WelcomeSmile Hotels in Czech Republic Frantiskovy LazneGoodday! CityIndexTravel Logo
Map of Frantiskovy Lazne
Search for: Match for:
Search for hotels on a map  Search for Hotels on a Map

Hotels in Františkovy Lázně Czech Republic

Accommodation discount rates offered at hotels with online booking.

Lodging Accommodation in Frantiskovy Lazne Czech Republic   Home : Czech Republic : Frantiskovy Lazne  


Results 1 - 10 of 10

 1. Hotel Bohemia *** star 3 three stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Klostermannova 92
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located close to the centre of Frantiskovy Lazne, this inviting hotel features a wellness studio offering a wide range of massages along with nicely furnished rooms and great food. Right at the hotel there is a guarded parking place, you can use for free. At the hotel's restaurant you can choose from a wide variety of Czech and international meals. The Bohemia Wellness Studio is specializing in massages, incorporating European, Asian and Oriental methods, which will give you an exhilarating experience and bring about a feeling of deep relaxation. They also provide relief from muscular pain, increase blood circulation and release of toxins from your body.
  Tento lákavý hotel, který stojí poblíž centra Františkových Lázní, má vlastní wellness studio nabízející celou řadu masáží. Najdete tu rovněž pěkně zařízené pokoje a skvělé jídlo. Hned vedle hotelu je hlídané parkoviště, které můžete užívat zdarma. V hotelové restauraci si můžete vybrat z široké škály českých i mezinárodních jídel. Bohemia Wellness Studio se specializuje na masáže, které zahrnují evropské, asijské a orientální metody - přinesou vám báječný zážitek a pocit hlubokého uvolnění. Poskytnou vám také úlevu od svalových bolestí, zlepší krevní oběh a z vašeho těla odstraní škodliviny.


 2. Lazensky hotel Pyramida I **** star 4 four stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Slatina 91
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Offering several thermal treatments and an indoor pool, this unique hotel looks like a pyramid. Surrounded by pine trees, it is located in the spa town of Františkovy Lázně. Lázeňský offers a bright conservatory, located under the glass top of the pyramid. There is also a panoramic sun terrace, with views of the surrounding park and of the small lake. Both restaurants of Lázeňský hotel Pyramida I serve local cuisine and can arrange special diet menus. For a pre-dinner drink, guests can visit the wine bar. A range of mud treatments and massages are available at the spa. It also offers laser therapy and several physiotherapy treatments. The rooms of Lázeňský hotel come with satellite TV, wooden furniture and a minibar. A hairdryer is provided and free bathrobes can be requested. The town of Cheb is a 4-minute drive from hotel Pyramida I. Free private parking is possible on site.
  Tento unikátní hotel vypadá jako pyramida a nabízí několik termálních procedur i krytý bazén. Nachází se v lázeňském městě Františkovy Lázně a je obklopen borovicovým lesem. Lázeňský hotel má prosvětlenou zimní zahradu pod proskleným vrcholem pyramidy. K dispozici je také panoramatická sluneční terasa s výhledem na okolní park a jezírko. Obě restaurace Lázeňského hotelu Pyramida I podávají jídla místní kuchyně a mohou se postarat o speciální dietní menu. Na skleničku před jídlem mohou hosté zajít do vinného baru. V lázních se nabízí celá řada bahenních kúr a masáží. Nabízí také laserovou terapii a pár fyzioterapeutických procedur. Všechny pokoje v hotelu mají TV se satelitním příjmem, dřevěný nábytek a minibar. Fén je k dispozici zdarma a župany si lze vyžádat. Cheb je od hotelu Pyramida I asi 4 minuty autem. V areálu hotelu je možné bezplatně parkovat.


 3. Hotel Hubert *** star 3 three stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Nezvalova 8
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Just 0.6 miles from the centre of Frantiskovy Lazne, Hotel Hubert features a spa with a jacuzzi, a steam bath, and an infrared cabin. Bicycles can be hired free of charge. All rooms have an LCD satellite TV, a refrigerator, a seating area, and a bathroom with hairdryer. The restaurant serves Czech and international cuisine and a daily breakfast buffet. Guests can relax on the deck chairs in the Hubert Hotel’s garden. Free Wi-Fi is available in public areas. The Hazlov Golf Course is 3.1 miles away.
  Hotel Hubert se nachází pouhý kilometr z centra Františkových lázní. Nabízí lázně se saunou, párou a infračervenou kabinou. Jízdní kola si můžete půjčit zdarma. Všechny hotelové pokoje jsou vybavené satelitní LCD TV, posezením a koupelnou s fénem. Restaurace podává českou i mezinárodní kuchyni a každodenní snídaně formou bufetu. Hosté si mohou odpočinout na lehátkách v hotelové zahradě. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Golfové hřiště Hazlov je vzdálené 5 km.


 4. Seeberg *** star 3 three stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Ostroh 2, Poustka
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Seeberg hotel is located close to the romantic Seeberg castle in picturesque natural surroundings, north-west of Františkovy LázněRelax in bright and spacious rooms with a view of the Seeberg castle or the Cheb Valley. Most of the rooms have a balcony or a sun deck. Oversized beds made of solid wood are equipped with quality mattresses recommended by chiropractors and with anti-allergic bedding. Each of the en-suite rooms features a satellite TV, high-speed internet access and a comfortable couch. The restaurant and bar of the Seeberg hotel is open all day and also offers half board with a choice of local or international dishes. In summer you can dine outside under the chestnut trees on the inviting garden terrace. A large room is available for weddings or other social events. An indoor swimming pool as well as various wellness treatments are available for unwinding after a grand day out in the fresh air or after successfully doing business in the area. There are cycle tracks, marked paths for walking tours, nature trails, tracks for cross-country skiing, horse-riding, and a mushroom picker's paradise in adjacent forests.
  Seeberg Hotel stojí v blízkosti romantického hradu Seeberg v malebném přírodním prostředí, severozápadně od Františkových Lázní.Odpočiňte si ve světlých a prostorných pokojích s výhledem na hrad Seeberg nebo na chebské údolí. Mají postele z masivu s hypoalergenním ložním prádlem a kvalitními matracemi, které doporučují chiropraktici, a většina pokojů má i balkon nebo sluneční terasu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV, vysokorychlostní připojení k internetu a pohodlnou pohovku. Restaurace a bar hotelu Seeberg, otevřená po celý den, nabízí také polopenzi s výběrem místních a mezinárodních jídel. V létě můžete stolovat na příjemné zahradní terase ve stínu kaštanů a k dispozici je také velký sál pro svatby a jiné společenské akce. Za příplatek je k dispozici krytý bazén a různé wellness procedury, které vám pomohou uvolnit se po skvělém dni na čerstvém vzduchu nebo úspěšné práci. V okolních lesích najdete cyklostezky, značené trasy pro pěší turistiku, naučné stezky, běžkařské a jezdecké trasy a houbařský ráj.


 5. Francis Palace **** star 4 four stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Jezerní 15/2
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Our luxuriously equipped spa hotel is situated in a quiet neighbourhood in Františkovy Lázně. Together with traditional spa treatments we offer wellness stays focused on relaxation and active rest. For therapeutic procedures there is an indoor pool, a whirlpool and various kinds of baths. Relax in the neighbouring garden with a sitting area and a mineral water fountain. Františkovy Lázně is a spa town internationally known since Franz Josef I of Austria for its 22 mineral springs, whose salutary effect are known since the 15th century. One of these - Stepanka - is used by our hotel for therapeutic procedures.
  Tento luxusně zařízený lázeňský hotel se nachází v klidné čtvrti ve Františkových lázních. Kromě tradičních lázeňských procedur nabízíme také pobyty wellness zaměřené na relaxaci a aktivní odpočinek. Pro terapeutické procedury je v hotelu krytý bazén, vířivka whirlpool a různé druhy koupelí. Můžete také odpočívat v sousedící zahradě s posezením a fontánou s minerální vodou. Františkovy Lázně je lázeňské městečko, jež je ve světě známé od dob Franze Josefa I Rakouského tím, že se v něm nachází 22 minerálních pramenů, jejichž blahodárné účinky jsou známé již od 15. století. Jeden z těchto pramenů, jménem Štěpánka, využíváme v hotelu za terapeutickým účelem. Pro období od 20. prosince do 4. ledna přijímáme rezervace na pobyty o minimální délce 14 dní.


 6. Pension Josef *** star 3 three stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Americka 27/35
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Offering various spa treatments, this 3-star pension is located in Frantiskovy Lazne, 2 km from Chamber Hurka extinct volcano. It features a summer terrace and free Wi-Fi throughout. Split between 2 buildings, all rooms at Lazensky pension Josef include private bathrooms and seating areas with TV. Guests can book a massage or Balneotherapy directly at the pension. A solarium and salt bath caves are situated 50 metres away, available at an extra charge. The family-run Lazensky pension offers typical Czech cuisine as well as international dishes. There is a Bus and Train Station 500 metres from the property, providing direct access to Plzen, Karlovy Vary and Prague. Free private parking is possible.
  Tento 3hvězdičkový penzion nabízející nejrůznější lázeňské procedury najdete ve Františkových Lázních, 2 km od vyhaslé sopky Komorní Hůrka. Má letní terasu a v celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.Pokoje penzionu Josef jsou rozmístěné ve 2 budovách a zahrnují vlastní koupelnu a posezení s TV. Přímo v penzionu si mohou hosté objednat masáž nebo balneoterapii. Solárium a solné jeskyně se nachází 50 metrů od hotelu a využít je můžete za příplatek. Rodinný penzion nabízí tradiční českou kuchyni i mezinárodní jídla. Autobusové a vlakové nádraží, odkud jezdí přímé spoje do Plzně, Karlových Varů i Prahy, je od penzionu vzdáleno 500 metrů. Soukromé parkoviště můžete využívat zdarma.


 7. Imperial Spa and Kurhotel **** star 4 four stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Dr. Pohoreckého 3
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Located in the town centre amidst a park, Imperial Spa and Kurhotel presents an indoor pool and a spa and wellness centre, as well as free WiFi access and a restaurant. The rooms are all fitted with a cable flat-screen TV, a radio and a telephone and a private bathroom with a bathtub or a shower, a hairdryer, free toiletries, bathrobes and slippers. Views of the surrounding garden can be taken pleasure from. Breakfast is served every morning and the on-site restaurant offers international cuisine. The hotel also offers a bar on site. Guests are welcome to various spa and wellness procedures, a sauna or massages, relax on a sun deck or a terrace or take a stroll through a garden or Sady Bedřicha Smetany Park around the hotel. A miniature golf can be played on site and the nearest golf course is within 1.9 miles.
  Imperial Spa a Kurhotel se nachází uprostřed parku v centru města. Nabízí krytý bazén, wellness centrum, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou, rádiem a telefonem a mají koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem, toaletními potřebami zdarma, župany a pantoflemi. Můžete si z nich užívat výhled do okolní zahrady. V hotelu se každé ráno podává snídaně a je v něm i restaurace s nabídkou pokrmů mezinárodní kuchyně. Nechybí ani bar. Můžete si tu dopřát různé wellnesové procedury, včetně masáží, relaxovat v sauně nebo na sluneční terase anebo se projít po zahradě a v okolních sadech Bedřicha Smetany. K zázemí patří i hřiště na minigolf. Nejbližší golfové hřiště odtud leží 3 km.


 8. Hotel Francis *** star 3 three stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Ruska 357/18
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  The Francis hotel is excellently located, only a short walk from the modern Aquaforum water world, 2 minutes from the local theater and 5 minutes from the main spa colonnade. The hotel's spa and health center is equipped with the most modern technology. It provides individualized spa as well as medical treatments based on the drinking of mineral water from the Františkovy Lázně springs. Curative stays are focused on the treatment of the locomotor system, kidney and urinal tract diseases, respiratory system ailments, and of metabolism disorders. The Hotel Francis' rooms are as peaceful as the spa colonnade at night and as cozy as your own living room. Enjoy delicious Czech and international cuisine in the stylish restaurant or on the inviting summer terrace.
  Hotel Francis má vynikající polohu pouhou minutu chůze od moderního vodního světa Aquaforum, 2 minuty od místního divadla a 5 minut od hlavní lázeňské kolonády. Vlastní hotelové lázeňské a zdravotní centrum je vybaveno nejmodernější technikou. provádějí se zde individualizované wellness a zdravotní kúry založené na pití minerální vody z pramenů ve Františkových lázních. Kúry se zaměřují na léčbu pohybového aparátu, nemoci ledvin a močových cest, dýchacích cest a zažívacího ústrojí. Pokoje hotelu Francis jsou poklidné jako lázeňská kolonáda v noci a útulné jako váš vlastní obývací pokoj. Ve stylové hotelové restauraci nebo na příjemné letní terase si můžete pochutnat na vynikajících pokrmech české a mezinárodní kuchyně.


 9. Hotel Bajkal **** star 4 four stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Americka 84/4
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Featuring free WiFi and a restaurant, Hotel Bajkal offers pet-friendly accommodations in Františkovy Lázně. Guests can enjoy the on-site bar. Free private parking is available on site. Every room comes with a flat-screen TV. Certain units feature a sitting area to relax in after a busy day. All rooms have a private bathroom. Extras include bathrobes and free toiletries. There is a 24-hour front desk at the property. There are lots of activities in the area, such as biking and hiking. The hotel also provides free use of bicycles. Karlovy Vary is 25 miles from Hotel Bajkal, and Mariánské Lázně is 19 miles from the property. The nearest airport is Karlovy Vary Airport, 25 miles from Hotel Bajkal.
  Hotel Bajkal nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky ve Františkových Lázních, 40 km od Karlových Varů, a poskytuje bezplatné Wi-Fi, restauraci a slunnou terasu. Na místě je k dispozici bar. Hosté mohou využít neplacené soukromé parkoviště.Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a některé zahrnují posezení, kde si lze odpočinout po náročném dni. K dispozici je vlastní koupelna. Nechybí ani župany a toaletní potřeby zdarma. Na místě je k dispozici služba půjčení jízdních kol a nepřetržitě otevřená recepce. K oblíbeným aktivitám v okolí patří cyklistika a pěší turistika. Hotel zahrnuje bezplatné půjčení jízdních kol. Hotel Bajkal stojí 30 km od Mariánských Lázní a 38 km od města Hof. Mezinárodní letiště Karlovy Vary leží 41 km odtud.


 10. Hotel Reza **** star 4 four stars Details
  Frantiskovy Lazne:
  Americka 47
  HotelPhoto1 HotelPhoto2 HotelPhoto3 HotelPhoto4
  Centrally located in Františkovy Lázně, Hotel Reza is 800 feet away from the Spa Colonnade and provides guests drinking water from its own spring, Erika. This 180-year-old hotel in typical Art-Nouveau spa-town style is a few minutes from the business centre of Cheb. Apart from nicely furnished rooms and an inviting restaurant, the Reza features a rehabilitation swimming pool, a sauna, salt cave and a spa centre providing a wide range of procedures. An in-house hairdresser and pedicure services are available as well. Starting from summer 2013, guests can enjoy a heated outdoor swimming pool with terrace and sun beds.
  Hotel Reza se nachází v centru Františkových Lázní, 250 metrů od lázeňské kolonády, a má svůj vlastní pitný pramen nazývaný Erika. Tento okouzlující hotel byl postaven před 180 lety v secesním lázeňském stylu a stojí jen několik minut od centra Chebu. Kromě vkusně zařízených pokojů a útulné restaurace má hotel Reza rehabilitační bazén, saunu, solnou jeskyni a lázeňské centrum s širokou nabídkou procedur. Na místě je dále kadeřnictví a pedikúra. Od léta 2013 je k dispozici také vyhřívaný venkovní bazén s terasou a lehátky.

Contact Email or Form
Disclaimer & Copyright     Privacy Policy
Copyright © 1998-2022 Rang Ltd