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Hosté mohou využívat letní terasu s grilem. Zahrát si můžete i šipky a stolní tenis a hřiště se nachází 500 metrů od hotelu. V budově, kterou Isora Hotel obývá, najdete i malý obchod s potravinami. Hned vedle hotelu se nachází zastávka městských autobusů Koblov. Stodolní ulice se spoustou hospod, barů a restaurací je odtud vzdálena 4 km. Rybaření se můžete věnovat 200 metrů od hotelu. Golfové hřiště v Šilheřovicích se rozkládá 3 km odtud. Okolí nabízí také spoustu příležitostí pro turistiku, cyklistiku a lyžování. Hotel Isora stojí 15 km od lyžařského areálu Vaňkův kopec. Dálnice D1 vede 1 km od hotelu. Ostravské hlavní vlakové nádraží je vzdáleno 4 km a letiště Ostrava Mošnov 15 km. Za příplatek lze zajistit dopravu z letiště. Parkovat můžete zdarma na hotelovém parkovišti.


 14. Ruby Blue **** star 4 four stars Details
  Ostrava:
  Stodolni 11
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The stylish Ruby Blue hotel in the centre of Ostrava just by the famous Stodolni street offers modern, non-smoking rooms with flat-screen TVs, minibars and free wireless internet access. All of the rooms feature air conditioning. Breakfast is served in a large breakfast bar serving warm and cold buffet. The hotel can also prepare a fresh breakfast of your choice. Hotel guests may also enjoy a business breakfast here with their business partners. The Ruby Blue's restaurant is well known for its cuisine and is also used to hold company and private events. The bar offers a wide choice of mixed drinks, wine and draught beer. Every Friday and Saturday guests can enjoy the atmosphere of the popular Stodolní street. The VIP lounge with leather seats can be used for conducting meetings and larger groups can relax in an enclosed area fitted with leather benches. The entire Ruby Blue hotel is barrier-free and there is 1 room suitable for disabled guest. Train station is just 1,000 feet from the property while a tram stops 650 feet away. The Karolina shopping centre is located 1,300 feet from Hotel Ruby Blue. National Historic Landmark The Lower Area of Vitkovice is 2,950 feet away.
  Stylový hotel Ruby Blue se nachází v centru Ostravy, na známé Stodolní ulici. Nabízí moderní nekuřácké pokoje s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, minibarem a klimatizací.Hotel má velký snídaňový bar, kde se podává snídaně formou teplého a studeného bufetu. Připravit lze i čerstvou snídani na přání. V hotelu si můžete dát také pracovní snídani se svými obchodními partnery. Ruby Blue nabízí vyhlášenou restauraci, ve které je možné uspořádat firemní a soukromé akce. V hotelu najdete bar se širokou nabídkou míchaných nápojů, vín a čepovaných piv. Každý pátek a sobotu pocítíte atmosféru populární Stodolní ulice. Hotelový VIP lounge s koženými křesly lze využít k poradám a větší skupiny mohou relaxovat v prostoru s koženými sedačkami. Celý hotel Ruby Blue je bezbariérový a k dispozici je 1 pokoj pro handicapované.Na vlakové nádraží je to pouhých 300 metrů a na tramvajovou zastávku 200 metrů. Hotel Ruby Blue je vzdálený 400 metrů od nákupního centra Karolina. Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice se rozkládá 900 metrů odtud.


 15. Hotel Puls *** star 3 three stars Details
  Ostrava:
  Ruska 3077/135
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the outskirts of Ostrava, Hotel Puls is adjacent to the ČEZ Arena, where many concerts and sports events take place. It offers free Wi-Fi and a breakfast. All rooms provide en-suite bathrooms, cable TV and a hairdryer. Guests can enjoy Czech and international cuisine in the Restaurant Puls. Parking is free of charge at the Hotel Puls. A tram station is directly in front of the building.
  Hotel Puls, který se nachází na okraji Ostravy, sousedí s ČEZ Arénou, kde se koná mnoho koncertů a sportovních akcí. Nabízí bezplatné Wi-Fi a snídaně. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, kabelovou TV a fénem. Hosté si mohou vychutnat českou i mezinárodní kuchyni v restauraci Puls. Parkování je v Hotelu Puls zdarma. Zastávka tramvaje je přímo před budovou.


Next Page  
Switch to page 1   [2]  Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd